kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

Asansörde Yiyişen Dayılar

Selam kızlar. Sene bitti malumunuz, ve yeni yıl hayatımıza hiçbi yenilik getirmedi tabii ki. Yine evde götümüzü yaya yaya oturan biz, sevgilisiz yaşamlarınız (ben istemiyom sevgili) falan filan. Şimdi hortlatmam gereken bi mesele var benim. Asansörde Yiyişen Amcalar konusuna bir açıklık getirmek istiyorum. Heteroseksüellere sokacağım laflarla dolu bu yazıda gaylerin de canını acıtacağım biraz, çünkü sene yeni başladı, ve inanıyorum ki senede bir kez manifesto çekme hakkım var benim de. Başlayalım hadi...

Asansörde Yiyişen Amcalar benim için bi dönüm noktası. Sağ Salim Sil Baştan filmiyle birlikte Türklerin nasıl insanlar olduklarını bana kısa zaman dilimi içerisinde ardı ardına ispatlayan bir başka etken. Benim için 2013'ün şok alametlerinden biriydi. Videodaki bireylerin gizliliklerinin korunması amacıyla videoyu burada vermiyorum; ancak bulmaya kararlıysanız bulabilirsiniz. Adı sanı belli sonuçta.

Ben bu videoya heteroseksüellerin tepkilerini anlayabiliyorum. Hani zavallı egolarını biraz olsun yüceltmek için sadece gaylere değil, kendilerinden farklı ne kadar kurum, kişilik varsa herkese, her şeye laf ediyorlar. Bu alışılmadık mı sanki? Kocaları onları aldattı diye "diğer kadını" bulup cadı diye ortaya çıkaran ve yakan bir Amerika var elimizde lütfen... Anlaşılmayacak bir şey mi bu videoya gelen tepkiler? Ne kadar iğrenç olduğuyla ilgili hani...

Daha konuşacağız ama önce gaylerin tepkisine geçelim. Gayler bu videoyu oldukça abartılı, kendilerine yakışır bir biçimde iğrenç buldular. Bunu paylaşmaktan, bu iki amcayı kınamaktan hiç çekinmediler. Kendi bloglarınızda yazdınız, "bence böyle insanlar ölmeli, böyle insanlar var olmamalı, çok iğrençler, göz zevkimiz gitti" diye... 

Bence bu insanlar ölmeli...
İnsanlar yaşlanınca gay olmamalı...
Gayler yaşlanınca seks yapmamalı...
Yaşlanınca böyle olmayalım biz çok iğrenç...
Midem yerinden çıktı yeminle, bu ne ya...
Hahaha tiplere bak ya...

Evet, bu tepkileri gayler olarak bizler verdik...
Hımmm... Bi dakka. Bi nefesleneyim.

NOT: DÜNYANIN BUGÜN HOMOFOBİYE UYDURDUĞU EN BASİT BAHANE: İKİ ERKEĞİN ÖPÜŞMESİNİN İĞRENÇ OLMASI.

