kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

İnternetten Ücretsiz, Anonim SMS Göndermek

Konuya birkaç tane soru ile girmek istiyorum: "Lise hayatınızı sikip soğana çeviren ve okul çıkışında dövme planları yaptığınız, ama asla dövmediğiniz o matematikçiden intikamınızı aldınız mı? Eski sevgilinize ağzınıza geldiği gibi sövebildiniz mi? Tek kelimeyle siz sıkıldınız, ve çözüm bulamıyor musunuz?" O zaman internetten ücretsiz ve anonim SMS gönderme fikrini yeniden değerlendirin. Çünkü teknolojinin gelişmesi ve alt yapıların çoğalmasıyla, artık ücret SMS'lere reklam, spam vb. şeyler eklenmiyor. Bildiğiniz dümdüz SMS'in kabus halinden bahsediyoruz.

Lise hayatım boyunca birilerine anonim SMS göndermenin yollarını arayarak saç baş yolmuştum. Sonunda bulduğumda ise internetin bu güzellik yapan köşelerinin aslında bedavaya güzellik yapmadıklarını görerek hevesimin kırılıp paramparça olmasını izlemiştim. Şimdilerdeyse hayırsever toplulukların kurduğu bazı servisler ücretsiz, sınırsız, her seferinde farklı bir numaradan olacak şekilde, sonuna reklam falan eklemeden, bildiğiniz bildiğimiz bildik SMS göndermenize izin veriyor. Bazılarınız biliyordur elbette ama bilmeyenler için bu yeni güzellikleriyle birlikte konuyu hortlatmadan edemedim.

Tutup da uzun uzun bu güzellikle neler yapabileceğinizi anlatmanın manası yok. Herkesin kendi planları vardır zaten. Eski sevgiliyi taciz etmek, sizi terk eden ipneye tehdit mesajları atmak vs... Ya da sadece gıcıklık yapıp birinin tüm gününü rezil etmek.

Yapmanız gereken şey bu servisleri tek tek bulup gerçekten de ücretsiz mi, sınırsız mı, reklamsız mı diye denemek, ya da benim halihazırda bulup kullandığım servisi kullanmak. Yani zahmetten kurtulmak.

Servisimiz: Globfone (linke tıklayıp gidebilirsiniz)

Sağ taraftaki menüden Turkey seçeneğini seçin, ve SMS göndermek istediğiniz numarayı alttaki kutucuğa girin. Next butonuna tıklayın.


Kutucuğa mesajınızı yazın. "I'm not a robot"un solundaki daireye tıklayın ve insan olduğunuzu doğrulayın. Yeşil tik işareti gelince yine Next butonuna tıklayın.


İlerlemenin %100 olmasını bekleyin. 0'dan 100'e gelene kadar bekletmelerinin amacı size reklam göstermek. Basitçe bir ad-blocker kullanarak terörize olmaktan kurtulabilirsiniz. Her site için bu geçerli.


İlerleme bitince "The message was successfully sent" yazısını görüyorsunuz. "Mesajınız başarıyla gönderildi" demek bu. 


Mesajınızın gitmesi 2 dakika kadar zaman alabilir. Benim kendime attığım test mesajı bana ulaştı. Servisin çalıştığını doğrulayabilirim.


İyi eğlenceler.