kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

Gay Numarası Yapan Heteroseksüeller? İçin Çözüm

Yorgunum. Yorgunsunuz. İt gibi de yorgunuz. İt gibi de biliyoruz. İnternetin bizi kurtaracağını, sokakta tanışmaya korktuğumuz insanlarla internette tanışabileceğimizi sanmıştık. Ama sonuçta zamanımızı sokakta tanışmak istediklerimiz bir yana, sokakta görmeye bile dayanamadığımız ilkel formda yaratıklarla harcarken bulduk kendimizi. Neden? Neden böyle oldu? İnternet biz gaylere aşk getirecekti, neden midemiz bulanıyor şimdi?

Bir neslin yorgunluğu. Sorumlusu her delikçiler, her aletçiler. Evet, derdi sadece delik ya da sadece alet olan bir kısım insan var. Ne hikmetse bu insanların sayısı biz gaylerden daha fazla. Ve ne ama ne hikmetse, bu insanların hepsi de arkadaşlık sitelerinde üyelik açmış durumda. Ve daha da ne hikmetse, bu insanlar arkadaşlık sitelerini bizden daha çok kulanıyorlar.

Bizim bu yüzden midemiz bulanıyor. Aslında cinsel yönelim olarak gay olmayan, ama garip bir şekilde heteroseksüel de olmayan, hiçbir sınıflamaya dahil edilemeyen bu robot kafalı ve bedenli insanlar yüzünden midemiz bulanıyor bizim. Ve her fırsatta "gay alemi şöyle, yok böyle" diye kendi alemimize bok atmayı seviyoruz. Ama hiç durup düşündük mü, belki de suçlu biz gayler değilizdir?

Değiliz zaten. Dünyanın neresinde bir oluşum gerçekleşirse, o oluşuma hemen parazitler doluşmaya ve nimetlenmeye başlarlar. İşte bu parazit bizim sitelerimizdeki esnaftan dönme, kamyoncudan çakma tipler. Selam dediğiniz anda "kıl var mı?" yazan tipler, ya da size selam dediklerinde aslında "seninki kaç cm?" kast eden kişiler. Bu tiplerle mesajlaşmak istemiyoruz biz, hatta mümkünse onları bu sitelerde hiç görmek istemiyoruz.

Asıl sorun bu insanların olması ya da bizim sitelerimizi kullanmaları değil. Asıl sorun, bu insanların hepsinin de siteye kaydolurken bir cinsel yönelim seçmek zorunda olmaları. Bu insanlar gayin ne olduğunu bilmiyorlar. Google'dan aktif ve pasifin ne olduğunu öğrenip, sonra da kendilerine en uygun olanı seçiyorlar; ama aslında seçmek zorunda kalıyorlar. Çünkü bu adam "bir oğlanı yapmak" istiyor, gay değil, ama kendine uygun seçenek yok, o da kendisine en yakın olan seçeneği, yani "aktif gay"i seçmek zorunda kalıyor. Ya da adam çok feci arkadan alma derdine düşmüş, ama gay değil, bir erkeği sevmenin, onunla olmanın ne demek olduğunu bilmiyor ve bilmek de istemiyor, sadece arkadan alma derdinde, ama kendisine uygun bir seçenek yok. Google'dan "pasif gay"e bakıyor, gay değil, ama "pasif" ilişki istediğini çözüyor. Bu sitelerin de sadece seks için kullanıldığını zannediyor bezelye kadar beyniyle, o da mecburen kendisine en yakın seçenek olan "pasif gay"i işaretliyor. Ama değil, bu adam gay değil. Zaten size de "aktif gayim, pasif gayim" demiyorlar, "aktifim, pasifim" diyorlar. O gay kelimesini kullanımdan çok güzel çıkarttılar ve biz de buna fark etmeden alıştık. Ve biz bunlarla konuştukça, konuşmanın ikinci saatinde, ikinci gününde, ikinci ayında bu adamların gerçek yüzü ortaya çıkınca kaybettiğimiz zamana üzülüp deliriyoruz. Delirdik.

Bir de bu olay var. Bu ikinci sınıf kesim numara yapmayı da öğrendi. Biz bunların gay olmadığını anladığımızda yüz vermeyi kesince, ve bunları kolayca tespit etmek için çok pratik yöntemler geliştirmeye başlayınca mesajsız kaldılar. Çözümü numara yapmakta buldular. Gerçekten de gay gibi davranmaya, kendilerine gerçekte var olmayan, maskeden bir gay hayat yaratmaya başladılar.

Peki ne yapacağız? diyeceğim, ama acaba çok mu geç diye de korkuyorum. Belki de soru: Peki ne yapacaktık? olmalı.

