kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

Skype, Facebook, ve Kuruyan Gayliğim

Hepimizin çoook çok sevdiği, ve büyük ihtimalle mesene kapatılmasaydı sadece biz bilenlere kalacak olan Skype'ı öncelerde sadece kanxlarla gece oturmaları yapıp karşılıklı sigara ve dedikodu fasılları için kullansak da, artık sadece seks için kullanır olduk. Ay mesene bu azgın kalabalık için ne kadar gerekli bi şeymiş, Microsoft orospusu Skype'ı satın alıp içine sıçınca anladım yani. Ama olsun, hem kanx oturmaları hem de seks muhabbetlerini Skype'da yaşamak da biraz kolaylık sağlıyor. Facebook'la aramdaki ilişki de malum aslında ama yine de benim günlüğümde bu iki serviste neler oluyor biraz bahsetmek istedim.

Yine önce Skype'tan bahsedecek olursam, Skype kezbanlarına alışamadım henüz. Ama zamanında mesenede yaşamadığım kadar çılgın şeyi de Skype'da yaşıyorum. Bilenler bilir meslek grupları listem var benim, hayatımın sonuna kadar her meslekten biriyle yatmış olmayı düşlüyorum. Jandarmayı bile çizdim o listeden ama polisi çizemedim. Naptıysam olmadı, bulamadım bir türlü. Gerçek hayatta polislerin bana tecavüz etmeyeceğini anladıktan sonra internette tanışsam da olur dediğim bir dönemde, arkadaşım yeşilgay, ki kendisi gay blogger ama gelecekte gaybeyi olarak karşınıza çıkacak ve siz de okuyacaksınız, telefonla aradı beni: "Ay mature polis var bi tane gitmiyo başımdan istenni?" dedi. İyi dedim, oyun çevirdik ve benim hesabımdan ben yeşilgaymişim gibi tanıştık. İlginç bi şekilde adamın nick'i de polisti.

Lan diyorum, polislerin gay diye tek tek işten atıldığı şu dönemde kim polisli nick alır kendine. Ama adam polis çıktı ciddi ciddi. Kırsal'da bir valinin mi ne oturduğu villanın önündeki kulubede koruma polisiymiş. O noktada tüm libidom "ateş seni çağırıyooo" diyen bi ateşe gitti ve yandı bitti ve kül oldu. Eziq dedim, benim hayallerim devriye polisiydi dedim. Ama bulmuşken de biraz dalgasına konuşuyum dedim.

Konuştuk konuştuk, sıra soyunma çükünü başını götünü gösterme faslına geldi. Bu anlamda alem beni çok sever. Hani bakiim bi dedikleri anda nazlanmadan göstermemle tanırırım. (Orospu). Ama azıyla buluşurum. (Elletmeyen orospu). Zaten devriye polisi olmadığı için neresini gösterse bir türlü heyecanlanamıyorum, silaaana bakim mi? dedim. Bak dedi.


Benim "yüzüme tutsana aşqm" kezbanlığımı bir kenara koyarsak, adının Murat olup sigarasının da Muratti olması gerçeğinden ve bir süre sonra dışardan köpek kurt ulumaları gelince onun kalkıp etrafı kolaçan etmeye gitmesinden fırsat bulup "byyyzs" dedim. Çünkü zaten o ekran görüntüsünü alırken boşalmıştım.

Ama bence benim asıl sorunum skype'taki kişi listem:Bence Skype kullanmaya son vermem gerektiği konusunda şüphe kalmadı. En alttaki zeki çok işsiz biriydi, bu hayattaki işi Terminal'e yakın bir yerde oturmak, onu tanımlayan şey bu gerçeğinden yola çıkarak onu o şekilde kaydetmişim sanırım.

Facebook'a gelince halen sıkıntılıyım. Yani ben Facebook'u seks randevulaşması amacıyla kullanamıyorum halen, olmuyo. Bana göre değil. Gabile kullanmaktan bile aciz tipler için Facebook'un basitliği ilkesi bu soruya cevap verse de, ben halen "Neden yha" diye sormaya devam ediyorum. Benim için Facebook hep travestilerin günde 30 kere aynı durum güncellemesini kopyala yapıştırla paylaştığı ve reklam yaptığı, ve birçok kişinin kumaş pantolon resimleri altına "sik beni erkekim" yazdığı bir yer olarak kalmaya devam edecek. Korkarım ki Facebook benim için başka bir anlam kazanamayacak. Kişisel hayatımda bile bırakmışım ben Faceyi bi de seks için mi kullancam? No.

İşte bu nedenden ötürüytüpbülüllahimella biri benle faceden tanışmak istediğinde deliriyorum. Gerçekten deliriyorum. Hele ki bi de blogger hesabımda nickim de Gay geçtiği için beni tanışmaya açık zanneden biri yazarsa cidden çükümdeki kan bile beynime akıyo yani.Ay hayır ben ki sürekli yazan bir insanım ve şu yukardaki malın bildiği kadar sıfat bilmiyorum Türkçe'de. Helal olsun valla. Bi de cümle kurmayı ve ondan önce sıfat tamlaması yapmayı öğreneymiş iyiymiş.


Bazen benim gibi deliler de çıkıyor. (Bkz: yukarı)

Ama tüm zamanların favorisi budur:


Sevgili Darko benim iyi bir okuyucum aslında, ama okuyucum olması için 2 tıpçı arasında böyle yarık bir çekişmenin yaşanması gerekliymiş demek ki. 

Milletin durum güncellemelerine bile katlanamadığımı da fark edebilirsiniz:

Faceyi uzun zaman kişisel hayatımda kullanmadığım için unutmuşum aslında Facebook'un her kezban kendini iyi hissetsin ünlü hissetsin sike takılabilitesi var hissetsin ve ara sıra hayatıyla ilgili basın açıklamaları yapsın diye var olduğunu...