kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

5 Büyük Kocaman Eşcinsel Problemi ve Çözümleri

Mesela bir kızın hayatındaki en büyük problemleri düşününce "ay peryodum başladı, ozan bana faceden yazmıoo yha, hiç kıyafetim yok" olarak özetlenebilir. Heteroseksüellere ise her zaman hayret etmişimdir. Ne problemi lan? Beyazsan, heterosan, hele bi de erkeksen, bi de futbol seviyosan, abo hele bi de baban esnafsa tamamdır. Bu dünya senin. Şu amcık niye benim olmadı diye üzülen bu hetero erkekler de gülüncüme gider zaman zaman. Ama eşcinsel diyince akan sular daha da gür akmaya başladı kafamda. Bizim çocukluğumuzda başlayan ve hayatımızın sonuna kadar bizi avlayacak problemlerimiz var, bunu fark ettim. Tabii eğer bir son vermezsek... Ve bu problemler ozanın faceden yazmasıyla ya da alttaki neclanın babamızın fiat dublosuna binip turlamayı kabul etmesiyle çözülecek gibi değil.-1-
Neden Gay'im?


Valla şahsen bu hiç benim problemim olmadı. Ha arada düşündüm tabii niye gay oldum diye ama problem mertebesine arz edemedi gözümde asla. Lakin gaylerin %90'ı bu soruyu sorarak gençliklerini harcadılar. Gay olduğunuzu kabul edin ya da etmeyin, ve gayliğinizden memnun olun ya da olmayın, eğer %10'luk kancık kesimden değilseniz (ben oluyorum yani o kancık) bu soru sizi rahatsız etmeye devam edecektir. Şimdi size bu soruyu sormayı bırakmanız için bir şans tanıyorum:
 • Bir erkeği sevmek ayrıcalıktır. Yarılarından fazlası çocuk gibi olduğu için erkekleri sevmek eğlencelidir.
 • Bir erkekle birlikte olmak da ayrıcalıktır. Hiçbir heteroseksüel erkek seks dışında sevgilisiyle bir ortak nokta bulamaz. Bulamaz yavrum, boşuna bana karşı çıkma. 20 sene izledim ben onları, ortak yan yaratmak başka bir şey, ortak yanının olması başka bir şey. İki erkeğin birlikteliği her zaman daha eğlencelidir.
 • Gay olun ya da olmayın, feministsiniz ya da değilsiniz, şu bir gerçektir: Erkekler daha güçlüdür. Bir erkeğin gücüyle bir başka erkeği sevmenin tadını dünya nüfusunun yarısı tadamayacak.
 • İnsan deneyleri yapılamadığı ya da devletler el altından buna onay vermediği sürece eşcinselliğin tam mekanizması asla çözülemeyecek. Yani bu yazıyı okuyorsan, hayatın boyunca eşcinselliğinle ilgili tam olarak cevap bulamayacaksın demektir. Bu soruyu sormaktan vazgeçmenin tam sırası.
 • Çocukluk travmaları, baba eksikliği, ya da diğer psikolojik faktörlerin eşcinselliğe neden olduğu hakkında bir kanıt yok. Ama işin güzel yanı, bunların hiçbirinin de eşcinselliğin sebebi olmadığının kesin bir kanıtı var: Aynı sorunları yaşayıp heteroseksüel olan insanlar. Bu yüzden cevabı geçmişinde aramaktan vazgeç. Çünkü mekanizması sen hayattayken çozülemeyecek olsa da, eşcinselliğin bilimsel olan yanı inkar edilemez seviyede.

-2-
İnsanlar Gay Olduğumu Anlıyor mu?


