kod

Eşcinselliğinin mekanızmasını, seni ve cinselliğini benzersiz yapan şeyleri, kod'unu keşfet.

yol

Olduğu ve olmak istediği insanı şekillendiren erkekleri keşfettiği yol'da KTOG'a katıl.

rehber

Eşcinsellik, seks ve envai çeşit konuda seni yükseltecek temel ve lüks rehberler.

biz

Mevcut yeryüzünde eşcinsel olmakla ilgili sakıncalı serzenişler.

aktifizm

Yataktaki pozisyonun ne olursa olsun, aktivizmin makbul olanı aktif olanı.

Yasal Notlar, Politikalar ve Gizlilik Sözleşmesi

YASAL NOTLAR, POLİTİKALAR VE GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

1.0 
SON KULLANICI YA DA ZİYARETÇİNİN SORUMLULUĞU

KTOG tarafından hazırlanan ve Türkiye için
http://kirsaldatipokuyangay.blogspot.com
http://kirsaldatipokuyangay.blogspot.com.tr orijinal adreslerinde oluşturulan ve yapılan yönlendirme ile http://www.kirsaldatipokuyangay.com (tüm dünyada geçerlidir) ve çıplak şekliyle http://kirsaldatipokuyangay.com (Türkiye dışındaki bazı ülkelerde geçerlidir) adreslerinde görüntülenen ve Kırsalda Tıp Okuyan Gay Ana Blog Hizmeti ya da kısaca KTOG olarak bahsi geçen bu hizmete girerek ve üzerinde bulunduğu, yukarıda belirtilen alan adına/alan adlarına (domain) ait sayfalarda ve yayınlarda gezinti yaparak, bu sayfadaki maddelerin tamamını kabul etmiş sayılırsınız.

Bu sözleşme, ancak
 • http://www.kirsaldatipokuyangay.com/p/yasal-notlar-politikalar-ve-gizlilik.html
 • http://kirsaldatipokuyangay.com/p/yasal-notlar-politikalar-ve-gizlilik.html
 • http://kirsaldatipokuyangay.blogspot.com ve com.tr olmak üzere Google Inc.'ın bir ticari markası olan Blogger'ın sorumluluğu dahilinde zorunlu olarak yapılan yönlendirme sonucu üretilen ve /p/yasal-notlar-politikalar-ve-gizlilik.html eklentisi ile oluşturulan ve Türkiye'de görüntülenme potansiyeli olan bu iki adreste görüntülendiğinde geçerlidir. Oluşabilecek sorunlarda, com ve com.tr dışındaki hiçbir Blogger yönlendirmesinden (örneğin kirsaldatipokuyangay.blogspot.com.fr gibi) bu blog hizmeti ya da yöneticileri sorumlu değildir.
1.1 
GİRİŞ, AÇIKLAMALAR VE UYARILAR

Bu blog hizmeti ve yöneticileri, Blogger'ın yaptığı yönlendirmelerle ilgili:

 • http://kirsaldatipokuyangay.blogspot.com 
 • http://kirsaldatipokuyangay.blogspot.com.tr yönlendirmelerini Türkiye için esas olarak kabul etmekte olup, Blogger'ın kendi inisiyatifi ve kontrolüyle yaptığı diğer yerel yönlendirmelerden sorumlu değildir.
Ana Blog Hizmeti, KTOG ya da var ise diğer yöneticileri inisiyatifinde 301 Permanent dahil hiçbir yönlendirme kodu bulundurmamaktadır. kirsaldatipokuyangay'e eklenti olan blogspot alan adını www.kirsaldatipokuyangay.com'a yönlendiren 301 Permanent dahil tüm yönlendirme hizmetleri Google tarafından yapılmaktadır. Zararlı bir yerel adrese yönlendirildiyseniz, bu sorumluluk Blogger'a, dolaylı olarak Google Inc.'e aittir.

