kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

Aşkın Gerçek Olduğunu Anlama Yöntemleri

Hayatı gerçekten çözen insanların kitap yazarları olduğunu düşünmekten vazgeçtim artık. Çoğu zaman, yazmaya tutkuyla bağlanan ve yazmadan yaşayamayan insanlar aslında dünyaya karşı kendi algılarından yola çıkarak bir bakış açısı geliştirmiş ve tekrar ve tekrar aynı açıya farklı sözcükler ve örneklerle gidiyor olurlar. Sonucun değiştiği de pek söylenemez. Ama söz konusu komedyenlere gelince iş değişiyor bak. Tabii burada Türk komedi dizilerinden, yazarlarından ve oyunucularından vs. bahsetmiyoruz. Adam akıllı komedi yapan insanlaradır lafım, ki o insanlar hayatı çözüp de dalga geçmekten başka yapacak bir şey olmadığı gerçeğini anladıklarında yöneliyorlar komediye sanırım; ve aşk üzerine de güzel düşünceleri var. İşte o düşüncelerden yola çıkarak aşkınızın gerçek olup olmadığını size bildirecek 3 yöntem:

-1-
ROB DELANEY"Eğer o kişi klozeti kullandıktan sonra gidip sadece onların sıcaklığı hissetmek için yüzünüzü klozete dayamıyorsanız büyük ihtimalle o aşk değildir."

Bu adam da Twitter'la ünlenince kariyerine başlayanlardan, ama güzel aforizmaları var keratanın. Bunların içinden biri var ki; evet, evet abi, aynen bu ya, evet lan, evet sik evet sıç! dedirten bir cümle, ve az önce okudunuz. Benimle tartışanlar çıkabilir ama aşk konusunda hayatım boyunca tüm düşündüklerimi özetleyen bu cümleye de lütfen bir saygı duruşu çekin. Zamanında okuduğum Kokoloji isimli kitapta da "Kimin ayakkabısının içinde olmak isterdiniz?" diye bir soru vardı. Cevap olarak söylediğiniz kişi büyük ihtimalle koşulsuz şartsız kölesi olabileceğiniz biriymiş. Öyleydi zaten. Sorduğum insanların cevabı da, benimki de öyleydi.

Bu da ondan farksız. Küçükken sizi seven teyzeleriniz halalarınız boşuna "BOKUNU YERİM LAAAAN! BOKUNU YERİM!" diye sevmiyorlardı. Onlar sizi gerçekten seviyorlardı. Ve aşk olunca da aynı şeyden bahsediyoruz. İshal olunca temizlerim, kusmuğunu silerim, bi de üstüne onu öperim gibi düşünceleriniz varsa, evet aşıksınız. "Ay ben titiz bir insanım ama kimseye öyle şeyşer yapmam ki :S" diyorsanız, siz aslında titiz falan değilsiniz, henüz aklınızı başınızdan alacak o kişiyle tanışmamışsınız demektir. Tanışınca odanızı bok götürecek, titizliğinizin aşksızlıktan gelen obsesifliğin sizi sike sike yarattığı minik yavrulardan biri olduğunu anlamanıza az zaman var.

-2-
WILL FERRELL


"Biriyle evlenmeden önce ona yavaş internetli bir bilgisayar kullandırarak gerçekte kim olduğunu görün"

Doğru valla. Zamanında Maya Angelou da demiş ki "Bir insanın ne olduğunu havaalanında bagaj kaybettiğinde, yağmurlu bir günde ve dolaşık kablolarla uğraşırken görebilirsiniz." Değil mi? Bunların hepsi de endişe, sabırsızlık gibi kavramları belirttiğine göre ee o zaman herkes böyle ki kim bagaj kaybedince endişelenmez bok KTOG mal KTOG diyebilirsiniz, ben de derim ki endişe herkeste vardır, tebrikler cnm çok zekisin, ama mesele o endişeyle nasıl baş ettiğinizdir, ellerinizin ne kadar birbirine dolaştığıdır, altınıza ne kadar sıçtığınızdır, ve yağmurlu bir günde saçınızın bozulmasına ne kadar abartılı bir tepki verdiğinizdir, ve internet olmadan da yapacak bir şeyler bulabilen bir insan olup olmadığınızdır. 

Bu soruların cevabı aşk için olmasa bile, ilişki için önemlidir. Yavaş internet kullanırken ki haline bile katlanabiliyorsanız o adamın, o zaman hakkaten aşıksınız demektir ayrıca.


-3-
CHELSEA PERETTI"Eğer birisine sizi seviyorum yazdıysanız, ve karşılığında size bir emoji gönderdiyse, o emoji ne olursa olsun, sizi sevmiyor demektir."

Daha önce "Hey kelimesinin kullanımı" diye bir yazı yazmıştım, buradan okuyun. Biz internet nesli olduğumuz için artık internetteki davranışlardan da karşıdaki hakkında yorumlar yapabiliyoruz. Ben bunu seviyorum, ama şu yukardaki söz kadar doğrusunu da görmedim. Görmedim abi. Ve bir anda tüm Whatsapp hayatım gözümün önüne geldi. Tüm o "seni seviyorum"lara emoji göndermelerim falan, ve evet, hiçbirinde de aşık değildim. Kendimi zorluyordum ki benim de aşkım olsun, gizli gizli buluşalım çekirdek çitip tuzlu tuzlu öpüşelim falan istiyordum. Ama yok yani, bu kadın sıçtı ağzıma, bundan ala quote olmaz, seni seviyorum seni seviyorum'dan ala cevap olmaz.

Çünkü, seni seviyorum yazmaya bile erindiyse karşıdaki... Belli olmaz belki tatlılık yapıyordur demeyin, gerçekten ölçecekseniz aşkın varlığını, seni seviyorum yazın, ve bekleyin. Seni seviyorum'a "ben de cnm" gibi bir karşılık geldiğinde de, karşınızdaki ya siz mutsuz olmayın diye yazmıştır, ya da ilişkinizin 10. ayındasınızdır ve cicim ayları bittiğine göre o ilişkiyi bitirme zamanınız her halükarda gelmiş demektir. Hem Reina, hem de Tekyön sizi bekliyor. Bir de benim yaptığım gibi geçmişinizi düşünün, seni seviyorum'lara emoji yazdığınız tüüüm ilişkilerinizi bir gözden geçirin. Ve unutmayın, hiçbir gülümseyen surat, ne de tatlı baykuşlar sizi gerçeklerden koruyamaz.