kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

Bağzı Gayler

Bağzen karşılaşıyorum böyle bağzı gaylerle. Ben böyle bağzı gaylerle karşılaşınca, ki bakın dikkat edin eşcinsel demiyorum, lezbiyen demiyorum, özellikle gay diyorum; işte ben tam bir kudurmuş ayıya dönüşüyorum böyle anlarda. Ve sanırım bir gün kanatlanıp uçan bir kuduz ayı olacağım.

Kadınsı gaylerden nefret eden bağzı gayler varmış. Cross-dresser’ları, traveleri sevmeyen bağzı gayler varmış. Transseksüellerin bir utanç kaynağı olduğu fikriyle yaşayan bağzı gayler varmış. Hatta bu bağzı gaylere göre bugün LGBTİ komününün çektiği tüm sıkıntıların, uğradıkları tüm ayrımcılığı nedeni bu kadınsı gayler, crosslar, traveler ve translarmış.

Canım, bak: Bütün dünya vajina ve penis birlikte olsun, soy devam etsin üzerine kuruluyken sen bir erkek çık, başka bir erkeğin bağırsaklarının içine gir ve bundan zevk al. Sonra bir de tut, “evet ben ‘böyle’yim ama normal ‘böyle’yim, normal olmayan gayler var onlara laf edin” diye politika yap.

Senin ‘böyle’ni sikerim. 

Senin gayliğini de sikerim.

Sen kimsin? Bu nasıl bir egodur ki, en başta bir erkeğin bağırsağının içinde olmak istediğin gerçeğini unutup diğer LGBTİ bireylere laf edebiliyorsun? Cross-dresser’ı senden daha aşağılık kılan nedir? 

Kusura bakma ama, erkek olup da erkeklerden hoşlanmak yutan eleman. “0” --> yazıyla sıfır. Yanına neyi koyarsan koy; erkeksi, kadınsı, balıkımsı, istediğinle çarp; cross-dresser, memeli, peynirli, kekikli; sonuç yine sıfır. Sen ‘normal(!)’ bir gay olarak ne lezbiyenlerden, ne biseksüelllerden, ne transseksüellerden, ne kadınsı gayler ne de travestilerden daha iyi DEĞİLSİN. SIFIRDIN. SIFIRSIN. SIFIR OLACAKSIN. SIFIRIZ. Hepimiz de aynıyız. Gay dediğin zaten en başta normal değildir, o yüzden “gay” diye bir terim bulmak zorunda kaldık. Sen kimsin de kendini “normal gay” ilan ediyorsun?

Senin normalini de sikerim.

Okadar zavallısın ki, heteroseksüellerin onayına, onların sevgisine o kadar ihtiyacın var ki ve onların sana bu sevgi ve saygıyı asla vermeyeceklerini öyle iyi biliyorsun ki, sonunda istediğin bu şeyleri kurnazlık ve onursuzlukla almaya karar veriyorsun. O heteroseksüellerin önüne sürüden bir başkasını; daha renkli, daha zayıf olduğunu düşündüğün bir bireyi atıyorsun ki seni kurban olarak seçmekten vazgeçsinler.

Balım, bir tanem: AYNI SÜRÜDEYİZ. KAYNAKLAR KISITLI. O SÜRÜ YE-NE-CEK. Sen istediğin kadar uğraş dışlanmaktan kaçmak için, heteroseksüellerin gözünde hep sıfır kalacaksın. Bak: TARİH 2015, YER TAKSİM, İSTANBUL. KENDİNİ NORMAL GAY İLAN EDEN DE GAZ YEDİ. SENİN NORMAL DEĞİL DEDİĞİN GAY DE GAZ YEDİ. Dahası da, sen böyle kurnazlık yapıp bizim translarımıza laf ederek kendini yüceltme çabaları içine girdikçe, ben, KTOG, ve yoldaşlarım, senin gibi ikinci sınıf gayleri kurban etmek için elimizden geleni yapacağız. Eğer illa ki birisi gidecekse, bu sen olacaksın. Ben bundan emin olacağım.

Biraz erkek ol da, farklılığını onurunla kabullen. O beğenmediğin kadınsı gayler gibi kıvırtıp “ya ama ben euyle gay diğılım abieeğ, ben erkeq gibi gayim” ayaklarıyla bana dans ederek gelme.

Senin ayaklarını da sikerim.

Bir şekilde elenmeyeceksiniz, ben sizi eleyeceğim.

Eğer sen bu bazı bağzı gaylerden biriysen; yediğin dayağı da, söylenen küfrü de, arkandan duyduğun hakareti de, sokulan lafı da, uygulanan ayrımcılığı da hak ediyorsun demektir. Sen zaten insan değilsin. Bir de kendini özel mi sanıyorsun? 

Bir yandan çayımı limonlu tercih ediyorum, 
bir yandan da sana gülüyorum.
Gülen yüz. (en trans pasif agresif)

Unutma:
Son gülen, ktogüler.