An itibarı ile görüntülediğiniz site Kırsalda Tıp Okuyan Gay Ana Blog hizmetidir ve Kırsalda Tıp Okuyan Gay blog hizmeti ya da kısaca Ana Blog Hizmeti ya da KTOG hizmeti olarak bahsi geçecektir. Bu hizmete aşağıdaki adreslerden biri ile ulaşmış olduğunuza emin olun. Kırsalda Tıp Okuyan Gay blog hizmeti, sadece aşağıda belirtilen adreslerde hizmet vermektedir:

 1. http://kirsaldatipokuyangay.blogspot.com Orijinal URL'dir. Blogger'un sunduğu bir yerel yönlendirme hizmeti sayesinde her ülke bu URL'nin sonuna kendi lokal URL eklentisini alır. Örneğin ".tr" uzantısı Türkiye'ye ait olduğu için, Türkiye'de: http://kirsaldatipokuyangay.blogspot.com.tr adresine, Blogger tarafından bir yönlendirme yapılır ve Türkiye için com.tr uzantısı dışında hiçbir uzantının sorumluluğu KTOG ve var ise diğer yöneticilere ait değildir. Tüm yerel yönlendirme ve adresler, kaynaklarını Blogger tarafından bu hizmete ücretsiz olarak tahsis edilen aynı depolama alanından alırlar.
 2. http://www.kirsaldatipokuyangay.com 1 Ekim 2014 tarihinden itibaren yukarıdaki maddede belirtilen ana Blogger URL'si ve Blogger'ın yönlendirmesi ile çalışan tüm yerel adresler bu adrese yönlendirilmektedir. Aksi durumda sorumlu alan adı hizmet sağlayıcısı ve Google Inc.'in bir ticari markası olan Blogger'dır.
 3. http://kirsaldatipokuyangay.com Madde 2'deki URL'nin çıplak halidir ve www versiyonuna yönlendirilmesi için gerekli işlemler yapılmıştır. Blogger kaynaklı bir sorun nedeniyle bu yönlendirme an itibarı ile Türkiye'de çalışabilir ya da çalışmayabilir. Türkiye dışındaki bazı ülkelerde çalıştığı tespit edilmiştir.
 4. Nihai olarak, Kırsalda Tıp Okuyan Gay blog hizmetini görüntülediğiniz adres tercihen http://www.kirsaldatipokuyangay.com olmak üzere, yukarıda belirtilen adreslerden biri olmalıdır.
 5. Kırsalda Tıp Okuyan Gay blog hizmeti ve yöneticileri, yukarıda tanımlanan adresler dışında hizmet vermemekte, herhangi bir paylaşım yapmamaktadır. Aksi bir durumla karşılaşmış olmanız içerik hırsızlığının, içerik kopyalanmasının ya da basitçe kullanıcı adının taklidinin ya da kopyalanmasının sonucu olabilir. Bu nedenle yukarıdaki adresler dışındaki bir adreste Kırsalda Tıp Okuyan Gay blog hizmetinin bir paylaşımı olarak görünen paylaşımlar burada geçersiz sayılacaktır ve  konuyla ilgili taleplerinize geri dönüş yapılmayacaktır.
 6. Kırsalda Tıp Okuyan Gay ana blog hizmeti hariç, kirsaldatipokuyangay.com çıplak ana alan adından (naked domain) bazı alt alan adresleri alınarak yeni hizmetler başlatılmış olabilir.(example.kirsaldatipokuyangay.com gibi) Ana Blog URL'sinde hizmet veren Ana Blog Hizmeti bu alt hizmetlerden sorumlu değildir. Kırsalda Tıp Okuyan Gay Ana Blog Hizmeti, alt alan adresleri üzerinde görüntülenmez ve hizmet vermez. Alt alan adları ve üzerlerindeki servis ya da hizmetler ile ilgili taleplerinizi ilgili alt alan adına giderek, orada belirtilen yönergeler doğrultusunda ilgili kişiye iletmeniz gerekmektedir. Eğer var ise, her alt alan adının ve üzerinde sunulan hizmetlerin kendilerine ait Yasal Prosedür Politikaları ya da Gizlilik Sözleşmeleri olabilir. Ancak, eğer alt alan adıyla ilgili kişi ya da kişilerden yanıt alamıyor iseniz, bu yönergede belirtilen adreslerle Ana Blog Hizmeti yöneticileriyle iletişim kurabilir ve alt alan adı ile ilgili bir işlem talep edebilirsimiz.