Yavrum siz noldunuz? Size noluyo hayırdır? 
 • Aktifiniz de pasifiniz de transınız da çocukluğunuz boyunca "top, ipne" diye kovalanmaktan, dışlanmaktan, bir hiç sayılmaktan gelen yaralarla, travmalarla dolu, ama siz bu amcaları iğrenç buldunuz öyle mi?
 • Siz kimsiniz ya? Siz bu ülkenin toplarısınız, siz bu ülkede insan bile değilsiniz, sizin anayasada tek bir hakkınız bile yok. Sanki iki amca oturup kendileri kaydetmiş gibi, ki öyle bile olsa yani... N'olur? 
 • Yarınız çocukluğunu gizlice annenizin makyaj malzemeleriyle süslenip ayna karşısında salınarak geçirdiniz. Siz misiniz bana iğrençlikten bahseden? 
 • Kösele ayakkabılarınızla rol yaparken boklu bağırsaklarınızı verdiniz Taksim'de bankta gazete okuyan esnaf emeklisi heteroseksüellere. Siz misiniz bana iğrençlikten bahseden gay ahalisi?
 • HIV ve AIDS'in ayrımını 28 yaşınızda anca öğrenen sizler misiniz iyi olan, cool olan?Kondom nedir bilmeden Gabile'nin yarısını siken, Gabile'nin yarısıyla ayakta sikişen sizler misiniz bana iğrençlikten bahseden?
 • Ben eşcinsel doğmak istemedim, bu benim tercih değildi :(((( bana saygı gösterin diye ağlayan, akan sümüklerinizle heterolara yalakalık yaparak hayatınızı geçiren sizler, eşcinselliğin nedenlerinden bile haberdar olmayan, gururla ortaya çıkmak yerine "ben istemedim ki, böyle doğmuşum" diye diye hepimizi farkında olmadan kötüleyen, ağzımıza sıçan sizler misiniz bana iğrençlikten bahseden?
 • Facebook'ta ne kadar mikrop yuvası seks gurubu varsa hepsine üye olan, 25 senelik kapalı çarşıdan alınmış deri kemerlerini bağlayan herkese "sik beni erkeğim" diye yazan, kumaş pantolonlu profil resmi görünce "belki beni beğenmezsin ama yine de şansımı deneyim dedm cnm çok hoşsun :)))" diye ağızlarınızın suyu akan, tek bir kriter bile barındırmadan yatağa atlayan sizler misiniz bana iğrençlikten bahseden?
 • Heteroseksüel arkadaşlarınızla birlikte eşcinsellerin konusu açıldığında "bence de normal değil" diye onlara hak veren sizler misiniz bana iğrençlikten bahseden?
 • Kendi aranızda bile "feminenler yazmasın, önce erkek olmayı öğrenin, bayan arkadaşlar yazmasın" diye bölünen, dünya sizi yakma peşindeyken kendi bireylerinizi avlama derdine düşen sizler misiniz yoksa?
 • Hangisi? Yoksa... Yattığınız erkeklerin yarısı evli miydi? 
 • Hepsinin de çocuğu var mıydı? 
 • Ailenizde bir tek kişi bile sizi bilmezken bloglarınızda kendinizi aktivist ilan etmiş miydiniz?
 • Gay ola ola gidip evlen mişmiydiniz? Ay... Çocuklarınız da vardı sizin..
 • İngiltere'de LGBT cinayet oranlarından habersiz yaşayıp Türkiye'yi kötüleyen prensesler miydiniz yoksa? 
 • Aaa... Yok yok. KOTON'da indirime giren o pembe kazağı "out" olurum korkusuyla almaktan vazgeçen miydiniz yoksa siz? 
 • Cami tuvaletlerinde, çalıların arkasında, apartmanınızın bodrumunda, ailenizin yazlık evinde, derede, tepede, dağ başlarında, tarlalarda, arabaların arka koltuğunda, mini vanların kocaman bagajlarında veren siz miydiniz?
 • İstemediğiniz halde arzulanmaya devam etmek adına ter kokan çüklere oral yapan da siz miydiniz?
 • Ya translar? Siz kimdiniz pardon? 5 milyar insanın cehennemde yanacağına inandığı; psikolojisi bozuk, hasta, acınası patetikler miydiniz siz? Dakka başı aranızdan birinin öldürüldüğü doğru muydu? O siz miydiniz? Yarınız sakallarıyla birlikte kadın çorabı giyip foto çekinirken, bana estetikten bahseden siz misiniz? Koltuk altınız Belgrat'ı solda sıfır bırakırken dudaklarınızdaki kırmızı rujla seksi olduğunu düşünen? O da mı sizdiniz?
Sahi... Hangisiydiniz siz? Hangi "siz" bana iğrençlikten bahsedecek?

NOT: DÜNYANIN BUGÜN HOMOFOBİYE UYDURDUĞU EN BASİT BAHANE: İKİ ERKEĞİN ÖPÜŞMESİNİN İĞRENÇ OLMASI. BELKİ DE ÖYLEDİR... BİZ GAYLER BİLE İKİ ERKEĞİN ÖPÜŞMESİNİ İĞRENÇ BULMUŞUZ, RESMEN İDAM ETMİŞİZ ONLARI. HETEROSEKSÜELLER NAPSIN?

Bu amcalar ölsün, olmasın böyle insanlar öyle mi? Bunları gay alemi olarak sizler söylediniz. KTOG, sen neden sıradan bir gay değilsin? Neden bizler gibi yazmıyorsun sen?

Bence yukarıdaki paragraflar yeterlidir bu sorulara cevap olarak... Ben hayatım boyunca gaydim, 7 yaşımdan beri. Ve herkesten farklıydım. Ama gay aleminde de dışlanmam gerekiyormuş benim demek ki. Çünkü o amcalara saygı duyan, hakaret yerine merhamet eden tek insan da ben kalmışım. Olsun, ne zaman çoğunlukta oldum ki ben? Hiç, hiçbir zaman. Gaylerin çoğunluğunda da değilim o zaman ben. Ve okey ya, okeyim ben bunla. Sanırım kaldırabilirim bunu, yaşayabilirim bu şekilde.

Peki ya heteroseksüeller? Bu adamlar cehennemde yanmalı, de mi? Hmmm... Bi dk. Nefesleneyim:
 • Amerika'da cadı diye kadınları yakan...
 • Arabistan'da çükü yok diye kız çocuklarını diri diri toprağa gömen...
 • Arabistan'da 12 yaşındaki regl olmamış kız çocuklarıyla evlenen...
 • Peygamberlerinin 9 yaşında karısı olan...
 • Her sene evlenenlerden çok boşananları olan...
 • İstisnasız her bir kadın bireyin aldatıldığı...
 • Bi padişaha metres olmak için ülkenin amına koyan cariyeleri olan...
 • Siyah insanları köle yapan... ve bundan gurur duyan...
Sizler miydiniz? Ay bi dk. Ben mi yanlış hatırlıyorum? Yani bu amcalar ölmeleri gerekcek kadar iğrençse, o zaman yukardakileri yapan sizler olamazsınız de mi?

