kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

Oral Seksin Kırılma Noktası

+18Selam kızlar. Yine bazı fikirlerim var, ve söz konusu KTOG ise, bu fikirler aslında sekstir. Bugünkü konuyu başlık özetliyor; ama oral seksin hangi kısmı? Nasıl daha iyi oral mi? Nasıl daha kötü oral mi? Nasıl ısırmadan oral mi? Hayır, hiçbirisi değil. Bugünkü konumuz, oral seksin bambaşka bir şeye dönüştüğü nokta. O noktayı birçoğumuz çok iyi biliyoruz, ve oral seksin yön değiştirdiği, eylemin adının değiştiği zaman aralığı olarak da yaşıyoruz. Ve bugün size düşüncelerimi ekspoze etmeye, sizi manipüle etmeye ya da yılın manifestolarını yayınlamaya çalışmıyorum: Hayır. Bugün sizden, sizin fikirlerinizi istiyorum.

BU YAZIYI SANSÜRSÜZ OLARAK BURADAN OKUYABİLİRSİN.

Oral seksle ilgili akla ilk gelen şey hem en kolayı hem de en zoru olması. Birçok durumda karşımızdakiyle seks yapmak istemediğimiz zaman oralle idare ediyoruz, biriyle buluşuyoruz beğenmediğimiz zaman "neyse bari bir oral olsun" diyoruz, ya da sürtük Sinem ne zaman bekaretini hatırlasa (!) erkek arkadaşına oral teklif ediyor. Bir yandan da oral zordur, evet uygulanması zor bir sanattır. Ama işin o kısmına hiç girmiyorum.

Oral seks hakkında konuşulması gereken şey şu: 
(penetrasyon kelimesini kullanmamakta ısrarlıyım)

Oral seks ne zaman yüz sikme'ye dönüşür?
Yoksa oral seks zaten yüz sikmek midir?

oral seks

Bu kadar açık ve sansürsüz bir şekilde anlattığım için hem kendime hayranım hem de üzgünüm; ama durum bu. Bir süredir üstünde düşünüyorum, seks aynı zamanda vajina ya da göt sikmek midir? Hayır. Bu cevabı istediğiniz kadar kadına, gaye, ve sınırlı sayıda hetero erkeğe sorarsanız, alacağınız cevap hayır olur. Aslında gerçekte öyle bile olsa, siz hayır cevabını alırsınız. Bence de bir yere kadar hayır. Seksin, ister oral, ister vajinal ister de götel çeşidi olsun, penetrasyondan öteye geçen (kullandım) bir derinliği var, değil mi? Hani, bedenlerin birleşmesi, ruhların birleşmesi, karşınızdakini tamamen içinize almak istediğiniz saniyeler... Yutmak istediğiniz, varlığını sindirmek istediğiniz anlar. Seks budur.

Ama bir de seksin seks olmaktan çıkıp sadece penetrasyona dönüştüğü bir nokta var. Bunu hepimiz biliyoruz. Karşıdakinin sadece delikten ve sadece penisten ibaret olduğu anlar var. O an karşınızdakinin yüzünün, dudağının kenarındaki sivilcenin hiçbir şey ifade etmediği saniyeler... Çünkü zaten öpmeyecektiniz ki... Delik'ti, ve o bir penis'ti...

Buraya kadar da tamam. Seksin iki çeşidinin tanımını yaptım. Peki bu iki çeşit seks birbirine dönüşebilir mi? Yani ruhani bir şekilde, hayatınızın erkeğiyle başladığınız bir seks, ya da "ben bunu öperim de" diye sevdiğiniz random bir yabancıyla başlayan seks çeşit değiştirip bir "penetrasyon ayini"ne dönüşebilir mi?

Konuyu derinlemesine açıklamak istemiyorum. Çünkü siz zaten neden bahsettiğimi biliyorsunuz.

UYARIAşağıdaki linkler cinselliği temsil etme amacıyla çıplaklık, seks, müstehcenlik içeren bir dizi grafiğe verilmiş linktir. 18 yaş ve altı ziyaretçilerin bu grafikleri görüntülemeleri sakıncalı ve yasaktır. Aşağıdaki bir dizi linke tıklayarak, 18 yaşından büyük olduğunuzu ve linklerin çıplaklık, seks, müstehcenlik içeren bir dizi grafiğe gittiğini anladığınızı onaylamış oluyorsunuz.

Oral seks böyle mi olmalı?
Yoksa aslında bu mudur?
Böyle mi olmalı?
Peki oral seks kırıldığında, 
ve hemen ardından buna dönüştüğünde?
Adı oral seks midir, yoksa artık yüz sikmek midir? 
Yüzünüzü siktirmek midir?

O mükemmel yabancının kafanızı ellerinin arasına aldığını, gözlerini kapattığını ve sizi bir delik gibi kullandığını hiç fark ediyor musunuz? Peki o yabancı gözlerini kapadığında, ellerinin arasında sizin kafanız, acaba ne düşünüyor? Bir başkasını mı hayal ediyor? Bir başkasının kafasını mı düşünüyor? Yoksa bir başkasıyla aşk ile seks yaptığını mı hayal ediyor? Yoksa düşündüğü şey yine başka bir penetrasyon mu?

Bir de size hiç dokunmayan, ve sizin yaptığınız muamelenin her anından zevk aldığı için gözlerini kapatan yabancılar var (mı)? Sizin kafanızı elleriyle kontrol etme gereği duymayanlar. Peki siz? Kafanızın kontrolünü bir başkasına vermek istiyor musunuz bazen?

Şunu demeyi isterdim: "Eğer ellerini size yaklaştırıp kontrolü talep ediyorsa, o noktada sizin yüzünüzü sikmek istiyordur, ve artık olay seks değildir; aşklı ya da aşksız, seks değildir." Ama demeyeceğim, çünkü bugün fikir paylaşımı yapmıyorum. Sizden sizin fikirlerinizi istiyorum.

Oral seks, ne zaman ağzın penetrasyonuna dönüşür? Anlayabiliyor muyuz? Bu ikisi arasındaki farkı ayırt edebiliyor musunuz? Ve ayırt edebiliyorsanız bu size neler hissettiriyor? Fark ettiyseniz yazı boyunca yüz sikmenin kötü bir şey olduğunu ima etmedim, seks ve penetrasyon ayrı şeylerse, ben ikisini de kabul ediyorum ve iki tarafın rızasıyla, iki taraf da zevk alarak yapıldığı sürece saygı duyuyorum. Ama merak ettiğim nokta, penetrasyonu seksin kendisinden daha çok seveniniz var mı? Derdinizin seks olmadığı, oral seks olmadığı ve sadece bir ağzı penetre etmek istediğiniz, ağzınızı penetre ettirmek istediğiniz anlar var mı, ve bu hoşunuza gidiyor mu? Ve neden? Bir de paragrafın başındaki soruların cevabını istiyorum sizden.