Aşağıdaki maddeler ve "*" ile yükseltilen uyarılar, an itibarı ile ziyaret ettiğiniz site olan ve yukarıdaki maddelerde belirtilen URL'lerde görünüyor olması belirtilen Ana Blog Hizmeti üzerinde karşılaşabileceğiniz, sahipliği KTOG*'a ait olmayan sesli, görsel ve yazılı materyaller için hazırlanmıştır ve sadece Ana Blog Hizmeti için geçerlidir.

*KTOG, Kırsalda Tıp Okuyan Gay blog hizmetini hazırlayan veya hazırlanma aşamasına dahil olmuş ve/veya oluyor olan gerçek veya tüzel kişinin, orijinal haliyle Blogger üzerindeki kullanıcı adı olan "kirsaldatipokuyangay"in kısaltmasıdır ve yasal talepleriniz ve sorularınız için muhatap olarak alınacak isimdir.

*Talepleriniz ve sorularınızla ilgili tek muhatabınız KTOG olmak üzere, kullanılacak tek iletişim adresi kirsaldatipokuyangay@gmail.com'dur.

KTOG kullanıcılarından ve ziyaretçilerinden asla şifre ve benzeri kişisel bilgilerini paylaşmalarını istemez. KTOG kullanıcıları ve ziyaretçileriyle ancak kirsaldatipokuyangay@gmail.com adresi üzerinden iletişim kurar, ve eğer bu adresten şifre ve benzeri kişisel bilgi paylaşımı yapmanızı isteyen bir talep alırsanız söz edilen adresin kontrolü KTOG'dan yasa dışı bir şekilde alınmış olabilir. Bu taleplere itimat etmeyiniz ve iletişimi derhal kesiniz.

Kırsalda Tıp Okuyan Gay Ana Blog Hizmeti'nin herhangi bir sosyal medya hesabı yoktur. KTOG'un bir muhatap, gerçek ya da tüzel kişi olarak kullandığı sosyal medya hesapları, bu blog hizmetlerinden ve yasal politikalarından bağımsızdır. Blogla ilgili, sosyal medya üzerinden KTOG dahil hiç kimseyle iletişime geçmeyiniz. Aksi takdirde oluşabilecek herhangi bir durumdan KTOG sorumlu değildir.

Gelecekte, KTOG'dan başka yönetici ya da paylaşımcı belirtilir ise, bu duyuru sadece ana blog hizmeti üzerinden yapılır ve diğer yönetici davranışlarından ve bu davranışların sonuçlarından KTOG sorumlu değildir. Yöneticilerle ilgili ana blog hizmeti dışında bir kaynakta yapılan duyurular geçersizdir.