Pardon... Bize ahlaktan bahsedenler: Sayın mezarlık köşelerinde sevişen türbanlılar!

Sayın heteroseksüeller: Yarınız gitmiş borsa diye bi şey icat etmiş, gün boyu oturup hayali rakamların yükselişleriyle oyun oynayan, hayatını kumara çeviren sizler miydiniz? Ahlak de mi?

Pardon ya. Sayın heteroseksüller:

SİZ İCAT ETMİŞTİNİZ OROSPULUK MESLEĞİNİ.
Hz. İsa zamanında bile en popüler meslek değil miydi HAYAT KADINLIĞI?
Sayın heteroseksüel kadınlar, sizler misiniz bize ahlaktan bahseden? Şıklıktan, estetikten, bu amcaların dramından konuşan siz misiniz? İzdivaç programında tek 1.500 TL üzeri maaşı olana vermeye dünden razı siz miydiniz?

Kızlarsoruyor.com'da "sevgilim bana küsmesin diye anal yaptım, götümden bok çıktı, ayrılmak üzereyiz, yardım edin :((" diye soran siz miydiniz?

Çok şıksınız siz gerçekten. Götünüzdeki boklarla bu amcaları eleştirme hakkına kesinlikle sahipsiniz siz. Google'ı "oral nasıl güzel yapılır, spermin tadı nasıl?" diye sorularla donatan sizlersiniz.

Vergilerinizle 7 sülalesine servet yedekleyen partilere oy veren sizler konuşmalısınız bize ahlaktan zaten. 17 yaşındaki gençleri çatıdan itip öldüren polisleriniz bahsetmeli ahlaktan. Kesinlikle buna hakkınız var.

Türbanlı-orospu, şakirt-kemalist diye ülkeyi ikiye bölen... Ki bu ülkede:

Meslek lisesi mezunuysan hiçsin. Anadolu lisesi mezunuysan ortalamasın. Fen lisesindeysen ineksin, malsın. Galatasaray mezunuysan kemalistci anarşistsin. Robert mezunuysan Amerikan emperyalizminin köpeğisin. Sanatçıysan işsizsin. Hukukçuysan şeytansın. Fen edebiyattaysan aptalsın.  Psikologsan yattigi yerden para kazanan adamsın.  Mühendissen amelesin. Hele doktorsan, her bi' bokun suçlusu sensin.

Bunları yapan sizler miydiniz?

Ahlaktan, bu iki amcanın ahlaksızlığından konuşalım hadi hep beraber. Sonra da ne yapalım biliyo musunuz? Sonra da gaylerin hakları diye sokaklara dökülüp eylem yapalım. Hayatımızı riske atalım. Sonra evlerimize dönelim ve önce feminenleri dışlayalım, sonra lise mezunu aktiflerle dalga geçelim, sonra yaşlı gaylerin öldürülmesi konusunda oy birliği yapalım.

Sakallı transların ameliyatları için el ele para toplayalım. Tamam mı? Sonra da yaşlı gayler hoş görünmediği için heteroseksüellerle birlik olup bloglarımızda yazılar yazalım. Belki zavallı ruhlarımız biraz popüler olur, aldığınız 2 tane okuyucu yorumuyla belki biraz keyfiniz yerine gelir. "Çok haklısın xGaycim, evet yGaycim çok iğrenç bu amcalar böyle gay mi olur" yazan yorumları cevaplayalım hep beraber. Zavallı devlet memuru hayatınızdan bir an sıyrılıp kendinizi popüler bir gay olarak bulursunuz belki. Tezgahtarlığınızı bir kenara kaldırıp diğer gaylere hakaret ederek başarılı, bu dünyaya imzasını bırakan bir gay olursunuz belki. Ha?

Aşkın herkes için olduğundan bahsedin, ayrımcılığı önlemek için derneklerinize avuç avuç para toplayın. Sonra da güzel olmadıkları için bu amcaların aşktan mahrum bırakılması gerektiğinden bahsedin. Lütfen. Siz busunuz çünkü, bunu yapmak sizin en doğal hakkınız. Çünkü tanıyorum sizi de, diğer herkesi tanıdığım gibi.

Burası KTOG,
Ve sanılanın aksine, farklı olduğum için inanılmaz mutluyum.
Bir kez daha, benim.
Siz şıksınız, ben değilim.
Ve kendimle gurur duyuyorum.