kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

Hitler’in Gayleri

Gayler olarak mutlu olmaya çalışırken sürekli çözüm olarak daha az gay olmayı düşünüyoruz. Bunun nedeni bunca yıl uğraşıp didinmemize rağmen mutlu olmak adına başka bir çözüm bulamamamız gerçeği gibi görünüyor. “Ne yapsak dışlanmaktan, itilmekten, nefret edilmekten kurtulamadık” diye sızlanan bir grup G (gay) ve B, kısmen de L insanların mantalitesi, sonunda daha az gay olamayacaklarına karar veriyor.

Dahası, daha az gay olmak istemedikleri sonucuna da varıyorlar. “Madem daha az gay olamıyoruz/olmak istemiyoruz” diye düşünmeye başlayan bu yaralı/kurnaz/hasta mantık, bu sefer gerçekten işe yarayacağına inandığı bir çözüm buluyor: “Bizden daha gay olanları kurban edelim!”

Böylece daha çok gay olanları avlayıp heteroseksüel kültüre kurban ederseler ve daha az gay olanlara erkek derseler, en azından “kurtarılmayı hak eden”(!) bir kesimi kurtarabileceklerini sanıyorlar.

Ah. ---> Bu benim gülmekten gülemeyen gülüşüm.

Bu kurnaz yöntemi icat eden bu gaylerin kendileri değil. Aksine, tarih boyunca tüm toplulukların ve çeşit çeşit örgütlenmelerin denediği, suçu “daha günahkâr/cesur/konuşkan/zayıf algılanan”a atma kurnazlığının kökü çok eskilere dayanıyor. Bugün kendi ülkemiz politikasında da sık sık görüyoruz, bir gazete okumak yeterli. Ne yazık ki, bu yöntemlerin sonu iyi bitmiyor: Tıpkı özünde kötülük barındıran tüm yöntemler gibi.

Ama yöntemin içinde almış başını yürüyen bir terslik var ve bu söz konusu gayler, kendi tersliklerinden öyle dönmüşler ki, yöntemdeki terslik onlara düz görünüyor. Yine heteroseksüellerin sevgi ve onaylarına duydukları o dindirilemez, iflah olmaz ve hasta arzularını bastıramadıklarından olsa gerek, gidip bir grup homofobik arkadaşlarıyla toplanıyorlar. Bu bahsi geçen homofobik arkadaşlar, bu bahsi geçen gayin gay olduğunu biliyorlar. Ve sohbet ilerlerken her ne hikmetse(!) konu yine eşcinsel dünyasına geliyor. Bak bak! Sorsan gay ve lezbiyen arasındaki farkı anlayamayacak bu 46 kromozomlular topluluğu sanki Ceviz Kabuğu’na davet edilmişler gibi bir ağızdan konuşmaya, eşcinsellerin devasa yanlış hallerinden ve muazzam hatalarından konuşmaya başlıyorlar.

Aynen abi, nedir bu trans merakı! Alet kestirmek de nedir! Tanrının verdiği bedenle mutlu olamıyorsan geber git!”

--> Bunu diyen bizim gay. Kendisinin de Tanrı’nın verdiği vajinayla mutlu olamayıp erkek bağırsağına ilgi duyduğu gerçeğini yine unutmuş.

Aynen abi, bak ben açık açık konuşuyorum. Benim gaylerle falan bir derdim yok abisi. Erkek ol gel gözümü ye! Ama ne o öyle karı gibi kıvırtmalar!”

--> Bunu diyen gruptaki, Özel Cemal Üni’de okuyan ve entel ortama girmeye çalışan heteroseksüel, esnaf oğlu. Entel ortama giden yolun en az bir gay arkadaştan geçtiğini okuduğu sözlükte henüz üyeliği yok, yazdığı 10 entry asla onaylanmayacak ve bunu ona hiç kimse söylememiş. 3 ay öncesine kadar gaylerin dişi bir amip türü olduklarını sanıyordu ama iki birayla sarhoş olduğu gerçeğini çaktırmadığı gibi bunu da çaktırmıyor.

Aynen abi yea, bi de ne o öyle dreq kuinlers falans var, ya kanka elin ayağın düzgün dursun kimi seversen sev.”

--> Bunu diyen gruptaki işletme okuyan tiki heteroseksüel kız. Özel Nişantaşı Merve Amerikan Universtey Frenç Kallıc’ı %4 burslu kazandıktan sonra kendi içindeki gücün farkına varıp bir gün ülkeyi yönetmeye karar verdi. Bunun için iç görülerini açması gerektiğini söyleyen, üç köşesinden seksen altı azdırıcı reklamı fırlayan bir kişisel gelişim blogundaki “demet akalın frikik ücretsiz hemen indir mp3” başlıklı ilanın hemen üzerinde yayınlanmış olan “Şimdi hayallerinizi GerÇeQLEştir!!1!!1” adlı yazıyı okuduktan sonra, aynı yazıda bahsedilen “bir de gay arkadaşınız olsun, onlar da insan, tanıyın” maddesinden yola çıkarak bizim trans düşmanı gay’le arkadaş oldu. İki hafta öncesine kadar lezbiyenlerin baharda çiçek açan bir roka çeşidi olduklarını sanıyordu.

Sizi aynen sikerim.

Abinizi de sikerim.

Canınız istemiyorsa, bizi erkek kabul etmenize gerek yok. Bizi gay kabul edin. Bizi kadın kabul etmenize gerek yok. Bizi lezbiyen kabul edin. Ama yalvarıyorum, susun. Çünkü her yerdesiniz ve gerçekten kulaklarım kanıyor.

İşin kötü yanı, bu söz konusu gayin bu insanlar içerisindeki tencere-kapak varlığını anlamıyor oluşunu kimseye anlatamıyorum. Bu gay’in daha az gay, daha gay diye hayali kavramlara inanmasının tek nedeninin onun da oturduğu gruptaki insanlardan hiçbir farkı olmaması olduğunu kimseye anlatamıyorum.

Heteroseksüellerden beter gaylerimiz var bizim. Bize, “heterolara kurban olayım” dedirtecek gaylerimiz var.

Bizim, daha az değil, aksine daha, daha fazla gay olabileceğimiz ve böylece kendimizi keşfedeceğimiz bir dünyaya ihtiyacımız var. Ama bunu gel de Merve Üni mezunlarına anlat.

Gel de bu söz konusu gay’e, “zamanında seni masalarına çağırmak bir yana dursun, üzerine tükürdüklerini hatırlıyor musun?” diye anlatmaya başla. “Peki, neden şimdi trans kardeşlerimize tükürüyorsun?” diye sızlan. Anlamayacak. Çünkü onu Ayça Uzaydagiloğlu Vakıf Üni’ye yazdıran babasının kolları altında, ona kimse tükürmemiş.

Bu söz konusu gay’in affedilmeye değil, tam olarak üzerine tükürülmeye ihtiyacı var.