kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

4 Maddede: Koca Nasıl Seçilir?

AhMerak edin diye Ah yazdım oraya ama aslında ahlık vahlık ya da ohluk bir durum yok. Şimdi benim boynumdan olduğumu düşündüğüm bir sebeple kollarımda uyuşmalar tecrübe ettiğimden dolayı, doktora gittim ve boyun MR'ı çektirdim. MR'la ilgili tek sorun gürültülü çalışması değil, aynı zamanda gerçekten de o minicik yerde daralıp boğuluyorsunuz. Birçok insana ilaç veriyorlarmış uyuşturuyorlarmış da öyle giriyorlaşmış falan, ki o gün gözümle gördüm yani. Hakkaten abartmıyorlarmış. Neyse sonuç olarak, belki boynumda bi şey çıkar, seviştiğim adamlardan birinin çükü boynumda kalmıştır ve sinirlere baskı yapıyodur ve belki ölürüm diye düşündüm, bu yüzden de çok önemli bir konuyu sizinle konuşmadan ölmemeye karar verdim, ki bu çok önemli konu koca seçimi. Koca nasıl seçilir?

Bu yazıyı yazarken biliyorum ki hepiniz de, gay olsun kadın olsun, en "ay uzak dursun" tiplileriniz bile altına yatacak bir koca için dünyayı yerinden oynatır. Bunu daha fazla tartışma gereği duymadan, (bkz: eski yazılarım), hem anannenizin hem biefef'inizin hem de bilinçaltınızın dilinden düşürmediği klişelerle birlikte, hiç de konuyu uzatmadan, hem de yeni 4 madde ekleyerek (ki bu yazıya konusunu verdi) meseleyi halletmek ve rafa kaldırmak istiyorum.

Koca seçimiyle ilgili anlamınız gereken ilk şey şu: "Penis boyu ve maaşı kocanızı seksi kılan ve onu elde tutmaya değer yapan en önemli 2 şeyken, kıyafet zevki de evliliğiniz boyunca diğer insanlarla buluşmalar ayarlamaya ne derece hevesli olacağınızın havadisini verir size."

Bu önemli notu verdikten sonra, kocanızla bir ömür geçirebilir misiniz? sorusunu cevaplayacak olan 4 maddeye gelelim. Bu testi evliler de yapabilir, bizim gibi asla hayalindeki kocayı bulamayacak ve sonunda renault megan sedan'ı olan ilaç mümessiline kalacak kız ve oğlan kuruları için de bir rehber olacak.

-1-
Ayakkabı Seçimi: 

Bunun ne kadar önemli olduğunu bir anlatamadık, bir anlayamadı kıt ve bekar beyinleriniz gitti. Ayakkabı seçiminin ve temizliğinin neden bir erkeğin ruhunun aynası olduğunu teorik olarak açıklayacak vaktimiz de sabrımız da yok. Bu yüzden sadece aklınızın bir köşesine kazıyın ve geçin. Ayakkabı seçimi erkeğin kadını ve oğlanı dahil tüm diğer seçimlerinin bir göstergesidir. Ayakkabısına bak erkeğini al yani. Ayakkabısının temizliği ise beden temizliğinin kanıtlanmış olan tek ve 1 numaralı göstergesidir. Ağız temizliği bile bu kadar kesin bir bilgi vermez size. 

O altını üstünü bok götüren ayakkabıyla dışarı çıkmaya utanmayan erkek sizin yanınızda osurur da genirir de, gerçekten ayakkabısında bok gördüyseniz (misal at boku) sizin ağzınıza da sıçar. Eşofmanın altına kösele giyen adamdan adam olmaz, karısını gece tek başına bi yere de gönderir, bi yerden gelirken "taksiye bin gel" de der, yapar da yapar, ruhunuzu kurutur da kurutur. Nike Air giyen adam makuldür, mantıklıdır ve rahatına düşkündür. Sizi de yaşatır. 

Nike'ın fosfor yeşili modelini giyen adam hayatında takım elbise giymemiştir, bacınızın düğününe nasıl gideceksiniz o adamı kolunuza takıp? Şaziye Teyze'nin gelinleri sizi yerin dibine sokar bi de üstünüze mevsimlik fasulye diker de oralarda kalırsınız çıkamazsınız. Kirli iskarpinle sokağa çıkmaya utanmayan adamın külodunda bok lekeleri görürsün annecim benim, bitanem, o adamın donlarını yıkaya yıkaya ömür tüketirsin. Ayrıca o adam beyaz slip külod giyiyordur, boxer'ın varlığından haberi yoktur. Ve lütfen bana inan, boxer giymeyen adamdan çok çekersin. Seks, gerçekten kötüdür o adamla. Ayakkabılığında boyası ve fırçası olmayan adam garanti yazardır, sigortası bile yok, devlet hastanelerinde bile sürünürsün, sağlık ocaklarına kalırsın. 

