kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

Zencefil

İnsanların arkadaş yapma, oyun oynama, eroin kullanma nedenleri aynı yani onu anladım. Sorunun ailede başladığını söylemek dahice değil bunca klişeden sonra elbette. Babamın halen işsizliği nedeniyle bütün gün evde oturduğunu, interneti benimle paylaştığını, bu yüzden bağlantımı yavaşlattığını falan düşününce, bunları yaşayınca deliriyorum lan. Hayır böyle söyleyince "vah canım interneti yavaşlıyomuş" gibi garip bi durum oluyo ama gerçekte ciddi anlamda sinir bozucu. Mesela işsiz olarak geçirdiği onca yıldan sonra ona olan saygımı kaybettiğim yalan değil. Zaten sevmezdim kendisini ama saygı apayrı bi şeydi. İşsiz kaldı diye babaya saygı duymamaya başlayan ergen değilim, işsizliğin onu nasıl değiştirdiğini gördükçe, ve bu değişimden tiksindikçe ona olan saygımı kaybetmiş durumdayım. Olay o yani. 

Mesela, mesela adam bütün gün internette geziniyo, tıpkı benim gibi. Annemin bana yıllardır neden embesil muamelesi yaptığını anlamış oldum böylece. Cidden insanın siniri bozuluyo bütün gün ekran başında oturan ve hiçbi şey yapmayan birini görünce. Ya da o internetten kaptığı çılgın fikirlerle bize heyecanla koşması, kapıldığı hayalleri bir çocuk gibi bize anlatması. İş kuracakmış, zengin olacakmış, ihtiyacı olan tek şey tutkuymuş o da onda varmış zaten. Ay bi siktir git. Ben bile senin kadar gay değilim bu konuda baba. "Tek gereken tutku!" LOL diye anırasım geliyo yani bunu duydukça. Dünyanın nası işlediğini ben bile 17 yaşımda öğrendim. Hayallerle, tutkuyla çalışmak değil mesele. Ha, onlara da ihtiyacın var evet, ama hayali ve tutkusu olan herkes başarsaydı... Huuu... Dünya sikiş meydanı olurdu sayın peder. Yeri gelince vicdan, dürüstlük, namus gibi kavramlardan vazgeçip kendini korumak ve bir başkasının üstüne basmak cesaretine sahip olmayla ilgili bi şey zengin olmak. Sen halen onu anlamamışın. %50'si şans, %49'u şeytanla anlaşma, %0.99'u hayal ve tutku, %0.1'i çalışkanlıktır zengin olmanın sırrı. Anladın mı? Onlar da sende yok işte. Ben o kadar küçük yaşta anladım da sen 50 yaşına gelip halen nasıl bu hayalleri kurabiliyorsun, nasıl bu kadar boş işleyebiliyor beynin anlamış değilim dostum. Açıkla bana. 

Hayır hayır, açıklama. Bütün gün TV izle sen, gerçek bi iş bulmaya çalışmak yerine hayal kur, akşam yemek masasında da bize anlat TV'den öğrendiklerini. "Zencefil kalbe faydalıymış..." Ben sana bir tavsiye vereyim: Vitamin beyne faydalıdır. İki vitamin al sen bence. Nasıl? Yok anlatma ya. Açıp da iki tane ayet okuyup dua edince tanrının sana her istediğini vereceğine inan yani. Böyle gelmiş böyle gitsin. İki yüzlülüğün de sende kalsın. Kimin babaya ihtiyacı var? Şiir diye bi şey var:

Beyin kimyası hepsi... 
İki maddenin salgısını azalt, artık üzgün değilsin.
Eroini boşuna mı yapmışlar... 
Zencefil götüne girsin.