1.2 
GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Ana Blog Hizmeti'ne üyelik amacıyla KTOG tarafından sunulan tek seçenek Google Inc.'in bir ticari markası olan FriendConnect hizmetidir ve bu hizmeti kullanarak KTOG'a üye olan kullanıcıların bilgilerinin akıbetinden KTOG sorumlu değildir.  KTOG'daki paylaşımların altında görülen ve Facebook, Twitter, Tumblr ve Stumblupon isimli ticari servisler üzerinde kullanıcıların ya da ziyaretçilerin paylaşım yapmalarına olanak sağlayan eklenti Sharethis.com adresinde hizmet veren servisten, onların yönergeleri doğrultusunda alınmıştır ve bu eklenti, paylaşımı görüntüleyen kullanıcı ya da ziyaretçilerden bilgi toplayamazken, eklenti kullanıcı ya da ziyaretçi tarafından kullanıldığında ya da kullanımdan sonraki süreçte kullanıcı ya da ziyaretçiyle ilgili bilgi toplamaya başlayabilir. Bu bilgilerin akıbetinden KTOG sorumlu değildir. Bloglovin.com adresinde yer alan besleme servisi ile kullanıcıların ya da ziyaretçilerin bu blog hizmetini takip etmelerini sağlayan Follow Me On Bloglovin' butonu bloglovin.com kontrolünde olup, paylaşımı görüntüleyen kullanıcı ya da ziyaretçilerden bilgi toplayamazken butona tıklandıktan sonra yaşanabilecek olası bilgi akışından ve bu akışın akıbeti ile sonuçlarından KTOG sorumlu değildir. Sharehis, Bloglovin ve FriendConnect eklentileri, kullanılmadıkları zaman dahi kullanıcılar ya da ziyaretçiler hakkında bilgi toplayabilecek fonksiyonlar kazanmışlarsa, kazanıyorlarsa ya da gelecekte kazanırsalar, bunun sorumlusu yapılmış olunan, yapılan ya da yapılacak sözleşme değişikliğini bu blog hizmeti yöneticilerine bildirmemiş olan eklenti sahipleridir. Bu durum, eklentilerin kontrolleri KTOG'a ait olmadığı için herhangi bir anda oluşabilir. Lütfen bu blog hizmetine, bu eklentilerin oluşturabileceği durumları göze alarak giriniz, ya da ziyaretinize bunu göz önünde bulundurarak devam ediniz. Gezinti yaptığınız süre içerisinde bundan haberdar olduğunuz varsayılmaktadır. Diğer sosyal medya butonları kullanıcı ya da ziyaretçiyi KTOG'un bazı sosyal medya hesaplarına götürür ve bunu basitçe o sitelere eksternal link vererek yapar ve bu butonların başka bir fonksiyonu yoktur; bu nedenle, oluşabilecek tüm bilgi akışı, akışın akıbeti ve sonuçları, ana sayfalarına yönlendirme yaptığı ticari sitelere aittir. Bahsedilen bu dört eklentiyi kullanıcıların ya da okuyucuların kendi sorumlulukları dahilinde kullanmaları gerekmekte ve bu maddeyi okumuş sayılmaktadırlar. Bu dört eklentiden başka var olan eklentilerin tamamı KTOG tarafından sadece HTML, CSS ve sadece görüntüyü ve işlevselliği modifiye etme amaçlı olmak üzere JavaScript ve jQuery programla dilleri kullanılarak hazırlanmıştır ve kullanıcılar ya da ziyaretçilerle ilgili bilgi toplama ya da var olan bir bilgiyi kullanma fonksiyonuna sahip değildirler. Aynı şekilde, başka bir adreste yer alan bir script dosyasından bilgi çekmemektedirler. Bu yüzden tüm basit kontrolleri ve çalışma yönergeleri KTOG blog hizmetiyle sınırlıdır ve kullanıcı veya ziyaretçinin bu blog hizmetine ulaşmak için kullandığı cihaz ya da cihazlarda hiçbir değişiklik yapamaz/yapma ihtimali yoktur. KTOG ya da var ise diğer yöneticiler, ana blog hizmetini görüntüleyen kullanıcılar ya da ziyafetçiler ile ilgili bazı yöntemlerle bilgi toplayabilir. Bugüne kadar hiç yapılmamış olan bu işlem gelecekte yapıldığı takdirde KTOG ya da var ise diğer yöneticiler bunu sadece kullanıcıların bilgisi dahilinde yapacaktır. Toplanılan hiçbir veri kişisel ya da ticari amaçlarla gerçek ya da tüzel kişi ya da kurumlarla paylaşılmaz, ancak kullanıcılarla iletişim kurmak ya da onların görüntüledikleri bu hizmet üzerindeki deneyimlerini zenginleştirmek amacıyla bu hizmetin yöneticileri tarafından kullanılabilir.

*Taleplerinizin KTOG'a ulaşmaması durumdan KTOG sorumlu değildir. İletişim kurarken kullandığınız e-mail adresleri, Google Inc'in bir ticari markası olan Gmail'in sağladığı bir spam süzgecinden geçmektedir. KTOG'la ilk iletişim kurduğunuzda, spam süzgecine yakalanmanız durumda KTOG'un zamanında ve/veya hiçbir zaman görüntüleyemediği talepler ve sorularla ilgili KTOG kendi bağlamında sorumluluk kabul etmez.

*Aşağıdaki maddeler boyunca, Kırsalda Tıp Okuyan Gay Ana Blog hizmetinden KTOG olarak bahsedilmektedir. Örneğin; KTOG üzerinde yayınlanan...