Converse'den başka spor ayakkabısı olmayan erkek ise istisnasız KTOG'dur, benle evlenmeyin zaten. Bu maddeyi yeterince dikkate almıyorsan, harbi salaksın demektir, ya evde kalacaksın ya da en az 2 kere boşanacaksın. Sor çevrendeki stil ve mutlu ve popüler insanlara, doğru muymuş bu dediklerim?

Ve ilk buluşmada siz onun ayakkabısına hiç dikkat etmediyseniz, o zaman siz seçiçi değilsiniz ya da safsınız demektir. Ve evet, aldatılacaksınız.

-2-
Monty Hall Problemi:


Bu gerçek bir problemdir ve dünya bu probleme "evet" ya da "hayır" diye yanıt veren 2 insan tipinden oluşur. Kocanıza bu testi sözlü olarak yapın, alın karşınıza sorun. Öncesinde testi öğrenin tabi. Buyrun: Amerikan yarışması olan Let's Make a Deal'ın sunucusu Monty Hall'ın adını taşıyan bu probleme göre, diyelim ki siz bir yarışmadasınız ve önünüzde 3 tane kapı var. Kapılardan birinde araba, diğer ikisinde ise keçi var. Siz bir kapı seçiyorsunuz ve bu kapı diyelim ki 1 numaralı kapı. Henüz kapılar açılmadı, siz sadece 1 numaralı kapıyı açılsın diye seçtiniz. Sunucu tüm kapıların da ardında ne olduğunu biliyor, ve siz 1 numarayı seçtikten sonra gidip 3 numarayı açıyor. 3 numaralı kapıdan keçi çıkıyor. Ve sonra size dönüp soruyor: "2 numarayı seçmek ister misin?"Ne yapardınız? Kendi seçiminiz olan 1 numarayla mı devam ederdiniz, yoksa 2 numarayı seçmek mi avantajınıza olurdu? Sorunun cevabını veya cevabın açıklamasını size burada vermiyorum. İsterseniz araştırabilirsiniz. Çünkü önemli olan kocanızın bu durumda ne yapacağı. Kocanız ya da koca adayınız "kendi seçtiğimle giderdim" derse büyük ihtimalle hayatı boyunca aynı partiye oy veren ve politikayı seven bir erkekle karşı karşıyasınız. Yani karşınızda babanız var. Babanızla evlenmek istiyorsanız siz bilirsiniz, ergenliğinizde sizin kendi fikirleriniz olmasın diye baba olduğunu bir anda hatırladıktan sonra sizle bir anda ilgilenmeye başlayıp hayatınızın amını götünü siktiğini hatırlatmak istedim sadece. Eğer cevapları "2 numarayı seçerdim" ise büyük ihtimalle bok gibi bir hayatınız olacak. Çünkü kocanız bu zamana kadar kendine güvenerek verdiği bir seçim yapmamıştır, kendi kararının tadını almamıştır, ve büyük ihtimalle memur ya da benzeridir. Önemli olan ise burdan sonrası, çünkü o koca hayatının ilerleyen dönemlerinde memur hayatına dur demek için önüne gelen ilk boktan fırsata size bile sormadan atlayıp birikiminizin içine sıçacaktır. Eğer "önce senin fikrini alırdım canım" derse sizi kesin aldatacak biri var karşınızda, dul kalacaksınız. Yağ çekiyor çünkü, köprüye kadar oyununu oynuyor. Yenilecek, peşinde de size sıçacak, haberi yok, haberiniz yok. Cevap vermeden önce "düşünmem gerekiyor" diyen ve bir süre hakkaten düşünen adam, ister bir sonuca varsın, isterse varmasın, sizin kocanız o işte. "Neden?" diye sormayı akıl edemeyen bir dünya popülasyonunda, altın yumurtlayan kaz buldunuz. Parası olsun ya da olmasın, size saygı duyma ihtimali en çok olan erkekle evleniyorsunuz demektir. İnan bana hacım, bacım, bundan ala mutluluk da olmaz. Fazlasını arıyorsan bokluk sende zaten. Kaş:

-3- 
Karşındaki İnsan Hiç Sıkılmadan, 
Sana, Senin Ona Sarıldığın Kadar 
Uzun Süre Sarılabilir mi?