Evet, ve hayır. İnsanlar bazen görmek istediklerine, bazen de gördüklerine inanırlar. Fakat feminen hareketlere sahip birçok heteroseksüel erkek olduğu için, her feminenlik jestinin gaylik alameti olmadığını biliyoruz. Buna rağmen insanlar böyle düşünmeye devam edecek. Feminen olan ya da en basitinden serçe parmağını kaldırarak fincan tutan heteroseksüeller de, gayler de eşcinsel damgası yemeye mecburlar. Bu dün de böyleydi, bugün de böyle, ve böyle olmaya devam edecek. Gelecekte doğsaydım daha şanslı mı olurdum diye düşünmekten vazgeç. Unutma ki bundan 600 yıl önce de biri aynı soruyu sordu, ve cevabını biz onun yerine aldık.
 • Bu soruyu sorduğun her an kendini daha fazla ele vereceksin.
 • Bu soruyu sorduğun her an beynine elektrik yiyeceksin.
 • Bu soruyu sorduğun her an otomatik olarak numara yapmaya başlayıp kasıntı davranışlarınla mide bulandırıcı hale gelecek, bir de üstüne yine damga yiyeceksin.
 • Kendini seven, gayliğini ele verdiği halde bundan memnun olan gayler daha mutlu yaşıyor, üstüne üstelik çevrelerindekine de daha sempatik görünüyor. Siz eşcinselliğinizi sorun etmezseniz, çevrenizdekiler de bunu sorun etmez. Edemezler. Eninde sonunda etmemek durumunda kalacaklar.
 • Bu soruyu sormaktan vazgeçin.

-3-
Eşcinsel Olmasam Mutlu Olur muydum?

Hem evet, hem hayır. Bazı insanların hayatlarındaki problem olarak gördükleri tek şey eşcinsellikleri olabilir. Ama bu insanlar sadece %5 civarına denk gelir. Çoğu gay eşcinselliklerini tek problemleri sanarak büyük bir yanılgıya düşerler. Eğer iPhone aldıktan sonra bir de iPad istiyorsanız, ve o iPad gelmeden geceleri uyuyamıyorsanız, demek ki hayatınızdaki asıl sorunları görmeme, görememe konusunda üstadlık bir yeteneğe sahipsiniz demektir. Gayler için en göz önünde olan problemleri eşcinsellikleri olabilir, ama diğer problemlerinin varlığı halen devam eder, bu gerçek değişmez. Sinirli mizacınız varsa, kafanız matematiğie basmıyorsa, kariyer tercihlerinizi ailenizin isteğine göre yaptıysanız, zayıf bir karakteriniz varsa; bunların hiçbiri de gayliğinizle alakalı değildir. Yani heteroseksüel olsanız bile sizi mutsuz edecek yüzlerce sebep daha olacaktı. İntihar edenlerin %90'ı eşcinsel olmadığına göre, demek ki eşcinselliği problem olarak görmekten vazgeçmenizin, ve sizi mutsuz eden şeyleri bulmanızın zamanı gelmiş demektir. Unutmayın; bugün homofobik insanlar sizi mutsuz ediyorsa, bunun gerçek sebebi eşcinsel olmanız değil, iyi bir insan olmanızdır. Heteroseksüel olduğunuzda da büyük ihtimalle adam kayıran devlet sistemi sizi hayatınız boyunca mutsuz ederdi.

 • Bu soruyu sormaktan vazgeçin.

-4-
30'uma Gelince Bana Ne Olacak?

Kızlar, iki gruba da sesleniyorum, bu soruyu sormayı bırakın. Ama bizim kızlar, siz daha çok sorduğunuz için size sesleniyorum özellikle: Bırakın artık. Hiçbir heteroseksüel kadın biz gayler kadar bu soruyu sormamıştır. Heteroseksüel erkekler zaten yaşlandıkça daha mutlu oluyorlar, çünkü güç kazanıyorlar; kariyer olsun, statü olsun vs, doğal olarak bu soruyu sormuyorlar bile. Bugün birçok eşcinselin gün içinde durduk yere aklına gelen soruların en ateşlileri arasında olan bu soru, aslında henüz eşcinselliğimizi kabullenememizle ilgili. 30'uma gelince evlensem mutlu olabilir miyim? 30'uma gelince halen bekar olursam insanlar bana ne der? 30'uma gelince aşkı bulabilir miyim? 30'umdan sonra gaybara gitsem bana kim bakar? Hayatım boyunca bir erkekle evlenebilecek miyim? Evlenemeyeceksem amaç ne? 45'ime gelince zaten tüm eğlence gidecek, e bir de bekar olursam, kendime bir hayat kuramazsam ne yaparım? Google: Eşcinselliğin tedavisi mümkün mü? Ara... Sonuçları özelleştir. Makaleler...

