kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

Anal Seks Yapamamak

Şunu itiraf edeyim önce: Nu-Man Oto diye bir şarkı var. Eskidir ama her güzel şeyi biz müzik severlerden yıllar sonra keşfedip kezbanlar dinlesin diye popüler yapan Power Fm dj'leri yeni keşfetti (tıpkı Imany ve Iyeoka gibi), bu aralar çalıyorlar. Ben bu şarkıyı ilk olarak Planet'de bi adamın profilinde görmüştüm. Link vermiş. Açtım nu-man oto diyo. Numan Oto diye bi otomobilci bu adam aslında ve track yapmış onu paylaşmış sandım. Allah Allahhh diyorum, lan sanayiciler bile track yapmayı öğrenmiş baksana sen ne yapıyosun müzik adına diyorum kendime. Meğer şarkıcının adı Nu'ymuş, şarkı da man-oto'ymuş. Demem odur ki, ben o şarkıyı her dinlediğimde bir utanıyorum, az sonra da neden anal seks yaparken güldüğümü açıklayacağım.

Canlarım, ballarım: Biliyorum, bazılarınızın anal seksi sevene kadar götleri skil... Neyse, saçma oldu ama öyle yani. Acıyla şunla bunla baş ediyor birçok gay, ve bana gelen maillerden anladığım kadarıyla bir de geriliyorlar, bayaaa bi geriliyorlar. Hadi içinden bi şey çıkarsa falan diye. Ama eninde sonunda kabul ediyor herkes anal seksi. Sevmeyen bir şekilde seviyor, sevdiğim içimde olsun diyor, seven zaten almış başını gidiyor. 

Elbette biz gayler seksin bizim için "anal seksten ibaret olmadığıyla" övünüp sanki ruhani bir seks çeşidi varmış gibi bize göt-arkadaşları gözüyle bakan heteroları aşağılamayı falan seviyoruz, ama işin bir de gerçekleri var hani. Tam anlamıyla seks yapmış gibi hissetmek için anal sekse ihtiyaç duyuyoruz, istemesek bile ihtiyaç duyar hale gelmişiz. Ha bana tutup da "yooo biz aşqmla hiç anal yapmsk bile boşalıorzz" demeyin, biliyorum yani, bana anlatmayın. Sarılarak boşalmak da var, anal olmadan sevmek de var. Ki seks olmadan aşkı sürdürmeye devam eden bir canlı türü varsa bu dünyada, o da sadece gaylerdir. İşin o tarafı kalsın, biliyorum.


Ama biri bana şu çizimi açıklasın:Evet yeterince kendimizden geçtiysek konuya dönelim. Biliyorum, bu bilinmedik bi şey değil. Ama allah için ya, herkesin de aklında olan bir problem böyle de yarık anlatılmaz ki. Ay bi an felç geçiriyorum sandım ilk gördüğümde, hani South Park'ta bir bölümde Cartman yüzlerinin olması gereken yerde götlerinin olduğu bir aile görmüştü ve espri damarı çatlamıştı, çünkü hayatında görebileceği en komik şeyi görmüştü ve artık gülemiyordu, limitine ulaşmıştı, bana da biraz öyle oldu.

Gülemedim bile, o derece yarıldım yani. Şimdi sizden istediğim bir düşünmeniz, penis bokla karşılaşınca napıyo hakkaten? Hissetmiyo muyuz? Hissedince çaktırıyo muyuz? Çaktırmadan devam mı ediyoruz? Hissedince biliyo muyuz yoksa aslında bilmeden mi hissediyoruz?

Bu sorularla cebelleşmeye bırakıyorum sizi. Ve hani anal seks yapmayı bırakın demiyorum, haşa, yanlış anlamayın, ama yiyosa bu çizim aklınıza gelmeden anal seks yapın. Hadi. Ve gülmeyin yani. Bana da gülme KTOG deyin. Bokunuza da söyleyin sahip çıksın diline, görev başındaki memurla sohbet etmesin.