kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

Gabile Dehşetinde Kaybolan Ruhlar


Bu yazıda "Gabile nedir?" sorusuna herkesin anlayabileceği kadar basit ve resimli/örnekli bir cevap vereceğim. Ama öncesinde, yazı başlamadan hemenn önce, Gabile ne değildir? sorusuna cevap vermek istiyorum. Bu soru için uzun uzun açıklama yazmak yerine, Google'a gay yazdım ve çıkan resimlerden birini yukarı tarafa koydum gördüğünüz gibi. Gabile ne değildir? sorusunun cevabını böylece vermiş oluyoruz, ki bu da bizi bütün Türkiye'nin yıllardır merak ettiği, anlayamadığı, anlamaya çalışırken beyin kimyasının alt üst olduğu o malum soruya getiriyor: Gabile nedir tatlım?

Şimdi bu soruya verilebilecek en basit cevabı bulalım:

Gabile...

kirsaldatipokuyangay.blogspot.com
George Clooney
Bunu umarken...

kirsaldatipokuyangay.blogspot.com
Amelie 2000 indirmeden izle hemen izle
     Bunu almaktır...Evet konunun yeterince anlaşıldığını umuyorum. Peki Gabile normal insanlarda nasıl bir his uyandırır? Hemen bu soruya verilebilecek en basit cevabı da resimli bir örnekle gösterelim:

kirsaldatipokuyangay.blogspot.com

Görüldüğü gibi bir medyum vasıtasıyla uzaylı çağırıp ondan sizin adınıza tüm dünyayı sikmesini istiyorsanız, bunun adı Gabile Etkisi'dir ve bu teorem 2013 yılında KTOG tarafından bulunmuştur.

KTOG küçük yaşlardan beri bilime olan merakını yenem---
(Kaynak: Wikipedia)

Bu sefer de kafayı Gabile'ye taktı demeyin. Valla dün seks yapasım geldi. Yaklaşık 3 saat Gabile'de kaldım yıllar sonra, ve yepyeni bir beyin travması daha geçirdim. Msn kullanmayı bilmeyen mi dersin, Skayp'ı Skaypiii diye okuyan mı dersin, "canım çok aradım ama resim bulamıyorum Windows 8 aldım o yüzden zaar, ama cam var cam açsak olmaz mı?" diye sipastikliğin balta değmemiş sınırlarını zorlayanlar mı dersin...

Sonunda biriyle buluştum, evet. Ve evet yattım. Her şeyi iyiydi, yani bütün embesilliğe katlandım: Bildiğin Murat 131'le dağın başında bi kulübeye gittim, 1 liraya satılan 3 litrelik biralardan bardağıma doldurmasına izin verdim falan... Ucuz şeylerden de zevk alabilirim ben. Bkz: Bu dünyada yaşamaya razı olmak. Ama dönüş yolunda ben Power Fm dinlerken, benim bakmadığım bir anda o radyoyu 4 basamaklı, ne idüğü belirsiz bir frekansa getirip Metin Işık dinletmesi, ve sonra da "Metin babaynan iyi gider heaaa sağa bi dene soğok bira alem mi?" demesi... Hayır. Duşun altında 45 dakika kaldım ve henüz temizlenemedim. Hayır. Bunu yaşamış olamam. Slm nbr?

Command: Search
Source: Google
Var: Akıl Hastanesi
Method: Post

Ama yok... Yani ben sanat yapcam ya. Sanatçı olcam ben. Bak mesela, sonuca varma sanatı:

kirsaldatipokuyangay.blogspot.com