Bu soruyu bir sözlü olarak, bir de uygulamalı olarak sorabilirsiniz. Ama öncesinde bu sorunun kocanızın ne derece skeptist olduğunu (ne kadar şüpheci) ölçtüğünü bilin. Sözlü soruda, evet diyorsa aşka inanıyordur, kaçın ordan, aşka inanan erkek ya gaydir ya da yavşaktır. Ciddiyim, tecrübeyle sabittir. Neden bu zamana kadar anneniz sevdiğiniz erkekleri değil de görücüyle gelen erkekleri evlenin diye çıkardı karşınıza sanıyorsunuz? Biliyor çünkü aşka sözlü olarak evet diyenin yavşak olduğunu. Babanızla evlenmiş, daha ne olsun. Siz aynı boku yemeyin diye uğraşıyor kadın. Anlamış evliliğin her türlü bok olduğunu, bari paranız olsun da öyle bok olun diye saçını başını yoluyor kadın. 

Kocanız bu soruya hayır diyorsa egoisttir, kimsenin onu, onun bir başkasını sevdiği kadar sevemeyeceğine inanıyordur. Ve bunun nedeni geçmişinin platonik aşklarla dolu olmasından ötürüdür. Daha birini takıntı haline getirmekle birini gerçekten sevmek arasındaki farkı bile çözememiştir. Ve bunun nedeni büyük ihtimalle boktan geçen çocukluğudur. İnanın bana, o adamla evlenmeyi bırakın sikişilmez bile, o derece hani. Sonrasında dönüp "bu mu sikti lan beni? ben buna izin mi verdim?" diyeceksiniz. Bugün olmazsa 10 sene sonra diyeceksiniz. 20 değil, çünkü 10. senede elinizdeki kalem boşanma kağıdına doğru havada doğrusal hareket yapıyor olacak.

Uygulamalı da ise, belli işte, adama sarılın. Kimde önce kıpırdanmalar başladıysa o daha az seviyordur, inanın bana, seven adam götünde karınca bile olsa kıpırdamaz. Tabi uygulamalı testin sonucunda sevmeyen siz de çıkabilirsiniz. Bi de uygulamlı test sırasında adamın boynunda et beni var mı onu da öğrenirsiniz, ki bence en önemli kriter bu olmalı. 50 sene boyunca o et benine gözün takılarak yaşayabileceğinle okeysen sen, zaten evliyasın demektir. Evlenme, inine kapan, vahiy indir.-4-
Tramvay İkilemi: 


Tramvay İkilemi bir ahlak problemidir. Ne kadar ahlaklı ve mantıklı bir koca istediğinizin yegane göstergesidir. Tramvay İkilemi'yle ilgili kendi yazdığım yazı düzeltilemeyecek kadar öfkeli ve problemli olduğu için sildim; bi Google'layıp bakınız. Sonra da bu soruyu kocanıza ya da koca adayınıza sorun. Eğer cevabı "şunu ya da bunu atardım" ise süper bir hayatınız olacak, çünkü kocanız kendisini rahat ettirmek için her boku yapacak karakterde yetişmiştir. E kocanız rahat ederse siz de edersiniz. Söylemeye gerek var mı? Ve hatırlatırım, bu sorunun cevabı "cevabı yok". Yani öyle ya da böyle, "bilmem" dahil,  bir cevap veren bir koca varsa karşınızda, sıçtınız. Doğru cevap, yazıda da söylediğim gibi, cevapsızlıktır. Çünkü kocanız Allah değil, kimin ölüp kimin yaşayacağına karar verebileceğini düşünmemeli, ve bunu bilmesi gerekiyor.

Testler bu kadardı, elbette bende daha çooook test var ama, niye söyleyim lan? Niye sırrımı açık ediyim? Çünkü siz bilmiyorsanız ama ben sadece gündüzleri blog yazıyorum ve aslında geceleri evlilik danışmanlığı yapıyorum, kadınlara saati 79.99'dan özel ders veriyorum. Ve evet, o kadınların hepsi de Perlina giyiyor.

Falan.
Son olarak unutmayın: 30'unuzdan önce evlenmek,
çektiğiniz esrar etkisini göstermeden uyuyakalmak gibidir.
Tüm renkleri kaçırırsınız.