kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

Penis Çeşitleri: Sıkıcı Penis Olur mu?

+18Bu zamana kadar hiç düşünmemiştim ama ohnotheydidnt'ın haberine göre Jay-Z'nin (kendisine Jigga derler) seks yaptığı groupie'lerden biri: Jigga'nın penisi inanılmaz büyüktü, ama sıkıcıydı. Bir litrelik Pepsi şişelerine benziyordu demiş. Bu da beni düşünmeye itti. Jay-Z'nin penisini de düşündüm bi süre evet ama sonra olay daha çok "sıkıcı penis cidden var mı?" ya döndü. Sonuçta büyük penis var, küçük penis var, mantar penis var, şişe penis var; demek ki eğlenceli, üzgün, duygusal, mutlu gibi çük çeşitleri de varmış dedim. Bir yaşıma daha girdim. Töbeler olsun tanrıma nasıl düşünemedim ben bunu dedim. Belki de sıkıcı penisler var ve bu yüzden bir türlü bir partnerde karar kılamıyoruz dedim. Kim bilir, belki sorun partnerde değil, penisindedir dedim.

UYARISayfa boyunca yer alan ya da alabilecek, aşağıdaki görsel ya da görseller, cinsel eğitim için olacak şekilde, ve cinselliği ve/veya insan bedenini anatomik olarak temsil etme amacıyla çıplaklık, müstehcenlik içeren bir dizi grafikten oluşmaktadır. 18 yaş ve altı ziyaretçilerin bu grafikleri görüntülemeleri sakıncalı ve yasaktır. Bu sayfadan aşağı devam ederek, 18 yaşından büyük olduğunuzu ve sayfada çıplaklık, seks, müstehcenlik içeren bir dizi grafik olduğunu anladığınızı ikinci kez: onaylamış oluyorsunuz.

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki uzun ve utanmaz orospuluk yıllarım boyunca (orta okul ve liseme tekabül eder) penis şekillerindeki çeşitliliğin tartışmasız kedi türlerinden daha fazla olduğuna kanaat getirdim. Misal sık karşılaşılan penis çeşitlerine bakarsak:En üsttekine "küt penis" deniyor. Küt kesim saç gibi yani. Kütük gibi ya da, bildiğin odun işte. Bir altta "şişe tipi" var, köküne doğru bir kalınlaşma geçirenler, ki şişe penisle karşılaşmayanınız yoktur. Hatta ilkokulda hepinizin sınıfında bir tane vardı ve gerçekten gayseniz onu görmüş olmalısınız. Alttaki ise "pruva tip çük". Niye bilmiyorum ama pruva çükle o kadar çok, o kadaaar çok karşılaştım ki, sıkıcı penis denen bu mu bilmiyorum ama pruva çük kadar beni sıkan başka bir şey olmadığına eminim. Ucuyla hiçbi şey yapılmıyo yani emin olun.

Bunlardan başka bir de penislerin açıları var. Ben mesela hatırlıyorum küçükken oturduğumuz apartmandaki kapıcının büyük oğlu  Uğur'un penisi bildiğin yere 90 dereceydi. Hayır embriyolojik olarak nasıl oluşmuş, anası ne yemiş ne içmiş de o hücreler yer çekiminden kaçmayı öğrenmiş anlamadım. Dahası tüm çocukluğumu bu oğlan nasıl ilişkiye girecek diye dert etmekle geçirdim, o çük bir yere nasıl girecek, eliyle tutup yere paralel hale mi getirecek, e bunu yaparken canı acımayacak mı diye içime karaltılar bunaltılar düştü gül gibi çocukluğum eridi gitti, oğlanın anası oğlum evde kalır mı diye bu kadar düşünmemiştir ki o çocukta tip mip yoktu bildiğin çükten ibaretti. Ama güzel çüktü. Küçük oğulları Yunus'un ise çükü yoktu. Konuya dönersek, evet çüklerin açısı da olur bkz:


Dikleştikçe oral yapmak bence daha eğlenceli oluyor. Ağzınızdan cuk bup hoppa diye fırlıyor mesela, paralel olanlar e tabii ki daha kolay oluyor ama biz gayler kolayı sevmeyiz. Dik çükü olanlar oral alırken ne hissediyorlar acaba yukardan aşağı inen bi ıslaklık onlar için de daha eğlenceli oluyor mu bilemiyorum çünkü fazla normal bi çüküm var her anlamda. Sadece psikolojisi bozuk, e malum benimki gay çük.


Yukardaki resim de şişe çükü hemen fark etmiş olmalısınız. Yine iki resmin de solunda pruva tip var. Ayrıca sol resimde en aşağıda sağda "şişe mantarı tip" var. Şişe mantarı boyunda ve kalınlığında olan bu çük tipinin erekte hali ve normal hali arasında bir fark olduğundan da şüpheliyim. Sadece bir kere bu şarap tıpası görünümlü şeyle seks yaptım onda da arabanın kaportası üzerinde sevişmeye çalıştığımız karanlık gecede tutup da normal hali nasıldı acaba diye inceleyemedim elbette. Bir de o resimlerde yamuk tip çük görüyorsunuz. Ayrıca sağ resmin en üst solunda mantar başı çük görüyorsunuz, ki inanılmaz eğlenceli bir penis tipi, inanılmaz yani.


