kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

*Nihayet: İndirim Kovalayan Delilere Çözüm


Selam kızlar. Biliyorsunuz, ocak ayı demek büyük indirimlerin başlaması demek. Fakat bazılarımız için bu alışveriş yapmak anlamına gelmiyor. Zira kışa girerken çoktan büyük bir alışveriş yaptıysanız (BENİM HER SENE KENDİMİ TUTAMAYARAK BOK VARMIŞ GİBİ YAPTIĞIM VE PİŞMAN OLDUĞUM GİBİ), sezon sonu indirim zamanlarında herhangi bir şeye ihtiyacınız kalmadı diye düşünebilirsiniz. LOL. Yalan söylemeyin, bari kendinize yalan söylemeyin. Her zaman her şeye ihtiyacımız var bizim. Ama parayı önceden harcadığımız için biblo gibi kalıyoruz. Sonra da "ama ihtyajım yok ki :PP" diye kendimizi ikna etmeye çalışıyoruz.

Ara sıra, özellikle de büyük aşkımız Zara'nın vs. sitelerine girerken, kendimizi almak zorunda hissettiğimiz tek tük parçaları hayal ederken buluyoruz. Kışlık ihtiyaçlarımızı benim yaptığım gibi önceden tamamlayıp pişman oldunuz diyelim, ve PARA YOK, ama bazı parçalar o kadar güzel ki, onlar kışlık bir ihtiyaç değil, adeta sanatsal bir ihtiyaç olarak görüyoruz: VE ALMAK ZORUNDAYIZ. İşte bu gibi durumlarda kupon veren bir site var: Picodi

Diğer sitelerden FARKLI olarak bizim ilgi duyduğumuz markalar da var nihayet. Zara, Berschka, Mango. Zara'dan sonrasını okumadığınızı biliyorum. 

ZARAAAAAA!!11!1

Kendinize pahalı ve ihtiyacınız olmadığını it köpek gibi bildiğiniz bir şeyi almadan önce siteyi o markanın kuponu var mı diye kontrol edin.

Örnek veriyorum. Mesela şu anda bunlar için kuponlar var görünüyor :

Chelsea Bot: Mango’dan.

Palto: Zara’dan.


Deri Çanta: Mango'dan.




Fular: Berskha’dan 


Başka bir life-tip'te görüşürüz kızlar.
Burası KTOG.