*Aşağıdaki maddeler boyunca, Kırsalda Tıp Okuyan Gay blog hizmetini hazırlayan ve gerçek ismi açıklanmayan söz konusu KTOG lakaplı gerçek veya tüzel kişi için, KTOG ibaresi kullanılmıştır. Örneğin; KTOG tarafından...

*Ana Blog'un hosting, server ve depolama hizmeti Google Inc.'in bir ticari markası olan Blogger tarafından verilmektedir. Bunun haricinde herhangi bir hosting, server ya da depolama hizmeti kullanılmamıştır. KTOG Blogger alanı hariç hiçbir yerde bu blog'da görüntülenen ya da stream edilen bir dosya ya da paylaşım barındırmaz. Görüntüleniyor ya da stream ediliyorlar ise, bunun nedenleri aşağıdaki maddelerde açıklanmıştır.

*Steaming: Bir sesli, görsel ya da yazılı materyalin KTOG üzerinden ziyaretçilere gösterilmesi anlamına gelecek şekilde kullanılmıştır. Stream edilen dosyaların kaynağı Blogger tarafından KTOG'a tahsis edilen depolama alanı olabilir ya da olmayabilir.

1.3 
YASAL NOTLAR VE YASAL POLİTİKALAR

 • MADDE 0 (TEMA/EKLENTİLER) - Blog teması KTOG tarafından hazırlanmıştır. Temada kullanılan ve "header" bölümünde görülen Typography görseli http://tipograf.deviantart.com/art/Typography-80372728 adresinden alınmıştır ve üzerinde düzenleme yapılmıştır. Bu görsel dışında, karşılaşılabilecek tüm görseller KTOG'a aittir. Tema hazırlanırken herhangi bir sesli ya da sahipliği başkasına ait yazılı bir materyal kullanılmamıştır. Temada yer alan ve KTOG blog hizmetinin işlevselliklerini ya da görüntülenmesini veya kullanım deneyimini değiştiren eklentiler KTOG tarafından ya da başka bir gerçek ya da tüzel kişi tarafından hazırlanmış olabilir. Sahipliği size ait olan bir eklenti ile ilgili taleplerinizi ya da bu eklentiler KTOG'un bilgisi ya da müdahalesi dahilinde olmadan stream ediyor olabilecekleri herhangi türde bir dosya ile ilgili taleplerinizi kirsaldatipokuyangay@gmail.com üzerinden iletişime geçerek iletmeniz gerekmektedir. KTOG, eklentiler dışında tema ile ilgili yaptırım kabul etmez.
 • MADDE 1 (SESLİ MATERYAL) - KTOG hiçbir sesli materyal için server ya da direk streaming işlevine sahip değildir. Blogger buna müsaade etmiyor olduğu için teknik olarak imkansız olan bu durumun haricinde, Blog'da dolaylı olarak stream edebildiğiniz sesli materyallerin tamamı yasal streaming servisleri üzerinde başka kullanıcılar ya da orijinal sahipleri tarafından paylaşılmış dosyalardır. KTOG üzerinde sadece bu dosyaları stream etmek üzere kodlar bulunabilir. Bundan ötürü KTOG üzerinde sesli materyallerin telif haklarının ihlali söz konusu olamaz. Sesli materyallerle ilgili telif hakkı şikayetlerinizi dosyanın orijinal olarak paylaşıldığı streaming servislerine iletiniz. Eğer dolaylı stream işleminin yasalar tarafından engellenebileceğini düşünüyor iseniz, gerekçelerinizi ve ilgili yasayı belirterek lütfen kirsaldatipokuyangay@gmail.com adresi yoluyla iletişim kurunuz. 