En sağdaki "indented" denen çük tipinin ne olduğu hakkında en ufak bir fikrim yok sizi temin ederim buna. İmkansız yani, o ucube şey bana bakarsa keserim direk olur biter. Ama ortadaki "curved" denen eğimli çükü, yani yamuk çükü fark etmişsinizdir.

Bu arada şu gördüğünüz çüklerin hepsi de aynı çük,
farklı zamanlarda çekilmiş;
 ama konumuz için 3 görüntü de farklı bir tip çükü temsil ediyor.

Yine yukardaki resimde en solda "indented" denen girintili çük tipi'nin sağlam bir örneğini görüyorsunuz. Penis başına yakın nasıl da incelme olduğunu lütfen fark ediniz. Ortada hem ince hem de yamuk tip çük görüyorsunuz. Ve gerçekten korkunç.Bir de şu yukardaki tip çük var ki ben buna "şemsiye tip çük" diyorum. Kanımca yağmurluk diye alıp çıkabilirsiniz. Ayrıca penetrasyon yapması en zor çük bu yukardakidir. 90 derece çükle bile bundan daha kolay ilişkiye girersiniz. Abartıyorsun KTOG diyebilirsiniz, deneyimlerimi aklımdan çıkarıp götüne sokma şansım olsa sokardım diyebilirim ben de. Şemsiye çüklü biriyle deneyin lütfen.

Şimdi asıl başlığımıza geri dönersek, bu kadar morfolojik penis tanımlaması bir yana, bir de penislerin psikolojileri ya da genetik olarak karakteristikleri olabilir mi? Sıkıcı, eğlenceli, üzgün, mutlu, heyecanlı, sabırsız, anksiyeteli, depresif, şizofren penis gibi? Ve genetik diyorum çünkü 5 sene sıkıcı ya da üzgün olan penis biriyle tanıştı diye bir anda mutlu olmaz ki? Ha KTOG'la olan penis mutludur ayrı mesele ama yaaaaniii... Ne demek istediğimi anladınız.

Soldan sağa; 
mutlu, dangalak, anksiyeteli ve şizofren penis.

Ya da bize göre de değişiyor olabilir bu tanımlar; yani kimisi şişe tipi acayip sıkıcı bulurken kimisi şişe mantarı tipe bayılıyor olabilir ki, öyle biri varsa blogum'dan çıksın lütfen. Ama cidden, düşününce Türk erkeğinde eeeeen çok görülen tipler: eğik, yamuk, şişe, pruva ya da yaşlı ve şişkolardaki şişe mantarı tip. Ara sıra iyisinden mantar tip de görüyoruz. Ama gerçekten Türklerdeki kadar eğri-yamuk ve şişe tip penis hiçbir millette görmedim ben, sonumuz hayrolsun.

Misal, boxer'ı indirir indirmez dinelen bir penise sabırsız penis, bir süre oynamadan asla kalkmayan penise depresif penis, bir inip bir kalkan penise şizofren diyebiliriz, ama bunların hiçbiri yaşanmadan da sırf tipine; duruşuna; postürüne; hissiyatına bakıp da mutlu, üzgün, heyecanlı penis diyebilir miyiz? Bence diyebiliriz. Hissedebiliriz sayın dostlar.

Ve çok gördüğümden sıkılırım mantığı ile hareket etmeden söylüyorum bunu, benim için ince tip ve yamuk tip çük en sıkıcı iki tiptir. İnceyle oynasan oynanmaz, elini atsan hissedilmez, ay şimdi bu çükün sahibi beni seviyo diye sevinsen 2 saniye bile sürmez, kursağında kalır. Yamuk tip ise o kadar uğraştırıcı ve görüntüde o denli sinir bozucu bir çük ki imkansız yani, ay kendimi tokatlarım ve elimle evlenirim daha iyi, o çükle bir daha karşılaşmak istemiyorum yeter artık. Elinizle tutup düzeltmek zorundasınız, yani oralini analını geçtim, kavrayabilmek için bile ayrı bir çaba sarf ediyorsunuz. Ve bence sahipleri bu durumdan rahatsız, yani birine demiştim: "Çükün cam'da gördüğüm gibi değil, bildiğin yamukmuş" dedim. "Heaaa biraz öyle essahtan" dedi. By dedim ve evden kovdum ama kendi de rahatsızdı. Bi hafiften bozuldu, bu da benim umrumda olmadı.

Ben penis faşisti değilim, ayırmıyorum, çük çüktür ama... Ay hayır. Ben bir faşistim. İnce ve yamuk penisli biri benim hayatımda olamaz yani, karakteri ne olursa olsun, imkansız bir ömür falan geçiremem yapamam biliyorum. Olmaz.

Penis çeşitlerini de sıkıcı penis dosyası içinde hallettiğime göre,
Penisten nasıl zevk alınır onu da öğrendiğimize göre
(buradan okuyun)
Şimdi sizden duyasım var, sıkıcı penis sizin için nedir
Ve neden? Neden sizin için sıkıcı olduğuna kanaat getirdiniz?