kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

Gay Olduğunu Anlama Yolları: Penis Kaç Kuvveti

Selam boklar. Şimdi konuşmamız gereken önemli bir başlık daha var bizim. Bu zamana kadar hep karşındakinin gay olduğunu nasıl anlarız, gay değilse naparız, tecavüz etmemiş olacak biçimde nasıl onunla zorla seks yaparız gibi ölümcül değerde soruları konuştuk. Ama bunların hepsi de biz gay olduğundan emin olan kaltaklar içindi. Unuttuğum bir nokta ise aranızda halen tam olarak gay olup olmadığınızı sorgulayanların var olduğu gerçeğiydi, ve bunu unuttuk gerçekten. Bugün bu unutkanlık son buluyor ve ilk adımı atıyorum: Gerçekten, saçma sapan klişe testlerin haricinde, gay olduğunuzu kanıtlayacak samimi bir test var mı? Var. Buyrun...

Testimize başlamadan önce size bir hareketli resim veriyorum: Bi bakın şöyle genel olarak ve sonra yazıyı okumaya başlayın:Öncelikle testimizi açıklayalım: Testin mucidi ben, KTOG. Ve tabii ki gaylik derecemi göz önüne aldığınızda bu test benim için bile doğru sonuç veriyorsa, bence bu testin literatüre geçmesinde de bir sakınca yok o yüzden. 

Testimizin adı Penis Kaç Kuvveti Testi
bilimsel adı ise Penis Kaç Kuvvetinin Horizontal ve Vertikal Düzlemlerde Kognitif Algılanmasının Derecelendirilmesi ve Yorumlanması

Bu ne demek? Bu testi üretirken lisede gördüğümüz Merkezkaç Kuvveti'nden yararlandım demek. Hadi hatırlayalım ne olduğunu:Merkezkaç kuvvetine göre, ki gay olduğundan son derece emin olduğum Newton tarafından açıklanır, bir dairesel hareket yapan cisimler onları bu rotadan dışarı çıkarmaya çalışan bir kuvvetin etkisi altında kalır. Dairenin merkezine doğru gördüğünüz mavi kalın ve damarlı oklar işte bu kuvveti temsil ediyor. Cisimler de bu kuvvetle birlikte gitmek istedikleri yönün bileşkesinde bir hareket yapıyor. Yani o mavi okları dairesel bir şekilde hareket yapan namuslu cisimleri yoldan çıkarmaya çalışan KTOG olarak düşünebilirsiniz.

Peki bunun çükle alakası ne? Newton'un da lubun olduğuna inancım bir yana, bu kuvveti penisin hareketine de uygulayabildiğimizi keşfettim. Yani penise doğrudan değil ama dolaylı olarak bir kuvvet uyguladığımızda, penis dairesel bir hareket yapmak istiyor, ve bunu yaparken de merkezkaç kuvvetinin etkisinde kalarak yamuluyor.

Peki bunun bizim gay olmamızla ne ilgisi var? Sadece gaylerin çükü mü dairesel hareket yapar? Hayır, herkesin çükü dairesel hareket yapabilir, bu temel bir çük özgürlüğüdür, ama önemli olan şu: Penisin dairesel hareketini, ve bir de buna uygulanan merkezkaç kuvvetinin etkisini fark edebilmek her yiğidin harcı değildir. İşin aslı, yiğitlerin harcı hiç değil zaten, bu iş biz gaylerin harcıdır. Misal, şimdi şu size en başta verdiğim hareketli resme aşağıda yeniden bakın. Ne görüyorsunuz? Dikkatli bakmanıza bile gerek yok, gerçekten gayliğin üst sınırlarında olanlar ne demek istediğimi anladı bile.


Daha dikkatli bakın, daha da dikkatli, daha daha dikkatli ve bana şunu söyleyin:

Orospu kadın adamın bacağına yapıştığında adamın penisindeki şu değişiklikleri fark ettiniz mi?

1- Adamın penisinin ilk pozisyonu (Kadın henüz baldırlara yapışmadan önce)
2- Kadın yapıştıktan sonra, başta sağ bacağa yapışık olan penisin pantolona doğru geçmesi (Bacağa uygulanan kuvvete bağlı etki-tepki)


3- Ve hemen penisin eski pozisyonuna dönmek istemesi, yani etki-tepkinin son bulmaya çalışması, ve penisin yeniden ilk konumuna dönmek üzere bacağa çarpması.