 • MADDE 2 (GÖRSEL MATERYAL) - KTOG üzerinde ziyaretçilere gösterilen görseller çeşitli servis, içerik sağlayıcıları veya depolama hizmetlerinden orijinal haliyle alınmış ve/veya modifiye edilmiş olabilir ya da Blogger tarafından tahsis edilen depolama alanında barındırılıyor olabilir. Bu görsellerin telif haklarını elinizde bulunduruyorsanız, ve içeriğin KTOG üzerinden tüm şekilleriyle kaldırılmasını veya modifiye edilmeden kullanılmasını talep ediyorsanız, lütfen kirsaldatipokuyangay@gmail.com adresi yoluyla iletişim kurunuz. Madde 3 ve Madde 4, Madde 2'nin daha kapsamlı ve detaylı açıklamasını, ve görsellerle ilgili var olabilecek olasılıkları içermektedir.
 • MADDE 3 (GÖRSEL MATERYAL) - Madde 2'de bahsi geçen ve KTOG'da kullanılan görsellerin kaynağı başka bir web hizmeti/server ya da KTOG olmayan gerçek veya tüzel bir kişiye ait bir kişisel depolama alanı olabilir veya bu dosyalar Blogger tarafından KTOG'a tahsis edilen depolama alanında barındırılıyor ya da stream ediliyor olabilir. Buna göre:
 • MADDE 3.1 - Bu görseller, internet üzerinde başka kişi veya tüzel kişilere ait servis/server'larda ya da hizmet verdikleri adreslere tahsis edilen depolama alanlarında barınan içeriklerdir ve adresleri "link" olarak KTOG üzerinde paylaşılmış olabilir. Bu durumda KTOG'dan bu görsellere ait linklerin KTOG üzerinden kaldırılmasını, KTOG'u bunu yapması için bağlayan gerekçeler ve gerekçelerin dayandırıldığı yasa ile kirsaldatipokuyangay@gmail.com üzerinden "link kaldırma" talebinizi göndermeniz gerekmektedir.
 • MADDE 3.2 - Bu görseller internet üzerinde başka kişi veya tüzel kişilere ait servis/server'larda depolanmış içeriklerdir bu servislerin sağladığı ya da KTOG tarafından üretilen scriptler kullanılarak, kaynağı halen ilgili servis/server ve/veya başka bir kullanıcıya ait depolama alanı olmak üzere, bu görseller KTOG üzerinde stream ediliyor olabilir. Dosyanın orijinal sahibiyseniz, dosyayı kaldırma veya modifiye etmeden kullanma taleplerinizi dosyanın orijinal olarak barındırıldığı kaynağa iletiniz. Ancak herhangi bir yasaya dayanmadan da, dosyanın streaming'inin KTOG üzerinden durdurulmasını talep edebilirsiniz. Bu durumda kirsaldatipokuyangay@gmail.com üzerinden iletişime geçiniz. Bu madde için herhangi bir yasaya dayanma zorunluluğunuz yoktur. Sadece dosya üzerindeki sahipliğinizi kanıtlayınız.
 • MADDE 3.2 - Bu görsellerin kaynağı KTOG'a ait bir server ya da Blogger tarafından KTOG'a tahsis edilen depolama alanı ise, bu durumda görselle ilgili görselin kaldırılması ve modifiye edilmeden kullanılması dahil tüm taleplerinizde tek muhatabınız KTOG olmak üzere kirsaldatipokuyangay@gmail.com üzerinden iletişime geçiniz. Bu madde için herhangi bir yasaya dayanma zorunluluğunuz yoktur. Sadece dosya üzerindeki sahipliğinizi kanıtlayınız.
 • MADDE 4  (GÖRSEL MATERYAL) 
 • MADDE 4.1 - Madde 2 ve Madde 3'te bahsi geçen materyaller ile ilgili kaldırılma talebiniz kabul edilirse, ve bu materyaller KTOG'a ait bir server ya da Blogger tarafından KTOG'a tahsis edilen depolama alanında barındırılıyorsa, size bu materyalle ilgili bir "yönetim (administration)" linki gönderilebilir, ve dosyanın akıbeti sahibi ya da telif hakkı koruyucusu olarak size bırakılabilir, veya KTOG bu dosyayı kendisi silebilir. KTOG bu aşamadan sonra sorumluluk kabul etmez.
