kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

Mükemmel Erkek Nerede? Neredesin Aşkım?

O mükemmel erkeği asla bulamayacağız. Neden biliyor musunuz? 

Çünkü bizi sevmeyi hak eden insana mükemmel şartı koyacak kadar hastayız.

Çünkü kalbimiz bugüne kadar kimseye vermemize izin verilmediğinden birike birike, taşıyamadığımız kadar fazla sevgiyle ağırlaşırken, biz bu kadar fazla sevginin bir gıdımını bile vermek için önce karşımızdakinden mükemmel olmasını bekliyoruz.

Bu arada kendimizde mükemmelliğin m’si bile yok ve bunu değiştirmek için triaçil gliserol dolu popolarımızı bir gıdım bile oynatmıyoruz.

Çünkü bugün beni bu hale getiren ve mükemmel bir sevgiliye muhtaç eden, mutlu olabilmek için mükemmel bir erkeğe ihtiyaç duyduğum fikrine beni muhtaç eden hastalıklı zihniyet ve insanlar; anneler, babalar; benim aradığım mükemmel erkeği de onlar yetiştirdi. Bugün beni çıldırma noktasına getiren homofobik çevre, kaderime yazılı erkeğin de çevresiydi. Benim çevremin bana ettiği kadar o erkeğin çevresi de ona işkence etti. 

Pardon ama mükemmel gayi beklerken, “gay” kısmını neden hep unutuyoruz? Onun da bir gay olduğunu ve en az bizimki kadar homofobik bir dünyada yetişmekten taşıdığı yaralarla berelerle dolu olabileceğini nasıl her zaman unutuyoruz?

Kendimizde olan tüm hastalıklı, zayıf ve çirkin yanlarımızı, bizim yanlarımız olduğu için affediyoruz. Ama karşımızdaki erkek bizim gösterdiğimiz zayıflıkların, yaptığımız hataların gramını bile taşıyorsa, sorgusuz sualsiz onu kurban ediyoruz ve eliyoruz. Potansiyel eş listemizden bir saniye bile düşünmeden çıkarıyoruz. Bu nasıl bir bencillik? Biz kral arıyoruz da, kanımızda dolaşan veremi nasıl böyle kolay unutuyoruz?

En iyi ihtimalle kendiniz gibi birisine düşeceksiniz. Ah, canım, bu fikir seni korkuttu mu? Kendin gibi biriyle birlikte olmak fikri seni dehşete mi düşürdü? Belki sorun sendedir, hiç düşündün mü?

İşte bu yüzden mükemmel bir erkek yok. Hepimiz de boku yemiş durumdayız. Afiyet, bal, sevmediğiniz Dürdane Hala'nızın fazla pişirip yaktığı baklava olsun.