kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

İstemediğiniz Google Sonuçlarını Engelleyin

Selam aşkısıları. Daha önce interneti güzelleştirme konusunda tavsiyeler verişmiştik biliyorsunuz. En önemlisi ZenMate kullanarak tüm yasaklı sitelere bir tıkla girmekti. Şimdi en az o kadar önemli bir konudan daha bahsetmek gerekli. Google hayatımızın demirbaşı, ama biraz kezbanlaşmadı mı? Yani ben aradığım şeyi ilk sayfada buluyorum ama, saçma sapan sonuçları atlamaya çalışırken kendimi ormandaki son böğürtlene atlamaya çalışan bir gorilla gibi hissediyorum, ha? Bunun bir çözümü var. Nefret ettiğiniz şeyleri görmek zorunda değilsiniz.

Elbette yine bir Chrome eklentisinden bahsedeceğiz ve elbette ben yine aranızda Opera kullanan fakir ya da Firefox kullanan yine fakir mühendis heveslisi varsa blogumdan gitmesini rica edeceğim. Bu aşamaları yaptık sayıyorum artık ben söylemeden yapın siz.

Eklentimizin adı: Personal Blocklist. Tıklayıp indiriniz ve kurunuz lütfen. Eklentinin kullanımı inanılmaz kolay. Misal, diyelim ki siz şu an gezdiğiniz siteden tiksindiniz. Fake olduğuna karar getirdiniz. Hemen eklentimize tıklıyoruz ve mevcut etki alanını engelle diyoruz. Gelecekte yaptığınız aramalarda bu siteden sonuçları asla ve kat-i-yen görmüyorsunuz.
Misal, Google'da 2014'ün orospularını arıyorsunuz. İçlerinden birkaç sitenin uyduruk olduğunu biliyorsunuz. "Keşke hiç olmasa bu site sonuçlarda" diyorsunuz. Kolay. Bu eklenti sayesinde o sitenin olduğu sonucun hemen altında xxx.com'u engelle diye bir ibare var. Tıklıyorsunuz. Bir daha o siteyi sonuçlarda kat-i-yen görmüyorsunuz. Nasıl? Bkz:


Atölyedeki diğer yazılara buradan ulaşabilirsin.

Burası KTOG,
Yaşamak sanattır.