kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

Evde Estetiksiz Dudak Dolgunlaştırma

Selamın aleyküm... Geçen okulda arkadaşlarla oturuyorduk ve içlerinden iki senede geçirdiği estetiklerin sayısı benim yattığım heteroseksüel erkek sayısını geçen bir kız yine estetik planlarından bahsederken, bir başkası da ortaya negatif basınçla ilgili bir yöntem attı. Dudak büyütmek birçok kişinin aklından geçiyor, ya da dudağını bir süreliğine daha dolgun görmek? İşte bu hepimizin aklından geçiyor. Ben de oturdum, oldukça mantıklı gelen negatif basınç yöntemiyle, estetiksiz bir şekilde, sadece dakikalar içerisinde, evde kendi başınıza nasıl dudak dolgunlaştırabileceğinizi bir toparlayayım dedim.
Önce basınçtan girelim olaya. Basınç dediğimiz şey yüzey alanına uygulanan kuvvet liseden hatırladığımız kadarıyla. Ama üniversiteye geçince o basıncın bir pozitif bir de negatif çeşidinin olduğunu öğreniyoruz. Peki nasıl kolayca açıklarız?

Pozitif basıncı bir şeyi itmek, 
negatif basıncı ise bir şeyi çekmek olarak düşünün.

Misal ben bir heteroseksüel erkeğe tecavüz etmek için onun kapısını itiyorum: pozitif basınç. Misal bir heteroseksüel erkek bana tecavüz etmek için odamın kapısını ittiriyor, ben de ona yardımcı olmak için iyicene kendime çekiyorum kapıyı, ki fazla yorulmasın adamcağız o enerjiye ihtiyacı olacak; işte bu negatif basınçtır (diye hayal ediyoruz).

Negatif basınç insanın ne işine yarar peki?

akciğerlerin negatif basıncı
Misal akciğerlerimizin çevresinde iki katlı bir pleura zarı vardır. Bu zarın iki katının arasında bir boşluk bulunur mantıken. Ve bu boşluğun basıncı negatiftir: yani çekme kuvvetine sahiptir. Bu çekme kuvveti sayesinde akciğerlerimiz sürekli çekilir ve sürekli açık kalırlar, içlerinde bir miktar hava mutlaka olur ve asla sönmezler. Yani negatif basınç bizi hayatta tutar. Kısacası biz negatif basınçlı boşlukları kullanarak içerisinde hava olan her şeyi sönmekten alıkoyabiliriz.

Peki dudaklarımız? Dudaklarımızı dolgunlaştırmak istiyorsak eğer, demek ki dudaklarımız olmaları gerektiğinden daha sönük durumdadır (diye hayal ediyoruz). O zaman negatif basıncı dudaklarımız üzerine uygulayarak sönmüşlüklerini tersine çevirebilir miyiz? Dudaklarımızı da bir akciğer gibi düşünebilir miyiz?

Elbette mösyö, madam ve amınyö!
Elbette böyle dudaklar yaratabiliriz:

dudak


Nasıl yapıyoruz? Öncelikle bir kavanoz ya da yeterli genişlikte bir su bardağı alın; tercihen kavanoz olsun. Kavanozun içine ağzınızı sokun ve içindeki bütün havayı bir balık gibi emin. Kavanozun içindeki hava azaldıkça dudaklarınızın gitgide kavanozun içine çekildiğini fark edeceksiniz. Çekilmek? Yaaaas gaga! İşte size negatif basınç. Emin emin emin, içesine emin havayı. Artık kavanozu ellerinizle tutmanıza gerek yok. Çünkü kavanozun yüzünüze yapışmış olması gerek, ve dudaklarınız yanacak. O yanmayı hissedin. Ayrıca Xoavin isimli blogger'ın yaptığı gibi minik shot bardakları kullanarak çok daha çabuk ama çok daha kısa süreli sonucu olacak şekilde de yapabilirsiniz: HEY! Türküz biz? Çay bardağı kullan mösyö!

dudak büyütme
xovain.com
Hatırlarsanız bunu bazılarımız çocukken sıkıntıdan yapardık. Yüzümüze yapıştırdığımız su bardaklarıyla dolaşmayı denerdik ortada.

Olay nedir? Şöyle: negatif basınç dudaklarınızı besleyen damarları kendine doğru çeker. Dışarı doğru çekilen damarlar genişler mi? Genişler. Peki damarlarınız daha çok genişledikçe dudaklarınıza daha çok kan dolar mı? Dolar. Peki dudaklarınıza daha çok kan doldukça dudaklarınız dolgunlaşır mı? Dolgunlaşır.

dudak büyütme
xovain.com
Bu yöntem sizi ne kadar idare eder? Kavanozu ne kadar dudaklarınızda tuttuğunuza bağlı olarak; en fazla 1 saat, ortalama yarım saat, sıklıkla da beş-on dakika olmak üzere dudaklarınıza daha çok kan dolmasını sağlayabilirsiniz. Booty-call? Çıkar kavanozu. Beklenmedik seks? Git mutfağa, çıkar kavanozu. Liseden orospu sinem aradı, yıllar sonra on dk kahve dedi? Çek bardağı.

Yüzünüzde kalan cam izleri birkaç dakikada geçer ama hiç olmasın diyorsanız o zaman süreyi kısa tutun.

Geçici dolgun dudaklarınıza merhaba, estetiğe elveda deyin.

Burası KTOG,
bilim bizim köpeğimiz olsun.

GÜNCELLEME: Arkadaşlar yorumlarda çok fazla negatif geri dönüş yapan oldu. Bunun nedeni çok abartıyor olmanız. Lütfen bardağı 3-5 saniye gibi sürelerle dudağınızda tutun. Hayvan gibi 20 saniye bardak emerseniz tabi ki kılcal damarlarınız patlar ve mosmor gezersiniz. Duşun altında 2 saat kalın kurbağaya dönüyorsunuz, suyun bile fazlası zararlı. Yönteme bok atmayın ve bardağın süresini kısa tutun.