kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

Göt Çıkması Gerçek mi?

Kızlar... Biliyorum... Bazı şeylerin gerçek olmaları gerekmiyo. Yani periler mesela. Periler iyidir falan ama gerçek olmaları da gerekmiyo. Omzumun üstünde kıkırdaya kıkırdaya bana kötü şeyler fısıldayan bi şeytanı rahatlıkla kabul edebilirim ama kırıta kırıta bana sihirli değneğini ya da herhangi bir şeyi dokunduran bir peri olmasa da olur yani. Ölmeyiz hani. Ama bazı şeylerin gerçekliğini konuşmalıyız, bazı konularda rahat rahat fikirlerimizi söyleyebilmeliyiz. Düşünce özgürlüğü adına da gerekli bunlar, tecavüze uğramak gibi durumlarda da. Ama bazı gerçekleri öğrenmek tecavüze uğramakla eş değerdir. Özellikle benim gibi çocukken öğrendiyseniz...

Gerçekler demişken, bazı gerçekleri öğrenmek sizi gururlandırabilir. Mesela tüm Amerikalıların ve İngilizlerin biz gaylerin çok sevdiği peri kelimesini bizlere hakaret etmek için kullanmaları gibi. Ben periyim abi. Bunu öğrendiğim ergenlik günlerimde nasıl da sevindiğimi hatırlıyorum mesela.


Buradan yola çıkarak perilerin de götveren olmaları, birbirlerine götlerini veren periler hayal etmek, ya da spastik Sesli Sözlük kullanıcılarına göre tüm çocukların top olması gibi bir önermeye ne denli yaklaşılabilir bilemiyorum, ama bildiğim bir şey var:

GÖT ÇIKMASI GERÇEKTİR.

GÖT ÇIKAR.

GÖT ÇIKABİLİR.

GÖT, ÇIKABİLİTESİ OLAN BİR ORGANDIR.

Çocuktum, masumdum. Ailecek yapılan oturmalardan birinde, hava henüz kendini karanlığa teslim etmişken annemin kulak tırmalayan telefon sesi odayı bir anda sessizliğe boğdu. Hepimiz de bir şeylerin olmak üzere olduğunu anlamıştık, bir şeyler olacaktı. Bunu görüyor, hissediyor, duyuyor; ama bir türlü kelimelere dökemiyorduk. Adeta sözleşmişiz gibi, benim, teyzelerimin, odanın içindeki herkesin içine acı bir inilti düşmüştü. Annem telefonu korkarak açtığında nefesimizi tutmuştuk. Sadece beş saniye sonra annem ananneme kötü haberi veriyordu:

"Anne, Hacı Dayım'ın götü çıkmış, hastaneye götürmüşler."

Pardon? Odanın içindeki kahkahalarla karışık endişe benim içimi sadece anlaşılmazlıkla dolduruyordu. Ben henüz 12 yaşındayım yha, göt çıkması ne lan? Ve bu haber böyle mi verilir? Ve bu olay birinin başına gelecekse o insan Hacı Dayı olmak zorunda mıydı? Trajikomikliği atlatabildikten sonra perde arkası açılmaya başladı.

Benim anne tarafım sıçmaya bayılır. Yani annem değil ama annemin bir üstündeki nesil; annemin dayıları ve dedeleri, tuvalete bir girerler o giriş, bi dahaki gördüğünüzde tüm akrabalar onlara selam söylemiş olur, biz de o selamları iletiriz. Böyle bir barsak performansı her ne kadar sağlıklı olsa da miras olarak bana geçmediği için inanılmaz mutluyum. 2 dk'da bitiren bi insan olarak klaslığımı koruyadurayım, o günlerin acısı da içimden hiç çıkmaz.

Malum olaya göre Hacı dayım yine meşhur sıçma seanslarından birindeyken fazla mı ıkınmış nolmuş, adamın götü çıkmış. Sonra evdekilere nasıl haber verdi naptı bilmiyorum ama yerine takmak için hastaneye götürmüşler. Bu gerçekten de bizim sülalede olan bir şey yani. Ben çocuk aklımla bir travma geçirmiştim: 

Göt nasıl çıkar ki? Nasıl çıkabilir abi göt biri bana açıklasın?

E kimseye soramamıştım da nedense, ama aklımda vücuttan ayrılıp koşan ve "yakalayamaz kiii yakalayamaz kiii" diye bağıran götler, götünü yakalamak için koca götüyle ortada koşuşturan Hacılar dayılar... Pardon koca göbeğiyle koşuşturan, zira götü artık çıkmıştı. Götler falans... Göt yani.

Ama halen düşünürüm, bi insan karısına nasıl söyler lan bunu? Nasıl tuvaletten seslenebilirsin: Hanım götüm çıktı 911'i ara diye? (Bizim sülale klastır cnm biz 112'yi aramıoruz siz eziqler gibi). O tuvaletin havalandırmasından duyulmaz mı sesin komşulara? Asansöre bindiğinde birini görsen napcan ertesi haftasına?

Yıllar sonra ben tıp fakültelerine ney gidince göt çıkmasının bir başka versiyonunu öğrendik. Sıçarken fazla ıkınırsanız anüsünüzün içi dışına çıkıyor, ve yerine takmak için bir işlem gerekiyor; aklınızda olsun. Tam ayrıntılarını bilmiyorum ve bilmek istemiyorum, ama Hacı dayım'daki olay bu muydu onu da bilmiyorum. Çünkü Hacı dayımın ıkınma katsayısını kemik yaşıyla orantılı olarak çeşitli denklemlerden geçirince göt kemiğinin çıkmış olabilitesi, sonuçta yerine takılan asli bir göt olması, meselenin anüsle sınırlı kalmaması mümkün. Çene çıkması da var sonuçta, fazla bağırmayın yani şarkı söylerken.

Geçmişimin bana yol gösterdiğince, bir gün konuyu tecrübe etmek isteyenler için cover resminde de gösterdiğim üzere prototip göt hazırlamak istiyorum. Kim bilir, belki bir gün çıkabilen protez göt bile icat edebilirim. Böylece bunu tecrübe etmeden çocuklarımıza olayın tehlikelerini gösterebiliriz.

Bu yazıyı yazma amacım yok, sadece içimden atmak istedim. Bazen tecavüze uğrayan insanlar durduk yere söyler mesela, açılır: Ben tecavüz kurbanıyam ha, derler. Benim de beynime ve hayallerime, masumiyetime bu şekilde tecavüz edilmişti zamanında. Belki o yüzden böyleyim ben de, demek istedim.

Bana dert ortağı olduğunuz için teşekkürler. Ve buradan tüm kurbanlara sesleniyorum: SUSMAYIN! SESSİZ KALMAYIN! SİZİ BASTIRMALARINA İZİN VERMEYİN! BİZ DE İNSANIZ! Ve gururla söyleyin,

BENİM DAYIMIN GÖTÜ ÇIKTI! 
diye haykırın korkusuzca. 

Çünkü yalnız değilsiniz.
Çünkü burası...
KTOG