Evet az çok bu aşamaları geçirerek kafayı tırlatma noktasına geleceksiniz hepiniz. Bu sorunun tek bir çözümü var: Bugün 45'ine gelip evlenmemiş heteroseksüeller var. Bitti. Çözüm bu kadar. Onlar nasıl yaşıyorsa siz de öyle yaşayacaksınız. 50'sine gelip aşkı bulamayan heteroseksüel bir tek insan bile varsa, sizin bu soruyu sorup eşcinselliğinizden kurtulmaya çalışma hakkınız bitmiş demektir. Kaybettiniz. Yani:

Bu soruyu sormaktan vazgeçin. Çünkü bir gün 30 olacaksınız. Sonra da 45. Ve bu soruyu sorarak harcadığınız gençliğiniz mutsuz edecek sizi, halen evlenememiş olmanız değil.

-5-
Ya Tanrı Varsa?

Tanrı varsa, nasıl bir Tanrı olduğunu bilmiyoruz. Görüp onla konuşanınız yok. Bundan sadece 100-200 sene önce bile kurulmuş dinler var. Ve bu dinlere mensup olan insanlar kendilerine bir peygamber geldiğine inanıyorlar. Aynı mekanizmanin milattan önce daha da kolay işleyeceğini, iletişimsiz ve insanların ejderhalarla savaştıklarına inanarak egolarını tatmin ettikleri bir çağda bir din başlatmanın çocuk oyuncağı olduğu gerçeğini göz önüne alırsak, 5 büyük dinin de yanılıyor olma ihtimali sandığınızdan çok daha yüksek. Ayrıca sonradan inanmaya başlayan bütün insanların kendilerine en çok uyan dini seçmeleri, yani dine pragmatik bir gözle yaklaşmaları da dünya üzerindeki din anlayışlarının hiçbirinin de saf ve tamamen gerçek olmayacağına dair ipuçları vermektedir. Ve inanın bana, Tanrı denildiği kadar zeki bir varlıksa, çükler ve girdikleri yerlere göre cennet ve cehennem yaratmaktan çok uzak bir psikolojidedir. Ayrıca Tanrı gerçekten homofobikse bile, aynı Tanrı bütün heteroseksüellere evlilik dışı ilişkiyi de, dedikoyu da, haramı da yasaklamıştı. Yani korkmayın, cehennemde sadece gayler olmayacak. Hatta mantıklı bir Tanrı varsa, gay olduğu için cehenneme giden bir gay de söz konusu olmayacak. 1 milyar sinek bok yiyor, yanılıyor olamazlar, demek ki bok faydalıdır mantığı ile dinlere inanmaktan vazgeçin, ve mümkünse kendi inancınızı yaratın. Çünkü cennet ve cehennemin bir rüya olma ihtimali de varsa, kendini suçlamadan yaşayan mutlu insanların öldükten sonra sonsuza kadar sürecek mutlu bir rüyada hapsolma ihtimalleri çok daha yüksektir. Eğer halen müslümanlıkta ya da diğer dinlerde sıkışmış kalmışsanız, ve bir türlü mantığınızı kullanamıyorsanız, bu dinlerin etkisi üzerinizde çok çok büyükse de yine de üzülmeyin: KTOG da cehennem de olacak. Biraz kırıtır eğleniriz, biraz yanarız, zebanilerin dedikoduları yapar bulge'larına bakarız.
 • Bu soruyu sormaktan vazgeçin.
Sorular çok, cevapları yok,
Güller kırmızı, papatyalar bok,
Kafiye yapamadım,
Burası KTOG.