kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

Seks "Gerçekte" Nasıl Yapılır?

Yanlış bilinenleri yüze çarpma huyum kurusun, insanların seksle ilgili kafalarında kurdukları beklenti seviyesi alınan yaralar ve yalnızlık arttıkça yükseliyor. Farkında olmadan yükselttiğiniz bu beklenti seviyesi yine siz farkında olmadan hayatınızı ve tecrübelerinizi birer cehenneme çeviriyor. Yapmayın, düşmeyin, içinde yanmayın diye oturdum ve kendime sordum: Seksten ne bekliyoruz ve alıyoruz? Başlayalım:

1Öncelikle paket bilgileri ve klişeleri unutun. Amerikan Pastası dünyanın en gerçek dışı filmi seçileli yüzyıllar oldu, paralel evrende yasaklanıp toplatılmasını duymayan kalmadı. Amerika'da herkesin hediye paketlerine sarılı seks hayatları olduğunu falan düşünüyorsanız lütfen biraz odanızda kalın, sakinleşin, ve hayatı anlamaya çalışın. Bu süreç de kesmezse iflah olmazlar yatılı okuluna gidin. Kendinize yaptığınız bu işkenceyi düşmanlar bile yapmıyor size. Türkiye'de durum neyse Amerika'da da odur. Amerika'da insanların daha rahat davranıyor olmaları sizden daha fazla seks yaptıkları anlamına gelebilir; ama asla ve asla sizden daha iyi seks yaptıklarını ya da genel olarak seks hayatlarından size göre daha mutlu olduklarını göstermez, ki durum öyle değil zaten.2Sayı meselesi. Türbanlılar bile mezarlık köşelerinde sevişiyorsa Türkiye zaten bir şeyleri bıyık altından da olsa aşmış demektir; ama aşmadık ayrı mesele; daha da ayrı mesele olansa çok seks yapabilmeniz için Türkiye'nin bir şeyleri aşmasını beklemenize gerek yok. İdam cezasıyla donatılmış bir sürpriz yumurta ülkesi olarak dünyaya gönderilen İran'da bile insanlar en az sizin kadar seks yapıyor. Seks partneri bulmak için kurulan siteleri falan geçtim şu anda Türkiye'nin en büyük seks partneri bulma sitesi Facebook'tur.


Hesap açmak bedava, "seks" yazıp arayın, çıkan ilk sayfaya tıklayın ve oradaki üyelerle yolunuzu yordamınızı bulun. Sizi tutan, ya da evlilik dışı seks yaptınız diye asan yok. Sayıyla takıntılıysanız (ki bazı insanlar için seksin ölçüsü yaptıkları seksin sayısıdır, olabilir) kendinize uygun partnerleri internetten güvenle seçin ve çenenizi kapatın. Sayı gibi nicel özelliklerini geçelim seksin o yüzden ne dersiniz? 

3Başında da dediğimiz gibi, yaptığınız seksin kalitesini ise siz belirlersiniz. Diğer ülkelerde insanların sizden daha çok zevk aldıklarını ve daha klas yaşamlar sürdüklerini düşünüyorsanız abartılı yanılgılar içinde sarmaşıklar götünüzden başınızdan sizi dibe çekiyor demektir. Burada seks yaparken osuran kadın varsa Amerika nüfusunda buradaki o 1 kadın için 3 kadın var, unutmayın.

