kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

Uzak Durulası Gay Çeşitleri #1

Bence gaylerin eğitimli olmaları gereken ilk konu HIV/AIDS falan değil. Birisine kafasına vura vura prezervatif kullanmayı öğretebilirsiniz.Ama kimseye bu asıl tehlikeyi zorla öğretemezseniz; öğrenseler bile doğruyu yapmalarını sağlayamazsınız. İşte uzak durmanız gereken gaylerden bazıları...

Gay olmayı seviyoruz. Erkek erkeğe yaşayabileceğimiz şeylerin sınırı yok, evet: Tek bir şartla. Eğer karşınızdaki normal bir insansa. Ve söz konusu gayler olunca karşınızdakinin normalliğini anlamak için çok zorlu bir sürece girmeniz gerekiyor. Şanslısınız ki stereotiplendirme diye bir yöntem var (bildiğiniz gibi tabii ki) ve bu yöntem gerçekten de işe yarıyor. Yani dünya üzerinde ayrımcılık boşuna yokmuş dedirtecek kadar işe yarıyor hem de.

Sizin bilmeniz gereken ilk şey: Gaylerin çeşitleri vardır, ve bu çeşitleri doğru anlayıp analiz ederseniz, sonunda nihayet o hak ettiğiniz mutluluğa ulaşabilirsiniz. Çünkü aslında mutluluk hak edilmez; yakalanır. İşte o mutluluğu yakalamak için ihtiyacınız olan bilgilerle güncellenmiş yepyeni bir arşiv. Tabii ki yine, KTOG'dan.

Bu yazıda bir kısım gay çeşitlerini inceleyeceğiz ve neden o çeşitlerden uzak durmamız gerektiğini anlayacağız.

DEVLET MEMURU GAY. Bu gay çeşidiyle tanışabilmenin tek yolu Gabile'dir. Planetromeo tasarımını kullanmaktan yoksundurlar. Devlet memuru oldukları için (fark ettiğiniz gibi unvanlarında 'devlet' kelimesi geçiyor) kendilerini sürekli hükümet baskısı altında hissederler. Cam açmazlar, resim göndermezler. Bu kadar gizlilik takıntısıyla karşılaşınca sanırsınız ki karşınızda Nejjat İşler ya da bir milletvekili falan var. Onları görmenizin tek yolu onlarla buluşmaktır. Ve birini önceden görmeden onunla buluşmak gibi bir halt yediğinizde bilinçaltınız sizi gereğinden fazla heyecanlandırıp beklentilerinizi yüksek tutmanıza neden olduğu için istisnasız her zaman tanıştığınız bu adamı beğenmezseniz. Bu yüzden de bok gibi bir tanışma geçirmiş olursunuz. Eğer şanslıysanız internette konuştuğunuz sürenin yaklaşık iki ya da üçüncü gününde mesleğinin devlet memuru olduğunu öğrenirsiniz. İstatistiklerden bahsetmek gerekirse devlet memuru gaylerin büyük bir kısmı Kara Yolları, Köy İşleri gibi birkaç kurumdan çıkmaktadır.

Standart bir "Devlet Memuru Gay" görünümü.
Karşılaştıklarınız genelde bu çerçevede olacaktır.

Tamamı 40 yaş üzeridir, tamamı evlidir, tamamının çocukları vardır; ve en önemlisi tamamının da YERİ YOKtur. Bu nedenle;