Bu sorun basitçe arkadaşlık sitelerine bir buton, bir cinsellik seçeneği daha eklenerek çözülebilirdi. Ama her konuda inatçı olduğumuz gibi bu konuda da bokluk yapıyoruz. Bakın bu sorun aynen azınlıkları reddetme sorununa benziyor. Bence çözüm için heteroseksüelleri kabul etmeliyiz. Dahası, heteroseksüel olduğu halde erkeklerle ilişkiye girmeyi seven, bununla ilgilenen kesimin varlığını  da kabul etmeliyiz. Daha dası, ne gay olan, ne heteroseksüel olan, bu hayattaki tek fonksiyonu kalkan penisi olan insanları da kabul etmeliyiz. Çünkü varlar. Ve bu insanlar yüzünden zaman kaybedip mutsuz olduğumuzu anlamak için daha ne kadar sinir krizi geçirmemiz gerekecek? Ve sonra onlara da bir seçenek sunmalıyız.

Çözüm şudur. Arkadaşlık sitelerine kaydolurken doldurulan formda, size cinsel yöneliminiz soruluyor. Önce bir LGBT'miyiz bunu anlayalım:

butonbutonbuton


Hadi bu adam LGBT değil diyelim. Biz bunu ne kadar istemesek de bu adam bu siteye kaydolacak. Kafaya koymuş. Peki, bu adamın derdi sadece seks midir, merak mıdır nedir? Bunlar için de seçenek koymalıyız:


butonbutonbuton


Bunlar da tek başına yeterli değil. Bu adam yaratık, bir mahlukat tamam anladık, ama ne tür bir mahlukat? Bu adamın da ruhu var sonuçta:

butonbutonbuton


Ama benim favori yaratık türüm bunların hiçbirisi de değil. Bir gay arkadaşlık sitesinde olması gerektiğini düşündüğüm en önemli seçenek şudur:

buton

Şu yukarıdaki butonu bir cinsel yönelim seçeneği olarak Planet Romeo'ya, Gabile'ye vs. koydurduk mu tamamdır. Bu mesele kökten çözülecek demektir. 

İşin güzel yanı, bu yaratık kitleden hoşlanan bir gay kitlesi var. Bizim twinklerimizden bazıları bu ne idüğü belirsiz erkeklerle yatmayı çok seviyorlar. Sonuçta zevk meselesi bu, ve ben insanların zevklerini eleştiremem. Zaten, bu yazıda eleştirdiğim şey de insanların zevkleri değil, insanların davranışları. Bu gay de olmayan, hetero da olmayan değişik kitle, bizim bu twinklerimiz yüzünden bu sitelerde bizden daha çok kalıyorlar. Çünkü adamlar balık tutuyor, ve oltaya haftada bir iki, olmadı ayda bir mutlaka bir sazan düşüyor. E buldukları bir ikiyle de gayet mutlular. Çünkü başka çareleri yok. Bu kadar low-class erkeklere kadınlar yüz verir mi hiç? Böyle yaratık adamlara yüz verse verse bizim kendi twinklerimiz verir. Yani demem o ki, bu yaratık kitlenin gay olmadıklarını itiraf etmeleri aslında bu numaracıların işine yarayacak. Çünkü bizim Shrek-sever twinklerimiz istedikleri bu adamları çok kolay bulacak, bu adamlar bizim twinkleri bulacak, ve herkes rahat edecek.

Biz de arama seçeneklerinden yukarıdaki cinsel yönelimlerden beğenmediğimiz hepsini çıkarıp, bu insanların bize mesaj yazmalarını, hatta sitede bizleri görmelerini bile engelleyeceğiz. Bu kadar basit.

Kısacası, çözüm, ne kadar yaratık olurlarsa olsunlar bu erkekleri kabul etmekte yatıyor. Evinizi haşereler bastıysa, evinizi temizleyebilmek için ilk önce haşerelerin varlığını kabul etmeniz gerek. Bu haşerelerin evinize neden gireceğini hesaplamaya çalışmanın mantığı yok. İkinci olarak bu haşerelerin evinize girebilecekleri gerçeğini, bu ihtimali, ya da iş işten geçtiyse evinizde haşereler olduğu gerçeğini kabul edeceksiniz. Sonra da evinizi ilaçlayacaksınız. 

Bizim ilacımız yukarıdaki butonlar. Ama gördüğünüz gibi her problemin çözümü önce "kabul etmek"le başlıyor. Bu yaratıkların varlığını ne zaman kabul edeceğiz? 

Neden bu kadar inatçıyız?