kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

Tek Tıkla Bütün Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemi: VPN

Selam Süheylalar. Karışık ülke hallerinden en çok girdiğimiz sitelere de sürekli bir engel geliyor. Yasaklı sitelere girmek için Hotspot Shield gibi uyduruk programları kullananlar sürekli açılan reklam pencereleri ve yavaş bağlantıdan, diğer çözümleri kullananlar da aynı sorunun 100 katına maruz kalmaktan şikayetçi. Peki yok mu şöyle reklamsız, hızınızı limitlemeyen, dosya indirmenize de izin veren, kısacası yardım istediniz diye sizi sikmeyen, elinizi verince götünüzü ve bilgisayarınızı kaptırmadığınız bir yasaklı sitelere giriş yöntemi? Var: İşte o sanat eseri çözüm:
Size program ya da site değil bir "eklenti" öneriyorum. Chrome eklentisi: ZenMate

yasaklı sitelere giriş


ZenMate bildiğiniz VPN çözümünü tarayıcınıza taşıyor. VPN'i tanımını yapmaya gerek yok, kısaca sizi başka bir ülkeden internete bağlanıyormuşsunuz gibi gösteriyor. Böylece Türkiye'de yasaklanan sitelere sanki Amerika ya da başka bir ülkeden bağlanıyormuşsunuz gibi görünerek girebiliyorsunuz. VPN hizmeti yeni değil ama kaliteli olanların hepsi ücretli, ücretsiz ve kaliteliye yakın olanlar ise hızınızı limitliyorlar. Neden? Çünkü onların bilgisiyarı sizin yerinize istediğiniz siteye girip o sitenin verilerini size yine kendi bilgisayarlarından gönderiyorl. Bu VPN hizmeti kapıcının oğlu gibi. Sizin yerinize bakkala gidip ekmek almıyor da bir koşu istediğiniz siteye girip siteyi alıp size getiriyor gibi düşünebilirsiniz. Bu da tabi zahmetli bir iş, ve bunun bedelini size ödettiklerinden emin oluyorlar. Ama yasaklı sitelere girmek için size hiçbir bedel ödetmeyen bir yöntem de var: O da Zenmate.

ZenMate'in farkı:
1- Ücretsiz. Ve bu, sizden ileride ücret talep etmek için tasarlanmış bir oyun değil. Eğer lüks sayılabilecek başka özelliklerinden de yararlanmak istiyorsanız o zaman premium gerekiyor; ama yasaklı sitelere girmek için kullanmak tamamen ücretiz.
2- Tek tıkla bir başka ülkeden internete bağlanıyorsunuz. Sadece bir tek tık.
3- Reklam yok. Arka planda sessiz sedasız çalışıyor.
4- Hız limiti yok. İstediğiniz dosyayı indirebilir, istediğiniz videoyu izleyebilirsiniz.
Eklentiyi indirmek için buraya gidin ve "Chrome'a ekle" ya da "Add to Chrome" seçeneğine tıklayın. Chrome otomatik olarak eklentiyi indirip kuracak. Sonra Zenmate sizden üye olmanızı isteyecek. Korkmadan üye olun. E-mail adresinizi saçma sapan şeyler için kullanmıyorlar. Ayrıca kullananların makine değil gerçek insan olduklarından emin olmak için üye olmak şart. Üye olduktan ve giriş yaptıktan sonra Zenmate otomatik olarak en yakın server'larının olduğu ülke olan Romanya'ya bağlanacak. Ve adres çubuğunuzun hemen yanında şu şekilde yeşil bir ikon göreceksiniz, o ikona tıkladığınızda da altında minik bir pencere açılacak.

yasaklı sitelere giriş

Protection enabled yazıyorsa ve simge yeşilse artık internete başka bir ülkeden bağlanıyorsunuz demektir; yani Türkiye'de yasaklı olan sitelere girebilirsiniz. İlk gördüğünüz Türk bayraklı simge sizin gerçekte nerede olduğunuzu gösteriyor; hemen yanındaki ortadaki simge sizin hangi ülkeden internete bağlanıyormuşunuz gibi numara yaptığınızı gösteriyor (bu durumda Romanya ve Romanya bayrağı var), hemen yanında da hangi siteye bağlandığınız gösteriliyor (bu durumda Forbes).

Eğer başka bir ülkeden bağlanmak isterseniz Romanya bayrağına tıklayın ve ülke listesinden bir ülke seçin. Bazı ülkeler sadece premium kullanıcılara sunuluyor ama sizin zaten yasaklı sitelere girmek için o listedeki her ülkeyi açmanıza ihtiyacınız yok.

İşiniz bittiğinde mavi "On" butonunun yanındaki beyaz daireye tıklayın ve Zenmate'i kapatın, internete yeniden Türkiye'den bağlanıyor olacaksınız, ve şu şekilde görünecek.


yasaklı sitelere giriş

Yasaklı sitelere girmek için Zenmate'i yeniden açmalısınız: Griye dönmüş Zenmate simgesine tıklayın ve Off butonunu On yapın.

İşte bu kadar!

Burası KTOG
kirsaldatipokuyangay@gmail.com