4- Bu son çarpışa bağlı olarak penisin dairesel bir harekete başlaması, ama pantolonla karşılaşınca bu dairesel hareketin doğrusal yön bileşenin son bulması, ve penisin sadece merkezkaç kuvveti etkisi altında kalıp baş ve boyun kısmının yamularak hareketini sonlandırması.

İşte bu kuvvete artık merkezkaç değil peniskaç kuvveti diyoruz. Bu 4 adımın bilimsel açıklamasını anladıysanız sayısalcı bir gaysiniz demektir, anlamadıysanız ben daha iyi anlatabilirdim ama bu KTOG'un umrunda mı? demektir, ama her halükarda da açıklamalar olmaksızın resme ilk baktığınızda adamın pantolonundaki bu kabarık hareketlilik dikkatinizi çektiyse, zaten gaysiniz demektir.

Hiçbir heteroseksüel o kadının yerde kayışı varken tutup da adamın pantolonundaki hareketliliğe odaklanmaz. Çünkü o hareketliliği ilk bakışta görebilmek demek, kadınla başlayan görüntüde kadına hiç mi hiç dikkat etmemek demek. Tekrar ediyorum: Görüntü zaten kadınla başlıyor, siz o hareketliliği ucundan bile yakaladıysanız kadını gerçekten sikinize bile takmamışsınız demektir. Bu size şaka gibi gelebilir ama bugün bilimsellik adı altında yayınlanan tüm testlerin aslında bu basit dikkat meselesine odaklandığını biliyor muydunuz? Hayır, çünkü siz cahilsiniz ama ben KTOG'um. Biliyorum. Ve şimdi size de öğretiyorum.

Peki 4 adımı niye detaylı inceledik? Yani resmi koyup çükü fark ettiniz mi deseydim de bu test olurdu, niye bunca emek? O da gayliğinizin derecesini anlayın diye. Penisin yaptığı 4 adımlık hareketten toplamda 2 adımı, yani 2 sallanmayı bile fark ettiyseniz, son derece gaysiniz demektir. 3 ve 4 adımı da takip etmek demek hareketli resmi en baştan defalarca izlemeyi gerektirir, bunu yaptıysanız da süper gay ve ultra gaysiniz demek. 

Penisin tek bir hareketini, yani genel olarak penisteki sallanmayı fark ettiyseniz de, o zaman gaysiniz, pantolondaki genel kabarıklığı fark ettiyseniz, eğilimleriniz var demek. İki durumda da kadına olan dikkatiniz gereğinden fazla eksik demek.

Ben bu teste göre ultra gayim. Ben bi de kadının elbisesinin modeline dikkat etmiştim ordan bikaç adımı kaçırdım ama sayılmaz, sonuçta gayim.

5- Son olarak, bir de fizikte Salınım Hareketi vardır. Yani bir cismin ileri geri giderek aynı düzlemde hareket yapması. Eğer bazılarınız bu salınım hareketini ilk bakışta fark ettiyse, yani sırasıyla adımları fark etmekten bahsetmiyorum, genel olarak penisin orada sırasıyla bir salınım hareketini, oraya buraya birden fazla sallandığını fark etmekten bahsediyorum:
O zaman o bazılarınıza değişik bir haberim var: Büyük ihtimalle kadınsınız.

6- Eğer sadece görüntüye bakarak penisin bu hareketleri yapabilmesi için ya ereksiyon halinde olması, ya da normal halinin bile gerçekten büyük olması gerektiğini anlayanlarınız varsa o zaman siz Avrupa'ya en az bir kez seyahat etmiş 30 yaş üstü bir AP gaysiniz. Yani siz o kadar gaysiniz.

7- Eğer o penisin ucunun öyle yamularak hareketini bitirebilmesi için ereksiyon halinde olamayacak kadar yumuşak olması gerektiğini bilinç altınızdan fark ettiyseniz, ve o yüzden o penisin normal halinin de gerçekten büyük olduğu sonucuna vardıysanız (çünkü o adamın penisi kalkmamış durumda gerçekten de), o zaman siz Abla'sınız. Evet, çevrenizde oldukça çok arkadaşınız var, ve hepsi de size Abla diyorlar. Ve bekar öleceksiniz.

Evet tantini ton boklu tatlışlarım, testimiz bu kadardı. Siz bu teste göre hangisisiniz:

Abla > 30 yaş üstü Avrupa görmüş gay > Kadın > Ultra Gay > Süper Gay > Gay > Eğilimli ya da Pre-Gay > Gay Değil > Hetero

Bu 9 dereceden hangisi sizsiniz?
Ve bazı kadınların neden amı var halen anlamış değilim.
Ama bu soruların cevabını inanıyorum ki bulacağız.