kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

Eşcinselliğin Bilimsel Nedenleri: Kitap Çevirisi

Selam kızlar. Biliyorsunuz ki zamanında uzun süre Gay, Straight, Reason Why isimli kitabı çevirmek için uğraşmıştım, yarım kalmıştı. Son düzenlemelerle kitabı İngilizce'den Türkçe'ye çevirmeyi bitirdim. Nihayet indirebilirsiniz. Kitap eşcinselliğin bilimsel nedenlerini son yıllarda yayınlanan makaleler eşliğinde inceliyor. Oldukça anlaşılır, ve en önemlisi de kitabın yazarı gay bir profesör.


Çevirinin eksikleri olabilir, hataları olabilir. Uzun emekler verdim ve elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Daha sonraki düzeltmelerle birlikte dosyaları size yeniden ve yeniden göndereceğim. 

Daha önce bu kitabın kısmi çevirilerini bir forumda yayınlamıştım ve telif hakları ile ilgili bir sorun yaşamıştım. Ve biliyorsunuz böyle pahalı kitapları internette hangi ortama koysak mutlaka yaygınlaşıyor ve bir sorun çıkıyor, bizi dosyayı silmeye zorluyorlar.

Bu yüzden gereksiz kişiler tarafından indirilip kitabın yaygınlaşmasını ve ban yemesini önlemek için sadece sınırlı sayıda kişiye abonelik açıyorum. Sanırım bu sınır 5000 kişi olacak, o yüzden gerçekten böyle bir şey okumaya ihtiyacı olanlar elini çabuk tutsun. Bu 5000 kişiye yapılan eklemeler, yeni çeviriler ve düzeltmeleri sürekli göndereceğim. Ayrıca yeni araştırmalardan da haberdar olacaksınız tabii ki.

Size gönderilecek olan şey sadece tek bir dosya değil. Bir klasör gönderiyorum ve bu klasörün içinde kitabın orijinali de var. Çeviriyi okurken grafiklerden söz edildiğini görebilirsiniz, bu grafikleri çeviriye koymadım (telif haklarını ihlal etmemek için). Kitabın orijinalinden bakabilirsiniz. Kitabın orijinalini yine kaldırmamı isteyebilirler ama çevirim her zaman benimdir.

Kitabın çeviri dosyalarını e-mail adresinize aşağıdaki formu kullanarak alabilirsiniz. E-mailinizi kutucuğa yazın ve "dosyaları gönder"e tıklayın.Seviyorum sizleri.
XOXO