Erkekler osursa kaç yazar? Aynı şey mi? dermişim, sonra beni yermişiniz,
hahaha ay ne güldük...
Orada da insanlar anal seks yaparken sıçar mıyım acaba korkusunu içlerinde taşıyorlar. Oradaki kadınlar da adet dönemlerinde kokuyorlar ya da damlatıyorlar. Ağızlarında maydanoz kalıyor ve evet, bazen öpüşürken geniriyorlar. Oradaki Wall Street'ten fırlamış Tanrı gibi takım elbiseli erkekler de ter kokuyorlar, ve bazıları günlerce iç çamaşırlarını değiştirmiyor ve aralarında çorap seçme zevki olan tıpkı burada olduğu gibi çok az. İşin ilginci, çorabın zevki olmaz; erkek adam renkli çorap giyemez, baklava desen ise tarih olalı iki tarih yazıldı. Gri/siyah/toprak. Bitti. Bu renklerin dışındaysanız etiketi yediniz.4Aynı partnerle üçüncü kereden sonra sıkılan tek millet siz değilsiniz. Dünyanın her yerinde özellikle erkeklerin doğaları gereği çok partnere olan eğilimleri ve penislerinin herhangi bir deliğe girmesiyle tatmin olabilen yaratıklar olduğu kanıtlandı. Bunu Türkiye'de kanıtlayan ise bize gayleriz. Kocalarınız PES oynuyorum diye evden çıktıklarında bizim koynumuza giriyorlar. Yoksa evliliğin seks hayatınızı sıradanlaştırdığı falan yok yani. Bizden tatmin olduktan sonra bi de sizin koynunuza girmeleri oldukça zor takdir edersiniz ki Sayın XX'ler. Gayiz, edepsiziz, buradayız... falans diye lafımızı sokup aktivist ruhumuzu çıkardıktan sonra asıl konuya dönüp ciddileşiyoruz. 


(Birey olarak ben, KTOG, PES oynayan kocalar konusunda ciddi ve istatistiklerle örülü bir yaşam sürüyorum yine de, aklınızda olsun bayanlar). Sonuç olarak; herkes sıkılıyor ve hayır, sizde yanlış olan bir şey yok. Partnerinizde de yok. Düşünmeyi bırakıp başka bir üyeye mesaj atın.

5Bütün ülkelerdeki kadınlar yattıkları ve zevk aldıkları erkeklerle evlenme hayalleri kurup sonra da yorgan altı ağlarlar. Sadece siz değilsiniz yani Türk XX'ler. O yüzden bi sigara/çay yapın, sakinleşin ve kendinize gelin. Korkmayın. Biz gayler de beyaz atlı prens hayallerimizle yanınızdayız ve bu konudaki hetero erkeklere kırgınlık gösterip trip atma yeteneği seviyemizle büyük bir duygusal nefret yoğunlaşmasına kapı aralayarak haklı davanızda size destek oluyoruz.

6Yukarda da bahsetmiştim ama yeniden söylüyorum; ağız kokması, çorap şoku, ter, koltuk altı ormanları, genital bölgenin pisliği, yükselen sıcak kokular ve ılık beklentiler, osurmalar, boklar, yer yer idrarlar, genirmeler ve diş arasında kalan kırıntılar, özellikle kirli iç çamaşırı...

Ve bunların üstüne: Seks yaparken belini ağrıtanlar, erkeğin altında ezilmekten usandığı için "üstte olmayı seven güçlü kadın" numaraları yapanlar, erken boşaldıktan sonra kadını olduğu gibi bırakıp duşa giren erkekler, ya da herhangi bir zaman aralığında boşalıp kadına sarılmadan, onu öpmeden yine duşa giren erkekler; ayrıca (herkesin konuyla ilgili ucundan kıyısından bir fantezisi olduğu için devam ediyorum) sarılmak isteyip sarılınca sıcaktan ve terden pişman olanlar, aslında seks sonrası sarılıp uyumanın hiç de beklendiği gibi cennet bahçelerinde geçirilen zamana benzemediğini keşfedenler, seks sonrası hissedilen sıvı kaynaklı ılıklığın bir süre sonra yapış yapış bir rezalete dönmesinden bıkıp usananlar ve sırf bu yüzden hap aldığı halde kondom şartı koşmak zorunda kalan kadınlar... Değişik pozisyon denerken aslında deneyemeyenler... Bu pozisyonlar için gerçekten atletik bir yapı ya da en azından günde 10 dakika olsun yürüyüş/esneme hareketleri/spor yapan bir beden gerektiğinin farkına varamayıp, internetten gördükleriyle beklentilerini yükseltip yine hayal kırıklığı yaşayanlar... En güzel pozisyonun geleneksel misyoner olduğunda karar kılanlar... Evet hepsi de, her ülkede var. Sayıları ne sizden fazla ne de daha az. Son kez söylüyorum, ağlamayı kesin ve gerçeklerle yüzleşin.