 • MADDE 4.2 - Madde 2 ve Madde 3'te bahsi geçen materyaller ile ilgili kaldırılma talebiniz kabul edilirse , ve Madde 2 ve Madde 3'te bahsi geçen materyallerin kaynağı Madde 3.1'de tanımlandığı üzere KTOG'a ait bir server ya da Blogger tarafından KTOG'a tahsis edilen depolama alanı değilse, ve KTOG üzerinden başkalarının sorumluluğunda yüklenmiş olan bu görsellere bir bağlantı (link) verilmiş ise ya da bu görseller KTOG üzerinden bir takım kodlar ile stream ediliyor ise, bu link ya da streaming işlemi KTOG üzerinden KTOG tarafından kaldırılır/durdurulur. KTOG bu noktadan sonra sorumluluk kabul etmez.
 • MADDE 5 (DİĞER DOSYA TÜRLERİ)- KTOG'a ait bir server ya da Blogger tarafından KTOG'a tahsis edilen depolama alanı üzerinde (teknik olarak da mümkün olmadığı gerçeği ile) yazılı ve görsel materyal dışında hiçbir dosya türü barındırılmamaktadır. Söz konusu bir durumun oluşabileceği tek şart KTOG üzerinde kullanılan sahipliği bir başkasına ait JavaScript eklentileri kaynaklı olabilir. Bu durumda eklenti sahibiyle iletişim kurmanız gerekmektedir. KTOG sahipliği başka bir gerçek ya da tüzel kişiye ait olan eklentilerle ilgili sorumluluk ve yaptırım kabul etmez. KTOG tarafından oluşturulan hiçbir JavaScript ya da diğer programlama dillerine ait eklentiler oluşturulurken, sahipliği bir başkasına ait sesli, görsel ya da yazılı hiçbir materyal kullanılmamıştır. Eklentinin KTOG tarafından oluşturulup oluşturulmadığını kirsaldatipokuyangay@gmail.com üzerinden iletişime geçerek öğrenme talebinde bulunabilirsiniz; ancak, KTOG kendisine ait olmayan eklentilerin kaynağı ile ilgili hiçbir bilgiyi bilmek ya da barındırmak zorunluluğunda değildir.
 • MADDE 6 (YAZILI METİN MATERYALİ)
 • MADDE 6.1- KTOG üzerinde sahipliği size ait olan dijital ve/veya fiziksel olarak yazılı bir sanat eseri, makale veya yazılı eser kapsamına giren herhangi bir metnin tamamının paylaşılmış olması söz konusu olamaz. 
 • MADDE 6.2 - Madde 6.1'de açıklanan ve KTOG politikaları gereği mümkün olmayan bu durum haricinde, size ait, Madde 6.1'de tanımlanan yazılı eserlerden, alıntılama amacıyla bir parça KTOG üzerinde paylaşılmış olabilir. Eğer var ise, bu paylaşım Blogger'a ait depolama alanı üzerinde yer almakta ya da KTOG'a ait olmayan bir başka kaynaktaki dosya bir takım kodlar ile stream edilerek KTOG üzerinden ziyaretçilere gösterilmektedir. 
 • MADDE 6.3 - Madde 6.1'de tanımı yapılan paylaşımda KTOG'un kaynak göstermediğini ya da kaynağı yanlış ve/veya eksik gösterdiğini düşünüyorsanız, kaynak bilgisinin eklenmesi ya da eklenmiş kaynak bilgisinin düzeltilmesi için kirsaldatipokuyangay@gmail.com adresi üzerinden iletişim kurunuz.
 • MADDE 6.4 - Madde 6.1'de tanımı yapılan paylaşımın Blogger tarafından KTOG'a tahsis edilen depolama alanından kaldırılmasını istiyorsanız, ve/veya KTOG üzerinden ziyaretçilere stream işleminin durdurulmasını istiyorsanız, kirsaldatipokuyangay@gmail.com üzerinden iletişim kurunuz.
 • MADDE 7 (GERİ DÖNÜŞ) - Bu maddeye kadar yapılan sesli, görsel ve/veya yazılı eserlerin/dosyaların telif hakları hakkında ya da kullanım şekillerine ilişkin bütün taleplerinize dair uygulanan işlemlerin sonucunu bildirmek adına, size, KTOG'a talebinizi gönderdiğiniz ilk ve orijinal iletişim adresiniz üzerinden geri dönüş yapılır. Taleplerinizin sonuçları sadece KTOG'a ulaşırken kullandığınız ilk ve orijinal iletişim adresiniz üzerinden yapılır. Lütfen talebinize geri dönüş yapılması için ayrıca bir iletişim adresi eklemeyiniz. Söz konusu böyle bir durumda KTOG tarafından yapılan geri dönüşün başarısız olmasının sorumlusu KTOG değildir. Talepleriniz için mutlaka geri dönüş yapılırken, sorularınız için, KTOG, geri dönüş yapmayı garanti etmez.