WEB CAM'İ OLMAYAN YAKIŞIKLI. Bu tip sadece zaman kaybından ibarettir. Bu tipin en belirgin özelliği, her türlü sohbet ortamında bulunabilmeleri ve muhabbetlerin inanılmaz bir şekilde güzel olmasıdır. Bahsettiğiniz her şeyden anlarlar, söylediğiniz her şeye ilgi duyarlar ve gayet aklı başında yorum yaparlar. Siz resminizi gönderdiğinizde çok güzel iltifatlarla geri dönüş yaparlar. Hatta sizi telefonla bile arayabilirler. Ama... Ama... Ama web-camleri yoktur. Ve her ne hikmetse bilgisayarlarında da asla resimleri olmaz.Yakışıklı olduğunu iddia eden ama web cami bir türlü olmayan
standart bir gay görüntüsü.
"E çekip koysana bi tane merak ettim seni?" dediğiniz zaman üç şeyle kaşılaşabilirsiniz:
  • Canım şu an iş yerindeyim burada yapamam ki yasak :(
  • Şu an makinem bozuk ama bu hafta içinde söz
  • Ben anlamam ki hiç teknolojiden, inan diğer insanlar nasıl yapıyorlar şaşıyorum!
Yukarıdaki üç bahaneden en çok kullanılanı üçüncüdür. Hadi ya? Planetromeo kullanıcak kadar, cebindeki iki milyarlık ayfonu en ince detayına kadar kullanıcak aklın var, ama tek tuşa basmayla fotoğraf çeken uyduruk makineleri kullanamıyosun öyle mi? Olduuu canım. By!

Bu tipin en belirgin özelliği ise resmi olmamasına rağmen yakışıklı olduklarını sürekli vurgulamasıdır.

"Bak gerçekten çevremdekiler hep beğenir beni, yakışıklı olduğumu söylerler. O yüzden meraklanma yani."

Çevremdekiler diye bahsettiği onun bokunu temizleyen ve 'bokunu yemek' üzerinden şakalar götüren teyzesi, annesi, ve en önemlisi de halasıdır. Bu yüzden tipin yakışıklı olması gibi bir şey söz konusu olamaz. Büyük ihtimalle hayatınız boyunca karşılaşacağınız en çirkin tiple karşı karşıyasınızdır ve derin bir hayal kırıklığı hüzne kollarını dolamış sizi bekliyor olacaktır. İşte bu yüzden, ardınıza bakmadan kaçın. Çünkü muhabbeti mükemmel olan bir insanın yakışıklı olma ihtimali yoktur. Zira kural şudur:,

Yakışıklı olan hiç kimse birini ayarlamak için muhabbet etme yeteneğini geliştirmeye ihtiyaç duymaz. İstisnalar kuralı bozmaz! Ey gay ahalisi! Sizin şansınız ne zaman döndü ki şimdi dönsün? İstisnaların gelip de sizi bulma ihtimali nedir?

BİSEKSÜEL OLDUĞUNUN ALTINI ÇİZEN GAY. Bu gaylerle ilgili söylenebilecek çok az şey var çünkü etrafta çok fazla görünmüyorlar. Ama yine de konuyla ilgili bilinenler şu şekilde özetlenebilir: Bu gaylerin erkeklikle ilgili bir takıntıları vardır ve biseksüel olmanın onları diğer gaylerden daha fazla erkek yaptığına inanırlar. Bu nedenle onlarla buluştuğunuz zaman kötü vakit geçirmeniz kaçınılmazdır.


Biseksüel olduğunun sürekli altını çizen bir
gayin standart görüntüsü. Yetersiz erkeklikleri
ile ilgili takıntılarını gözlerinden
okuyabilirsiniz.

Sohbetleri sırasında: 

"Ben biseksüelim yalnız bunu biliyorsun değil mi?" gibi ifadeleri çok sık kullanırlar. Buradaki amaçları "Ben sana muhtaç değilim istesem bir bara gider on kadın kaldırırım ve gayet de seks yaparım" mesajı vererek size karşı üstünlük kurmaktır.  

"Evet daha önce 4 kez falan söylemiştin biliyorum ':)'" dediğinizde ise 

"Ha iyi yani hatırlatayım dedim" gibi şekillerde karşılık verirler. 

Seks? Onlarla sevişirken ereksiyon kaybı, erken boşalma gibi şeylerle karşılaşmanız KA-ÇI-NIL-MAZ! (Doğru mu heceledim lan?)

Bunlardan biriyle karşılaştınız mı? Kaşılaştıysanız neler yaşadınız?