kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

Bu Gayler Çok Güzel Evlendi Be

Ay kızlar. Sikerler yani. Hany evlilikle falan işim olmaz diyorum ama bi gün hayalimdeki kocaya Starbucks'ta rastlasam geçerken o lattesini bile bile üstüne döküp sonra da pantolonundan somurmaz mıyım? Ki bazıları bizden önce davranıp, pardon kader onlara önce davranıp, hayallerinin aşkını buluyorlar. Ama daha önemli olan bi şey dışardan nasıl göründüğünüz, ve gayliğinizi nasıl bir coollukla diğerlerinin gözüne soktuğunuz. Bence kesinlikle en önemli olan bu. Bu yazıya konu olan 2 gay, Amerika'da, çok güzel evlendiler be...

Lance Buchanan and Lt. Kyle Bandermann. 2 tane tatlış. 2 tane minnoş. 2 senedir tanışıyorlar. Biri teğmen, biri de freelance fotoğrafçı.


Teğmen olan Lance (sağda), denizci, içesine hem de. Medical denizciymiş, psikoloji eğitimi falan. Ve fotoğrafçı olan minnoş Kyle'a evlilik teklif etmek istiyor. Onu arıyor ve bir arkadaşının nişanlanacağını, onun nişan fotoğraflarını çekmesini istediğini söylüyor, ve çağırıyor.Kyle hiçbir şeyden habersiz yavrum, gidiyor tabi. Ama aslında kandırıkmış!!! Kandıkrıkçı Lance evlilik teklif etcek, e denizci ya, illa bi kancıklık yapmak zorunda. Önce kandırmış o da. Süprüz olsun diye. Plz şu büyüleyici karelere bakın ve orda olmak istemediğinizi söyleyin:


Olay organize edilmiş tabi. Herkes kendi perspektiflerinden bu anı görüntülemek için Kyle'dan habersiz doluşmuşlar oraya. Ay çok güzel değil mi yaaaaaa!!!!111!!!!1!

Her şey çok güzel ama hatırlatmak isterim, çünkü burası KTOG ve size hoşunuza gitmeyecek şeyleri hatırlatmayı seviyoruz:

Size asla bir denizci/asker/jandarma teklif etmeyecek. Büyük ihtimalle en fazla hayatınızın aşkı bi ilaç mümessili olcak ve Beylikdüzü'nde birlikte eve çıkmayı teklif etcek. Ama olsun, hayal kurmak bedava. Üstelik bu tatlı çiftin bloglarını okuyarak sizin olması gerektiğini düşündüğünüz hayata daha çok salya akıtabilirsiniz:
Çiftin blogu: http://buchandermanns.blogspot.com/

Siz daha lgbt muviii naytttts lar falan yapın. Müstahak.

Ama çok tatlılar yaaaa!!!!1!