kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

Kadının Yeni Düşmanı: Kadın...

Kadınlar için üzülmeden edemiyorum. Hayatımın büyük kısmında da üzüldüm. Kalan küçük kısımdan bahsetmemeyi tercih ediyorum. Bahsetmeyelim bence. Üzülme nedenlerimin başında dünyanın kız çocuklarını yetiştirme şekli geliyor. "Sen bir çiçeksin, narinsin, güzelsin, süzülmek zorundasın" enjektesi ile başlayan süreç, kadının küfür edememesi, dahası ona küfür eden erkek karşısında sessiz kalmasıyla sonuçlanıyor elbette. Küfür değişkendir. Yerine her şey gelebilir: Dayak gibi. Ama şimdi yeni bir düşmanları var. Ve bu sefer toplum değil: Kendileri.

Düşününce, kadına kendisine yapılan saldırıya karşılık vermemesinin kibarlık olacağını ve bir dişi olarak dişiliğinin getirisi (!) olması gereken erdemleri korumasını söylüyoruz. Erkeğe de, saldırmazsa erkek olamayacağını öğretiyoruz. Böyle bir toplumda elbette kadının ağzına sıçılır. Böyle bir toplumda, elbette kadın, yatağın dışında da yarağı yer. Değil mi?

Üstelik bu sadece Türkiye'nin problemi değil. Olsaydı, kadın hareketinin başladığı yer Amerika olmazdı. Her yerde var. Bizim ülkemizde her şey abartılarak yapıldığı için, bu da abartılarak yapılıyor. Ama bütün bunlar bir yana, geçenlerde karşılaştığım ve bir hareket olarak varlığından yeni haberdar olduğum bir akımdan bahsetmek istedim bu yazıda: Anti-feminizm.

Sanıldığı gibi kadın eşitliğine karşı olmak değil. Kadın eşitliğe kadının karşı olması. Yani kadınların erkeklerle eşit olmaması gerektiğini düşünen, kadının kadınlığını bileceğini savunan kadınlar. Bir blog, bu harekete katılan erkek egemenliği destekçisi kadınların kendilerini ifade etmelerini kolekte ediyor. İşte bazı kareler:

anti feminizm

anti feminizm

anti feminizm

anti feminizm

anti feminizm


Bu kadınlardan daha yüzlercesi, belki binlercesi var. Binlercesinden kasıt, kendilerini internette ifşa eden binlercesi. Gizliden gizliye böyle düşünen ya da düşünmek zorunda olduğunu sanan milyonlarcası var. Hepsinin derdi: "Ben erkeklere saygı duyarsam onlar da bana saygı duyar. Eğer açık kıyafet giymezsem, bana tecavüz etmezler. Bir kadın olarak benim de hareketlerimden sorumlu tutulmam gerektiğine inanıyorum."

İkinci kadının elinde tuttuğu kağıtta: "Saygı, cinsiyetinle birlikte doğumda gelmez. Saygı, insanlara o saygıya değer olduğunu ispatlamakla kazanılır" yazıyor. Bu ne demek biliyor musunuz? Bu dünyada bir kadın var ve o kadın, saygı duyulmak için mücadele vermesi gerektiğine inanıyor. Mücadeleden kasıt da: Erkeklere saygılı olmak, kadın olarak yerini bilmek.

Hayatım boyunca kadınlara hep şefkatle yaklaştım. Kız arkadaşlarımın yanında KTOG değil, adeta bir anneyim. Ama içlerinden birisi çıkıp şu yukarıdakiler gibi: "Açık giymezsen tecavüz etmezler cnm bnm" derse, onu oracıkta boğazlarım. Gayim falan demem, bir de ben sikerim.

Açık giymek ve sorumlu olmak arasındaki bağlantı nedir arkadaş? Ben anlayamıyorum. Bu erkekler robot mu? Robota yanlış program yükledim, bana tecavüz etti, o zaman sorumlu benim diye düşünmenin olayı nedir? İstemese tecavüz etmezdi, bu durumda kadının suçu nedir? Sanki erkek azıcık bir bacak gördüğünde kısa devre yapan ve tecavüz et fonksiyonu açılan bir robotmuş gibi davranmaktaki mantalite nedir? O zaman köy yerinde altına içlik dahil 10 kat kumaş giyen fistanlı kadınların tecavüze uğramasını bana kim açıklayacak? Siz gerizekalı mısınız?

Yukarıda gördüğünüz kadınlar, kadının yeni düşmanı. Yani, gerçekten sevdiğiniz bir kadına tecavüz edildiğini düşünün. O kadın sizin boynunuza göz yaşlarını akıtırken, yukarıdaki kadınlar başarılı olursa, sevdiğiniz kadına tecavüz eden adam ceza almayacak. Çünkü bunun suçlusu, boynunuzda ağlayan kadın olacak.

Bu anti-feminist kadınların derdi ne derseniz, evde kalmışlıktan çaresizleşen, ve erkeği savununca erkek mıknatısı olacağını, erkeklerden saygı ve eninde sonunda da sevgi göreceğini sanan, bir yarak derdine düşüp de kendi ırkına, kendi cinsiyetine ihanet eden yaşam formları hepsi de. İddia ediyorum ki, birçoğunun da sevgilisi var, ve her gece yatağa terk edilme korkusuyla giriyorlar. Çünkü kendileri oldukları için sevilmemişler hiç. Bu yüzden de, saygının kazanılacak bir şey olmadığını, diğerlerine zarar vermeyen her insanın doğuştan hak ettiği bir olgu olduğunu asla bilemeyecekler.

Bir kez daha üzülüyorum. Kadınları seviyorum. Ve işleri zor. Çünkü eskiden olsa şu yukarıdaki salaklara bir tokat atar sustururdun. Oysa o salaklar, şimdi interneti kullanıyorlar ve kendileri gibi çaresiz beyinlere ulaşıp beyin yıkamaya çalışıyorlar.

Özellikle ilk resimde, "Ben erkeklere saygı duyuyorum, onlar da bana saygı duyuyor" yazan kıza şaşırıyorum. Kaç erkeğin onu sadece etten ibaret gördüğünü anlayacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum.

Çözüm? Size saygı duymayan erkeğe vermeyin. Saygı duyamıyorsa, saygı duyar gibi yapmaya zorlayın. Bir süre sonra gerçekten saygı duymanın daha kolay olduğunu görüp bunu seçecek. Heteroseksüel erkekler bir robot değildir, hayır; ama doğru terbiyeyle eğitilebilir bir hayvandırlar. Bunu siz de biliyorsunuz. Erkekleri sevmekten vazgeçin demiyorum. Ama mücadelenizi de verin. Ve yorulmayın, çünkü erkeklerden sonra, o yukarıdaki tiplerle savaşmak zorunda kalacaksınız.