kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

Tek Tıkla, Hayalinizdeki Gazeteyi Yaratın

Selam kızlar. Bugün size çooook çok işinize arayacak, çılgın kullanışlı bir trick öğreteceğim. Bu minik numara sayesinde sadece saniyeler içerisinde hayalimizdeki gazeteye kavuşarak, dürüst ve güvenilir Türk basınına bir hediye de biz verebileceğiz. Çünkü ben kendi adıma, Türk basınına çok güzel hediyeler vermek istiyorum. Nasıl istemez insan böyle mükemmel, onurlu, haysiyetli gazetelerimiz varken değil mi?

Bu numaranın ne olduğunu size uzun uzun açıklamayacağım. Biraz da sizden keşfetmenizi isteyeceğim. Önce onurlu Türk basınına hizmet eden çok namuslu Türk gazetelerinden birinin sitesine gidiyoruz. Benim favori namuslu internet gazetem gençlerimiz polis tarafınfan çatılardan itilirken penguen belgeseli yayınlayan NTV'dir. NTV o kadar onurlu ve dürüst ve güvenilir haberler yapar ki yani nasıl anlatsam bilemiyorum arkadaşlar bazen NTV'nin N'sini duyduğumda orgazmlar içerisimde boğuluyorum.

-Google Chrome için anlatıyorum-

Şimdi ben ne yaptım? NTV'nin sitesine gittim, buradan
Sonra sayfadaki herhangi bir yerin üzerine gelip mouse'umla sağ tıkladım ve seçeneklerde en altta olan "öğeyi denetle"ye tıkladım.
Karşıma bir pencere çıktı. Bu pencerenin en üstünde siyah bir menü ve tablar var. Bu tablardan en sağdaki olan "Console"a tıkladım. Karşıma çıkan alandaki herhangi bir boş yere tıkladım. Aşağıdaki kodu kopyalayıp yapıştırdım.

javascript:document.body.contentEditable='true'; document.designMode='on'; void 0

Ve son olarak enter'a bastım. Sonra en başta "öğeyi denetle" yaptığımızda açılan ekstra pencereyi kapattım. Şimdi sayfadaki bir yazının üzerine tıklayın. Sonra klavyede bir tuşa basın. Aaaaa! O da ne?

Sadece bir dakika uğraşarak hayalimdeki NTV'yi yarattım. 
(Resimlere tıklayınca büyür...)

Bakın, bu NTV'nin ilk hali:

ntv


Bu da NTV'nin olması gerektiği hali:


ntv


Nasıl? Çok harika değil mi? Hepinizi de öpüyorum.
Muck.