kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

2014 Ekimi: LGBT İçin Bir Pik Noktası

Çok Gay Haber Bülteni 2: Zaferler
Aslında lezbiyenlere özel bir yayın hazırlayacaktım ama Ekim ayı sadece onlar için değil, biz gayler için de çikolatalı pasta oldu midede. Öyle güzel duracak tarihin sayfalarında. Yalan. Yani tabi, Ekim'den bahsedeceğiz de, ne kadar lezbiyen okuyucumun olmadığını bilmediğimden iki ayrı post hazırlamayı yemedi götüm. Bu da tarihe geçsin. Neden Ekim? Çünkü art arda patladı bombalar. Ben ekran başında daha birini sindirememişken öbürü geldi patladı yüzümde. Dudaklarımdan sıyırdım. Dilimi çıkardım. Yaladım. Tuzlu gibiydi. Pek sevdim. Ekim ayı çok özel geçti bizler için.

Aslında bu zafer ayı benim için 28 Eylül'de evlenen Mad Men oyuncusu Bryan Batt'in iri ve kaslı ve damarlı vücudunu pıtırcık sevgilisine "sonsuza kadar senin cnm" diye armağan etmesiyle başladı. Törenden kareler:

gay evlilik

gay evlilik


Hemen ardından, 4 Ekim'de WBNS'in hava durumu spikeri Chris Bradley iki veletini de alıp 20 senelik sevgilisiyle Ohio'da evlendi. Çünkü Ohio'da da yasak kalktı. Zaferdi o kazandığımız.


gay evlilik

gay evlilik

gay evlilik

gay evlilik

gay evlilik


7 Ekim: Nevada Senatör'ü Kelvin Atkinson bir konferansta sevgilisine evlenme teklifi etti. Mini mini sevgilisi de kırıtarak sahneye koştu. Senatör nedir biliyor musunuz? Milletvekili. Bizim kıllı milletvekillerinden birinin yine kıllı bir adamla evlendiğini düşünün. Hayır, Aha. Tabii ki de düşünmeyin. Çünkü söz konusu senatör de sevgilisi de gayet güzellerdi.

gay evlilik


9 Ekim: Aynı senatör, Nevada'da eşcinsel evliliği yasağı kalktığı gün çatır çatır evlendi. Las Vegas'ta da törenini yaptı. Hatırlatıyorum. Bu adam milletvekili. Ve ABD'deki senatör unvanı bizdeki milletvekilinden daha da taşaklı.

gay evlilik

10 Ekim: North Carolina'da özgürüz. Evleniyoruz. Neden mi? Çünkü ABD Federal Mahkemesi eyaletlerin kendi kendilerini yönetmelerine, hani bize lisede öğretilen "iç işlerinde bağımsız, dış ilerinde cart ile curt" olayına daha fazla tahammül edemedi. Ardı ardına eyaletlerdeki eşcinsel evlilik yasaklarına müdahale edip bozarak, bireyleri mutsuz eden demokrasiye başlarız artık dediler. Demokrasinin yok edilmesinin mutluluk getirebileceğini kanıtladılar. Çünkü aptal çoğunluk bir azınlığı mutsuz ediyorsa, bu demokrasi değildir dediler. Ve biz de evlendik. Bkz:

lezbiyen evlilik

gay evlilik

gay evlilik

gay evlilik

lezbiyen evlilik

lezbiyen evlilik

17 Ekim: Federal Mahkeme bu sefer Arizona'yı sikertir. İlk evlenen çift... 58 senedir beraber olan iki lezbiyen. Bu yüzden diyorum, Ekim'de lezbiyen olmak başkadır diye. Çünkü Arizona Valisi Jan Brewer, onların deyimiyle "lost her shit". Elinde şardonesiyle sinir krizi geçirirken, o tatlı çift çoktan evlilik cüzdanlarını almıştı bile.

lezbiyen evlilik

"Federal Mahkeme'nin burada yaşayan insanların oybirliğiyle verdikleri bir kararı bozması sadece hayal kırıklığı değil, rahatsızlık veriyor" ile başlayan gereksiz bir paragraf boyunca konuştu sürtük vali. 

Sürtük Vali Jan Brewer.
Umurumuzda mı hayır? Bir yorumcunun da dediği gibi, "asıl rahatsız edici olan, Federal Mahkeme'nin böyle basit bir şeye bile müdahale etmek -zorunda kalması-" Aynen öyle. Asıl ayıp, demokrasinin birbirini seven iki pıtırcığın evlenmesini öyle gereksiz bir süre boyunca engellemesi ki, Federal Mahkeme'nin işi gücü bırakıp bunu bozmak için uğraşmak zorunda kalması.

An itibarıyla ABD'nin yarısında evlenebiliyorsunuz. 
Ve işin güzel yanı, Ekim ayı halen bitmiş değil....