 • MADDE 8 (GERİ DÖNÜŞ) - Tüm geri dönüşler e-mail yolu ile yapılır. Telefon vb. iletişim adresleri kullanmamaya özen gösteriniz.
 • MADDE 9 (KİŞİSEL ÖZGÜRLÜKLER) - Blog'da yayımlanan yazılarda ve/veya KTOG üzerinde ziyaretçilere gösterilen bir görselde, ziyaretçilerin okuyabildiği yazılı bir alıntıda, ve/veya kaynağı KTOG olmamak üzere KTOG üzerinde ziyaretçilere stream edilen bir sesli materyalde size hakaret edildiğini düşünüyorsanız, söz konusu yazıyı işaret edecek şekilde kirsaldatipokuyangay@gmail.com yoluyla iletişim kurunuz. Lütfen iletişim kurduğunuzda, hangi yasaya dayanarak haklı olduğunuzu düşünüyorsanız, o yasayı en ince ayrıntısına kadar belirtiniz. Suç sayılabilecek boyutta bir içerik tespit edilirse, içerik hemen  ya da en geç bir hafta içerisinde kaldırılır (görsel ve yazılı paylaşım için) ya da KTOG üzerinden stream işlemi durdurulur (görsel, yazılı ve ses formatındaki dosyalar için). Yasalarca suç teşkil etmediği halde keyfi olarak kaldırılması istenen içerikle ilgili işlem yapılmaz/yapılamaz, ve/veya yaptırım uygulanmaz/uygulanamaz.
 • MADDE 10 (COOKIE) - Cookie'ler Hakkında:  Kırsalda Tıp Okuyan Gay Ana Blog Hizmeti, Google Inc.'in ticari bir markası olan Adsense dahil birden fazla reklam hizmetine üyedir/üye olabilir/üye olacaktır ve bu sayfanın en başında belirtilen URL'ler üzerinde yer alan sayfalarda ve yayınlarda zaman zaman gösterilmiş olan/gösterilen/gösterilecek bu servisler kaynaklı gösterdiği bazı kampanyalar, müşterilerin hangi ürünlere ilgi duyduğunu izlemek açısından okuyucuların bilgisayarlarında cookie bırakabilir. Bu cookie'lerin maksimum ömrü 30 gündür. Cooki'lerin kaynağı KTOG hizmetleri değildir, ve cookie'lerle ilgili talepleriniz KTOG bağlamında geçersizdir. Cookie'lerin kaynağı KTOG olmadığı için KTOG bu cookie'leri devre dışı bırakmanız için bir seçenek sunamamakta olup, bazı servisler  KTOG üzerindeki reklamlarına ait sınırlar içerisinde veya kendi web adreslerinde bu cookie'lerle ilgili devre dışı bırakma seçeneği sunmaktadır. İlgili seçeneklerin kullanımı için reklamverenin web adresini ziyaret ediniz ya da KTOG üzerinde yayınlanan reklama tahsis edilen görsel sınır içerisinde ziyaretçiyi bu seçeneklere yönlendiren herhangi bir görsel/yazılı simge olup olmadığını kontrol ediniz.
GÜNCELLEME 1.1: (3 EKİM 2014 İTİBARİYLE YÜRÜRLÜĞE GİRER): Ana Blog Hizmeti, Adsense dahil tüm yayıncı üye ağlarıyla işbirliğini bitirmiş bulunmaktadır. Bu tarih itibariyle, Google Inc.'in bir ticari markası olan Adsense başta olmak üzere hiçbir reklam hizmeti bu blog üzerinde reklam gösteremediği gibi, KTOG üyeleri ve okuyucularının bu blog hizmeti ve devamında gittikleri site/siteler üzerindeki davranışlarını da kaydedememektedir. Bu sayfada yeni bir güncelleme ile aksi belirtilene kadar bu durum geçerlidir.

Son güncelleme tarihi: 6 Ekim 2014