kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

Retro: PowerPuff Girls - Ay Ben Yeşil Olan

Kanal D'ye çok şey borçluyuz. Tom ve Jerry'ler, Tsubasa'lar, Pokemon'lar, Looney Tunes yapımları... Çocukluğumuzu harcayan bi şey varsa da o da Kanal D'dir. Tabi diğer çocuklarla benim ayrıldığım noktalardan biri de içesine ispatlanmıştır bu çizgi filmler sayesinde. "Ben Pikaçu'yum, Ben Balbazar'ım!" diye bağıran oğlanlar arasında bir çocuk vardı. Eli yüzü düzgün falan. Parıldardı böyle. "Ben de Pavır paff görls'teki yeşil olanıııımmm :)))" diye bağırırdı. Sonra onu futbol oyunlarına almadılar bi daha. O da gay oldu. O çocuk KTOG'du. Şimdi burada, sizlere yazıyor, ve Powerpuff Girls'ü anmanızı emrediyor.

craig mccracken

Yaratıcısı 71 doğumlu Craig McCracken, CalArt'tayken (Kaliforniya Sanat Enstitüsü) onları ilk kez projelendirdiğinde, en az kızların kendileri kadar cool'du. Sonra yaşlandı ve Halil Ergün'ün uzun saçlı haline döndü daha yolun yarısındayken, ama olsun, o hallerini buraya koymayacağım ki biz onu hep Power Puff Girls'ün yaratıcısı olarak hatırlayacağız.

powerpuff girls jenerik

Şu jenerik'ten daha cool'u var mı Allah için? Tam olarak aynı zaman dilimlerinde mi oynadı hepsi bilmiyorum ama o zamanlar Powerpuff Girls, Lus Clarista, Eyvah Babam, Kaynanalar, Bizimkiler, Pokemon, Looney Tunes serisi falan çoğu zaman aynı günde izlenebilirdi. İyi de olurdu. Bizimkiler hariç hepsini severdim. Cidden çok rezildi o dizi ya. Gülbeyaz'ı falan da hatırlayalım hazır yeri gelmişken tabii.

Power Puff Girls üç tane miniminnacık, birbirinden tatlıcık, içi dolu turçucuk kızlardı. Mavisinin adı Buble, kırmızısı Blossom ve içlerinden en havalısı yeşil olanı da (yani ben) Buttercup'tı. Türkçesi'nin tereyağı kabı olması bile beni yıldıramadı.

Bubbles: Kezban. Anca hastalanıp dururdu. Dana gibi bütün gün serpilip yatardı. Ayı gibi uyurdu. Bunu uyandırmaya çalıştıkları zamanda dünyayı günde 4 kere falan kurtarırlardı.

powerpuff girls bubbles


Blossom: Hafif seksapalite var yani şimdi. Ama halen gay'im. Blossom bile dönüştüremez beni. Yine de Blossom yerine daha çılgın bi tip olması gerektiğini düşündüm bazı zamanlar. Güzellik dünyayı kurtarırken para etmiyo kırmızı bok!

powerpuff girls blossom


Buttercap: Huysuz KTOG. Reenkarnasyona inanıyorum, bir sonraki sefere Buttercup olarak televizyonlarınızdayım kızlar. Ay o somurtkanlığı, o cool'luğu... Resmen King ya. Aynı ben. Zekasına kurban. Diğerleri bunun yanın da nası da ezik kalırdı. Götveren kezbanlar. Ayrıca Buttercup'ın ipnelikleri benle yarışır.

pwerpuff girls buutercup

Profesör: Çok mature ya. Bu adam beni azdırıyodu. O zamanlar da bu adama bakarak altımdaki yorganı yastığı düdüklerdim.

powerpuff girls mojo jojo
Gizli aşk, daha dolaptalar. Çaktırmayın.
Mojo Jojo: Mojo yaratılmış en salak ve havalı kötülerden, ama iyi yanlarından birisi, hikayeye göre Profesör deney yaparken Mojo profesörü ittiği için yanlışlıkla dökülen X karışımı sonucu biz de kızlarımıza kavuşmuş olduk. Ayrıca şu soldaki şeytanın gay olduğunu şimdi anlıyorum, o zamanlar biraz kapalıymış radarım.

powerpuff girls mojo jojo

İnternette çok uzamış versiyonları falan var, ama maceraya gerek yok. Power Puff'lar miniminnacık halleriyle güzel. Genç kızlıklarına kadar gidip işin büyüsne sıçmaya gerek yok diye düşünüyorum. Japon televizyonlarına duyurulur.

Bu yazıyı kısa ve öz olarak bırakıyorum ki birkaç animasyonla çocukluğumuza dönelim, sonra da ona veda edelim: (Bu arada o kadar fazla cool kullanmışım ki -elimde değil- bundan sonra uzun bi süre o kelimeyi okumayacağız bu blog'da. Dozajımızı aştık.)

powerpuff girls, animasyon


powerpuff girls, animasyon
Kezban.
powerpuff girls, animasyon
asdfsdfds
powerpuff girls, animasyon

powerpuff girls, animasyon
powerpuff girls, animasyon
powerpuff girls, animasyon
Ay o cool'luk... Ölcem sanırım Tanrım.
powerpuff girls, animasyon
asdfgfsdf. Buttercup yhaa...
powerpuff girls, animasyon
powerpuff girls, animasyon


Power Puff Kızlar! Kalbimdesiniz!

powerpuff girls, animasyon

Burası KTOG,
Hiçbir şeyin unutulmadığı yer.
kirsaldatipokuyangay@gmail.com