kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

Orlando

Dışarıdaki dünyaya ait değilmişçesine yavaşça yükseldik. Tıpkı derin, karanlık bir rüyada nefes almaya ihtiyaç duymayan yüzücüler gibi. (Roy Lichtenstein We Rose Up Slowly, 1964). Onlar vurdukça biz yükseliyoruz. Ama şüphesiz, karanlık bir rüyadayız.


...oğlumun nerede olduğunu bilmiyorum, nerede olduğundan haberim yok. Vuruldu mu? Öldü mü? Kimse bilmiyor. Ama ölümler olduğu söylendi. Mesaj attım, aradım, telefona bakmıyor. Ama erkek arkadaşıyla birlikteydi ve erkek arkadaşı kesin olarak defalarca kez silahla yaralanmış ve ambulansa almışlar.

Neler olduğunu biliyorsunuz. Ömer isimli bir Müslüman bir gay bara girdi ve 50 eşcinseli katletti, 50 tanesini de yaraladı. Sonra polisle çatıştı ve kendisi de öldü. Ben kimsenin yasını tutamam. Çünkü beynimi hissetmiyorum son birkaç saattir. Sizin yasınıza tercüme olacak kelimeleri de bulamam. Dilim de dönmeyi bıraktı aslında bir süre önce. Söylememe gerek yok sanırım, kalbim simsiyah.Bardaki bir gay'in annesine attığı son mesajlar:
+Anne seni seviyorum
+Bardayım ateş ediyorlar
-Sen iyi misin?
+Lavaboda sıkıştım
-Hangi bar?
+Pulse, merkezde.
-Ara onları (polis)
-Beni ara
+Anne(ciğim) sen ara
+Şimdi
+Ben lavabodayım
+(Saldırgan) geliyor
-Orada kal, kimse yaralandı mı?
-Hangi lavabodasın1
Dikkatimi çeken en önemli nokta teröristin babası Sadık'ın gazetelere verdiği açıklamanın ilk cümlesinin "Bu kesinlikle dinle ilgili bir şey değil" olması. Belki de dünya üzerinde söylenmiş en büyük yalan buydu. Gülüyor muydum ağlıyor muydum okurken bilemiyorum. Bu olayda ailecek işin içinde olduğunu saklamak istiyorsan ilk yapacağın şey ölenlerin yakınlarına baş sağlığı dilemek olurdu sanırım. İnsan numarası yapabilirdin önce. Düşünün, onu bile beceremeyecek kadar tutuşmuşlar, ailecek. Katledilen 50 insan umurlarında bile değil. Tek dertleri birilerinin öfkesinden sıyrılmak. Ama tek dertleri, "sonuna kadar hak ettikleri bir öfkeden sıyrılmak."

Zavallı Sadık, örgütlerinin kendilerini satacağını düşünemedi olsa gerek. Kendisi "bu dinle ilgili değil" diye zırlarken IŞİD çoktan saldırıyı üstlenmişti, Ömer'in resimlerini yayınlayıp zafer naraları atarak. Madem bu yola bu kadar baş koyduydun, Keşke Twitter kullanmayı da bileydin.

Bu saldırı din'le ilgili değildi. Bu saldırı din'in kendisiydi.

2
Alıntı: "ABD Başkanı Barack Obama, saldırıyı terör ve nefret saldırısı olarak niteledi. Beyaz Saray'da yaptığı açıklamada, saldırının bir kez daha ABD'de silah satın almanın ne kadar kolay olduğunu gösterdiğini, buna karşı önlem alınmazsa, okullarda, gece kulüplerinde, meydanlarda, sinema salonlarında bu tür saldırıların önüne geçilemeyeceğini belirtti."


İnsanın geldiği yerin bağnazlığı içine işliyor olsa gerek. Ne kadar nüfustan Amerikan olursan ol, geldiğin Afrika'nın bir köyünde bir harf bile okumadan yüz yıl yaşamış kadar cahilsin Obama. Ama bağnazlığın ruhuna işlemiş. Biz 50 can kanarken sen kendi demokrat lobinin politikasını yapacak kadar alçaksın. Heteroseksüelliğin bu yüksek avantajlı şımarık hayatı sadece beyin kıvrımlarında dolaşmıyor, burnundan sızdırıyorsun damla damla. Bu zamana kadar savunduğu "silahsızlanma" propagandasını yapmak için eşcinsellerin öldüğü anı beklemesi gerçekten şahane.

İnsanlar her zaman silah bulmanın bir yolunu bulacaklar. İnsanların hep silahı olacak. Eğer bulamazlarsa kendileri yapacaklar. Barut alıp bir metalin altında sıkıştıracaklar. Bir ağaç dalını sivriltip bıçak yapacaklar. Mesele silah değil, değildi ve hiçbir zaman da olmadı. Nesini anlamıyorsunuz? Mesele niyetti, hep niyet. Hükümetleri suçlamayı bırakın artık. Suçlu yanı başında, seni namaza davet ediyor; başını onunla birlikte secdeye koymanı ve "helak edildiler" demeni bekliyor. Seni istemeyene kul olmayı nereden öğrendin küçük çocuk? Çok mu incindik?

Haksızsın Obama. Suçlu silah değildi, ve hiçbir zaman da olmadı. Suçlu, senin, çok faysasını gördüğün için, ve hatta seni olağanüstü çabalarıyla başkanlığa çıkarmış olan, iyi geçinmekten bir türlü vazgeç(e)mediğin İslam Lobisi. Ama insan olup da gerçek suçludan bahsedersen, ödemelerini kesecekler, değil mi? Lobini de al git.

3

Unutmayacağız.

4

Saldırı haberleri gelirken,
Texas vali yardımcısının attığı tweet:
"Kandırılma: Tanrıyla dalga geçilemez. İnsan ektiğini biçer."
İnsan ektiğini biçer...

5
Ömer bir IŞİD üyesi değildi.
Ömer, IŞİD'e de üye olmuş olan, bir Müslümandı.

6
"Yavaşça, giderek, iyileşeceğiz; hayatta kalacağız, ve yeniden olacağız." 
-Kathleen Blanco.

Çünkü bu üstümüze bindirilmiş bir uyku, ama hesap etmedikleri bir şey var: Biz alışkınız gece kabuslarına. Kendi geçmişimizin açtığı siyah yaralarda dolanırken üstümüze çöken karabasanlarla da tanışığız. Hayatta kalacağız. Gerçekle yüzleşebilenleriz biz.

Yükseleceğiz. 
Tıpkı derin, karanlık bir rüyada,
nefes almaya ihtiyaç duymayan yüzücüler gibi.