Gerçekler?

Seks gerçekte abartıldığı için oluyor bunlar aslında. Tamamen üreme amaçlı olması için tasarlanan ve genlerimize kodlanan bir şeyi tamamen eğlence amaçlı olması yönünde çevirmeye çalıştığımız için, yani şu "tamamen" takıntımızdan vazgeçemediğimiz için...

Kadınlar için:


XXSeks sırasında yaşanan hayal kırıklığının ilk ve en önemli nedeni; seks partnerinizi doğru seçememenizdir. Seks özgürlüğü diye içinizden bağıra bağıra geçirdiğiniz yılların sonucunda partner seçerken dikkatsiz davranıyorsunuz. Hiç olmadı iki parmak atar/attırır yine zevk alırım, yanıma kar kalır diye düşünüyorsunuz. Hayır, olay öyle değil. Ten uyumu, feromonların uyuşması, karşınızdakine duyduğunuz saygının seviyesi... Bütün bunlar bir yana eğer kadınsanız karşıdaki erkeğin aletinin şeklinden tutun rengine kadar her şeyinin sizin için önemli bir faktör olduğunu kendinize bir türlü itiraf edemiyor olduğunuz gerçeği... Ayrıca, aradığınız şeyin bazen sadece bir beden/penis/sıcaklık ya da sahip olunma duygusu olduğunu kabul edin. Her zaman sandığınız kadar duygusal değilsiniz, ve bunu unuttuğunuz o nadir anlarda birden fazla kişinin hayatına sıçıyorsunuz. İkinci olarak ise medyanın ve klişelerin dayatmaları ile kendinizi erkeklere gönderilmiş birer hediye olarak görmekten bir türlü vazgeçememeniz, bu yüzden de erkeğin performansı beklediğinizden düşük olduğunda "bir kadın olarak bunu hak etmiyorum" triplerine girmeniz ve bilinçaltınızdan bilinçdışınızı sikmeniz gerçekten destansı. Sevgili kadınlar, "erkekler de zor yetişiyor". Emin olun.Erkekler içinse şu:


XYBir türlü penislerini hangi deliğe soksalar zevk alıp tatmin olabilecekleri gerçeğini bildiğiniz halde bunu halen tam olarak kabul edememeniz. Ki bu noktada bir parantez açıyorum: Sayın erkekler, tıpkı sizin gibi düşünen ve vajinasına giren herhangi bir uzuv ya da çıkıntı/edevattan zevk alan kadınlar mevcut. Sayıları emin olun sizin sandığınızdan binlerce kat daha fazla (Yoksa bu kadar vibratör satar mıydı sanıyorsunuz?). Biraz beden dili falan öğrenip seksi bu kafada yaşayan kadınlarla takılın. Ayrıca her kadın hayatında bazı anlarda sadece seks yapmak ister; duygusal beklentisi olmaz. Korkmayın. Sizin işin içine sıçtığınız anlar korktuğunuz bu anlar. "Acaba kadın benden duygusal bir şey bekliyor mu?" Ama anlatamıyorum ben; asıl itici olan kadından duygusal bir şey beklememesini talep etmeniz değil, asıl itici olan korkunuzu kelimelere dökemeyip enik gibi bakışlarla kadınınızdan "bi yalasana be güzelim, olur mu ha?" tarzında isteklerde bulunmanız. Meramınız neyse söyleyin, olmadı tokadı basın. Kadın erkek klişeleri gerçek içgüdüler ve cinsiyet doğaları üzerine kurgulanmıştır, ve evet, klişeler de gerçektir. Bunu unutmayın.Her iki cinsiyet için:

X<3YKarşınızdakinin ter, idrar gibi sıvılarına ve her türlü kokusuna katlanabilecek, hatta mümkünse bunların varlığını bile fark etmeyip fark etseniz dahi bunları benimseyecek ve belki bunlardan zevk alacak kadar saygı duyduğunuz ve hayran olduğunuz bir partner seçin. Sadece evleneceğiniz adamda saygı/hayranlık şartı aranmaz kadınlar, hatırlayın ve erkekler; sizi seviyorum.