kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

Türklerin Online Gay Seks Alemi

Helloooooooo! Naber kaltaklar? (Şok şok). Bu oğlan iyice azdı şımardı diyenler için: Depresyondaydım hiç üstüme gelmeyin. Ben depresyondayken siz planlı yazılarla idare ettiniz. Bir geri dönüş var mı ekranlara? Aslında bilemiyorum ama depresyona girip neden bu aptal bir dünyadayım diye sızlanmak yerine heterolara inat yaşamaya karar verdim. İnşallah ölmem, yaşarız birlikte. Depresyondan çıkışımla birlikte bir Ana Havadis Bülteni hazırlamaya karar verdim. Türkiye'de neler oluyor, dünyayı neler bekliyor falan tarzı değil bu sefer. Tek bir haberi vermeden geçemeyeceğim yine de: Kendisi Rebecca Black. Sonrasında başlıktan anlaşılacağı gibi Türkiye'de online gay seks alemi ne durumda ona bakacağız. Nabız yoklamaya hazır mıyız?

Önce Havadis'le başlayalım:

**Günde iki paket sigaraya çıktığım ve QAF dahil tüm favori dizilerimi en baştan izlediğim 10 günlük depresyonumu bitiren şey Rebecca Black oldu. Rebecca Black tüm rezilliğine ve yediği tüm hakaretlere ve tekmelere rağmen (ki evde eğitim almaya başlamıştı o derecede dışlandı kaltak) yeni bir şarkıyla online aleme geri döndü. Hepimiz şoklardayız.


Bir insan nasıl bu kadar cesaretli olabilir diyenler baba parası faktörüne bir de videonun altındaki "bunu söylücem hiç aklıma gelmezdi ama Friday'e göre daha iyi olmuş" yorumlarına göz atabilir. Şarkı daha iyi mi bilemem ama daha dinlenebilir. Ben şu anda üçüncü replayimde ve kezbanlığımda ayrı ayrı seviyelerdeyim hani haberiniz olsun.

Şimdi dünyanın en rezil alemi Türk onlayn dünyaya gelelim. Gay seks geçen aylara nazaran değişti mi? Gabile'deki dürüst ilişki arayan kezban orta yaş öldü mü kaldı mı? Facebook'ta genel kitle durumda?

FACEBOOK'taki genel kitle halen anadolu seven twinklerin hakimiyetinde. Arz talep meselesi, ben karışmam. Ama gidişat pek iyi değil benden söylemesi. Anadolu aktiflerin götleri inanılmaz kalktı. Yayınladıkları ayak, çorap, kot pantolonun üçte biri porsiyonu kumaş içeren fotoğraflara bile yüzlerce layk almaları bir yana, resim altlarına Türkiye'nin her bir yanından telefon numaraları ve "sik beni aşkm" yorumları yağması da cabası. Bu göt kalkıklığı başınıza bela olacak, facedeki kezban populasyonuna sesleniyorum. Sonra bana mail atıp "ay aşık oldum ama adam yüz vermio yhaa napiim ktog nolur yhaa :((" diye ağlamayın valla. Bu kadar mı açsınız lan?

Eğer şu fotoğraf sizi sizden alıyorsa durum vahim Yoldaş'lar...

Yorumu yazan:


Bu Gezegende İşim Bitti Diyenler diye parti kursaydım şimdiye kızlı erkekli yaşamak mecburi olurdu. O dereje hacııı. Kendilerine mutluluklar diliyorum. 5 yaşındaki kızlarının doğum günlerini unutmadan devam edebilirler umarım yaşamlarına.

GABİLE'de dürüst ilişki, arkadaş, sırdaş, ciddi arayan o meşhur adam'a ne oldu peki? Bugün canısı arkadaşımla ev oturması yaparken göz attık biraz Gabile'ye. Açıkçası halen umut vaat etmiyor oradaki tipler, ve biraz daha açık olmak gerekirse, yani... Durum daha da kötü gibi. O dürüst ilişki arayan adam yalnızlıktan sıyırma noktasına gelmiş; daha azgın, daha öfkeli ve zamanının yavaş yavaş tükendiğinin, yalnız öleceğinin farkındalığıyla gelen bir patlama içerisinde halen, ısrarla o dürüst ilişkiyi arıyor. 


Ay bu arada aktif aktif'e takılmak nasıl oluyor anlamadım ben. Böyle bir kavram falan mı var? Moda Sahil'e inip göt kesme günleri falan mı düzenliyorlar? Ortalığın çok bozulduğundan, alemin pisliğinden; delikanlı, kırıtmayan bir pasifin yokluğundan mı dem vuruyorlar bir araya gelip?

Kendisine şerefsiz olmayan aşkı ararken mutluluklar diliyorum ve boşandığı karısıyla Viagra yüceliği altında yeniden bir araya gelme seçeneğini yeniden gözden geçirmesini temenni ediyorum.

Planet Romeo? Çok farklı değil. Ama yeni tipler mevcut. Gabile'den geçiş sayısı halen az ama zaten bu şekilde kalmasını umut ediyoruz. İki tarafın kesimi de kendi tarafında kalmalı. Kalsın yani.

Sokaklar? 
Ordaki haberleri de sizden alalım.

Ama sonuçta Türklerin online seks hayatı, gay ya da hetero, çoğunluk itibarı ile, halen ve halen, en az Papa'nın seks hayatı kadar korkunç.