kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

Yan Komşunun Kocası Sendromu

Bazı insanlar, yani ben, elalemin kocalarına sulanmaya bayılırlar. Yani ben. Ama yan komşu işin içine girince çok farklı oluyo. Çünkü iki adım ötenizdedir, ama bi türlü tek yakalayıp sıkıştıramazsınız. Kırk yılın başı asansörde baş başa kalırsınız onda da "okul nası" diye sorar romantizmin başlamadan bitişine şahit olursunuz falan. Ama bi gün kontrolü kaybedip adama tecavüz etmekten korkuyorum ben. Hani oldukça iyi bi semtte oturuyoruz çünkü, şutlanmak istemiyorum.


Adı ebübekir mi ebühalipdalüp mü, ebabil-i vesbü-lü bekir-i ahmed mi ney öyle bi şey. 7 senedir şu apartmanda oturuyorum daha öğrenemedim hani. Ama adamın o tip ney ya. Abi adam civciv bildiğin. Aktif civciv. Hani ez beni ebu, ye beni, çatırdat beni barbeküde kızart beni ebu diye bağırmamak için inliyorum amınakoyim.


Saçları böyle... Imm... Sarının çok koyu bi tonunun siyahla birleşimi. Gözleri renkliydi sanırım hatırlamıyorum çünkü daha gözlerine bakmaya sıra gelmedi. Hafif göbek, kaslı göbek. Takım elbise :((( Ay o değil de bu adamla bizim zilimizi bağış toplayan bi ipne çaldı geçen gün. İkimiz de aynı anda kapıyı açtık. Bunun üstünde gri eşofman var. Hani o gri adidas eşofmanlar vardı TED KALLIC'lı bebelerin haftasonları, özellikle pazar günleri babalarının turbo opellerini falan kaçırdıkları zaman giydikleri eşofman. Ondan işte. Nefret ettiğim o eşofman bir adamda bu kadar mı güzel durur? Lan? Ben böyle mi aktım abi? Hayır o değil de arkada ev dolusu insan var, bana bakıyolar, bağış toplayan adam bana broşürü uzattı para vermeyi bekliyo, ebu kağıdı okuyo, ben de ebunun kabarıklığına bakıyorum. Yok böyle bi şey ya. Adam resmen sikiyle oynayıp TV izlerken kapısı çalınmış kalkıp hiç düzeltmeden çıkmış. Hayır, resmen o kabarıklığa neden çadır denildiğini anladım. O gün anladım işte.

Evet kendisi bir kevin costner vakası...

Ahh... Ebu'yla ben bi süre kavuşamıcaz biliyorum. Karısı olcak Türkemenistanlı yosma da benle yarışıyo aklı sıra. Kadın aile hekimi, ikide bir gördüğüne okul nası gidio ktoog diye laf sokmalar falans. Yolcam onu dur az kaldı. Sınırlarımı zorluyo. Ay bi de Türkmenistan yemeği getiriyo bize sanki bizden daha yetenekliymiş gibi sanki çok derin bi kültürleri varmış gibi. Alt tarafı tavuğun üstüne havuç rendelemiş havuçlu tavuk diye Türkmenistan yemeği uydurmuş "bundan hiç yediniz mi hiç? yememişinizdir alın size bi tabak!" diye kapımıza gelmesi falan. Gerçekten az kaldı. Salatılığı tuza batırıp götürcem ona 
"bak sen bundan yedin mi hiç? normal salatalık değil bu sizde yoktur tuzlu bu biz Türklere özel. Al sok götüne al al çekinme..."


Neyse kadınla rekabet etmem için cerrah falan olmam gerek sanırım. Ebu'yu unutmucam asla. Bi gün ebu gircek benim kaderime ama hayırlısı. Bekliyorum şimdilik. Aşkı maşkı salla, sende o kabarıklık oldukça sevgili ebucum, tarihin ilk tAşk hikayesini yazcas bis :kalp